Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сімейні таємниці: Таня підслуховує страшний секрет чоловіка
<p>Що таке сім'я? Рідна кров, штамп в паспорті або якась духовна зв'язок? Герої серіалу Як довго я на тебе чекала намагаються розібратися зі своїми сімейними проблемами.</p> <p> </p> <p><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">Як довго я на тебе чекала</a> 13 серія від 13.11.2019 Аня дізналася, що вона – не рідна дочка Роми.</strong></p> <p>Для дівчинки це стало справжнім ударом. Вона зрозуміла, що в такій ситуації є лише один вихід – бігти з дому. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 13 серія, як Аня задумала втечу, а її мати зустрілася з колишнім чоловіком. Колись Таня дуже любила Колю, але вона вважала за краще стабільний шлюб із Ромою та не прогадала. Слідкуйте за дивовижною полярністю людських почуттів у емоційному серіалі Як довго я тебе чекала.</p> <p> </p> <p><strong>У 13 серії мелодрами Як довго я </strong><strong>на тебе чекала Жанн</strong><strong>а збиралася у відрядження разом із начальником</strong></p> <p>Арсеній під приводом робочої поїздки хотів налагодити стосунки із красивою колегою. Але в останній момент все пішло не за планом. Дивіться, як пройшло перше відрядження Жанни в серіалі Як довго я на тебе чекала 13 серія.</p> <p> </p> <p><strong>Варя, як і раніше намагається влаштувати особисте життя Жанни</strong></p> <p>Головна героїня серіалу Як довго я тебе чекала ніколи не залишала дітей самих на цілих два дні. Варя весь час нагадує подрузі про те, що вона не тільки мати, а й жінка. Вірна Варенька збирає Жанні в дорогу еротичну білизну і всіляко заохочує спілкування з чоловіками. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 13 серія, як ставиться Жанна до перспективи нових стосунків.</p> <p> </p> <p><strong>Діана виявила, що Валера </strong><strong>зраджує її мамі</strong></p> <p>Ася настільки зачарована Соловйовим, що навіть не вірить власній доньці. А потім Валера спробував згвалтувати Діану... Чи повірила Ася доньці після цього випадку? Що для жінки виявилося важливішим – дитина або чоловік? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 13 серія від 13.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala/sezon-1/seriya-12">Як довго я на тебе чекала 12 серія</a>.</p>

Сімейні таємниці: Таня підслуховує страшний секрет чоловіка

Всі серії | Сезон 1

Сімейні таємниці: Таня підслуховує страшний секрет чоловіка

Що таке сім'я? Рідна кров, штамп в паспорті або якась духовна зв'язок? Герої серіалу Як довго я на тебе чекала намагаються розібратися зі своїми сімейними проблемами.

 

У серіалі Як довго я на тебе чекала 13 серія від 13.11.2019 Аня дізналася, що вона – не рідна дочка Роми.

Для дівчинки це стало справжнім ударом. Вона зрозуміла, що в такій ситуації є лише один вихід – бігти з дому. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 13 серія, як Аня задумала втечу, а її мати зустрілася з колишнім чоловіком. Колись Таня дуже любила Колю, але вона вважала за краще стабільний шлюб із Ромою та не прогадала. Слідкуйте за дивовижною полярністю людських почуттів у емоційному серіалі Як довго я тебе чекала.

 

У 13 серії мелодрами Як довго я на тебе чекала Жанна збиралася у відрядження разом із начальником

Арсеній під приводом робочої поїздки хотів налагодити стосунки із красивою колегою. Але в останній момент все пішло не за планом. Дивіться, як пройшло перше відрядження Жанни в серіалі Як довго я на тебе чекала 13 серія.

 

Варя, як і раніше намагається влаштувати особисте життя Жанни

Головна героїня серіалу Як довго я тебе чекала ніколи не залишала дітей самих на цілих два дні. Варя весь час нагадує подрузі про те, що вона не тільки мати, а й жінка. Вірна Варенька збирає Жанні в дорогу еротичну білизну і всіляко заохочує спілкування з чоловіками. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 13 серія, як ставиться Жанна до перспективи нових стосунків.

 

Діана виявила, що Валера зраджує її мамі

Ася настільки зачарована Соловйовим, що навіть не вірить власній доньці. А потім Валера спробував згвалтувати Діану... Чи повірила Ася доньці після цього випадку? Що для жінки виявилося важливішим – дитина або чоловік? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 13 серія від 13.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Як довго я на тебе чекала 12 серія.