Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Спільна поїздка: чи прокинуться старі почуття?
<p>Жанну і Рому поселили в одному будиночку. Небезпечна затія - залишатися на ніч удвох, якщо почуття досі не згасли... Чим закінчилася ця ніч? Включайте серіал Як довго я на тебе чекала онлайн і дізнаєтеся.</p><p><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">Як довго я </a></strong><strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">на тебе чекала</a> 14 серія від 10.04.2019 Таня почала підозрювати недобре.</strong></p><p>Жінка не спить, не їсть і подумує про те, щоб перефарбуватися у блондинку. Вона відчула, що чоловік почав від неї віддалятися. Таня згадала слова свекрухи, яка попереджала про розлучниці. А що, якщо це правда? ..</p><p><strong>У 14 серії мелодрами Як довго я </strong><strong>на тебе чекала Таня дізналася про те, що Рома поїхав у відрядження разом з Жанною.</strong></p><p>Вона почала підозрювати, що її чоловік і новий ландшафтний дизайнер були знайомі раніше, інакше навіщо йому було брати на роботу людину без досвіду ведення великих проектів? Таня усвідомила, що ні за які пряники не відпустить чоловіка. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 14 серія, на що спроможна Тетяна.</p><p><strong>Спільн</strong><strong>е відрядження пробудила в Жанні і Ромі старі почуття.</strong></p><p>Навіть замовники бачать, що ці двоє – ідеальна пара, а Варя потайки підклала в багаж Жанни мереживну білизну... Коли настала ніч, Жанна і Рома  почали згадувати минуле. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 14 серія, чим закінчилася ця «чисто ділова» поїздка.</p><p><strong>Діана подала заяву в поліцію.</strong></p><p>Ася не повірила доньці, коли та розповіла про домагання Валери,  тому Діані довелося діяти самостійно. Асю набагато більше хвилює здоров'я Валери, ніж доля власної дочки.</p><p>Соловйов повівся, як зазвичай, самовпевнено – він вважає, що дівчинка не зможе довести його провину. Але у Асі з'явилися сумніви щодо чоловіка. Вона виявила, що вона – не єдина жінка, яка повелася на солодкі промови Валерія... Все таємне стає явним – дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 14 серія від 10.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala/sezon-1/seriya-13">Як довго я на тебе чекала 13 серія</a>.</p>

Спільна поїздка: чи прокинуться старі почуття?

Всі серії: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Спільна поїздка: чи прокинуться старі почуття?

Жанну і Рому поселили в одному будиночку. Небезпечна затія - залишатися на ніч удвох, якщо почуття досі не згасли... Чим закінчилася ця ніч? Включайте серіал Як довго я на тебе чекала онлайн і дізнаєтеся.

У серіалі Як довго я на тебе чекала 14 серія від 10.04.2019 Таня почала підозрювати недобре.

Жінка не спить, не їсть і подумує про те, щоб перефарбуватися у блондинку. Вона відчула, що чоловік почав від неї віддалятися. Таня згадала слова свекрухи, яка попереджала про розлучниці. А що, якщо це правда? ..

У 14 серії мелодрами Як довго я на тебе чекала Таня дізналася про те, що Рома поїхав у відрядження разом з Жанною.

Вона почала підозрювати, що її чоловік і новий ландшафтний дизайнер були знайомі раніше, інакше навіщо йому було брати на роботу людину без досвіду ведення великих проектів? Таня усвідомила, що ні за які пряники не відпустить чоловіка. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 14 серія, на що спроможна Тетяна.

Спільне відрядження пробудила в Жанні і Ромі старі почуття.

Навіть замовники бачать, що ці двоє – ідеальна пара, а Варя потайки підклала в багаж Жанни мереживну білизну... Коли настала ніч, Жанна і Рома  почали згадувати минуле. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 14 серія, чим закінчилася ця «чисто ділова» поїздка.

Діана подала заяву в поліцію.

Ася не повірила доньці, коли та розповіла про домагання Валери,  тому Діані довелося діяти самостійно. Асю набагато більше хвилює здоров'я Валери, ніж доля власної дочки.

Соловйов повівся, як зазвичай, самовпевнено – він вважає, що дівчинка не зможе довести його провину. Але у Асі з'явилися сумніви щодо чоловіка. Вона виявила, що вона – не єдина жінка, яка повелася на солодкі промови Валерія... Все таємне стає явним – дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 14 серія від 10.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Як довго я на тебе чекала 13 серія.