Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жанна повинна зникнути: Люба прийшла з погрозами
<p>Дива не сталося: Жанна і Рома повернулися з відрядження, але їхні стосунки так і не зрушили з мертвої точки. У самий невідповідний момент Таня заявила про свою вагітність, а Жанна просто не може претендувати на одруженого чоловіка з дитиною.</p> <p> </p> <p><strong>Герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">Як довго я </a></strong><strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">на тебе чекала</a> 15 серія від 14.11.2019 згадали про старі почуття, але тепер це нічого не означає</strong></p> <p>Головна новина в родині Якиміва – це вагітність Тані. Більше всіх зраділа Люба, яка давно мріє стати бабусею. А ось Рома, схоже, не дуже хоче ставати батьком. Чому? Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 15 серія.</p> <p> </p> <p><strong>У 15 серії мелодрами Як довго я </strong><strong>на тебе чекала Люба пригрозила Жанні в'язницею</strong></p> <p>Жінка впевнена: поки колишня не зникне з обрію, Рома не буде щасливим. Люба не вірить в те, що любов до Жанни прожила так довго. Люба упустила власний щасливий шлюб, і тепер вона не дозволить синові зробити ту ж помилку. Дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 15 серія, що зробила жінка.</p> <p> </p> <p><strong>Арсеній спробував себе в ролі батька</strong></p> <p>Діти Жанни дуже хотіли взяти участь у сімейному спортивному конкурсі. Вона зовсім не вміє відмовляти близнятам, так що довелося думати, де можна «орендувати тата» на день. Арсеній випадково дізнався про це і запропонував допомогти. Він досі хоче знайти шлях до серця Жанни, так чому б не скористатися шансом? Дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 15 серія онлайн – дізнайтеся, чи спрацював план чоловіка.</p> <p> </p> <p><strong>Боря продовжує брати </strong><strong>Варю в облогу</strong></p> <p>Хлопець закохався в неприступну Вареньку з першого погляду, але та не поспішає відповідати взаємністю. І проблема зовсім не в Борі – дівчина переживає за своє минуле. Одного разу у Варі вже був сумний досвід, коли наречений відмовився від неї відразу ж після реєстрації шлюбу. Дівчині здається, що від непривабливих фактів не втекти, але Боря не відступає. Чи вийшло у нього завоювати серце дівчини? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 15 серія від 14.11.2019 на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala/sezon-1/seriya-14">Як довго я на тебе чекала 14 серія</a>.</p>

Жанна повинна зникнути: Люба прийшла з погрозами

Всі серії | Сезон 1

Жанна повинна зникнути: Люба прийшла з погрозами

Дива не сталося: Жанна і Рома повернулися з відрядження, але їхні стосунки так і не зрушили з мертвої точки. У самий невідповідний момент Таня заявила про свою вагітність, а Жанна просто не може претендувати на одруженого чоловіка з дитиною.

 

Герої серіалу Як довго я на тебе чекала 15 серія від 14.11.2019 згадали про старі почуття, але тепер це нічого не означає

Головна новина в родині Якиміва – це вагітність Тані. Більше всіх зраділа Люба, яка давно мріє стати бабусею. А ось Рома, схоже, не дуже хоче ставати батьком. Чому? Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 15 серія.

 

У 15 серії мелодрами Як довго я на тебе чекала Люба пригрозила Жанні в'язницею

Жінка впевнена: поки колишня не зникне з обрію, Рома не буде щасливим. Люба не вірить в те, що любов до Жанни прожила так довго. Люба упустила власний щасливий шлюб, і тепер вона не дозволить синові зробити ту ж помилку. Дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 15 серія, що зробила жінка.

 

Арсеній спробував себе в ролі батька

Діти Жанни дуже хотіли взяти участь у сімейному спортивному конкурсі. Вона зовсім не вміє відмовляти близнятам, так що довелося думати, де можна «орендувати тата» на день. Арсеній випадково дізнався про це і запропонував допомогти. Він досі хоче знайти шлях до серця Жанни, так чому б не скористатися шансом? Дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 15 серія онлайн – дізнайтеся, чи спрацював план чоловіка.

 

Боря продовжує брати Варю в облогу

Хлопець закохався в неприступну Вареньку з першого погляду, але та не поспішає відповідати взаємністю. І проблема зовсім не в Борі – дівчина переживає за своє минуле. Одного разу у Варі вже був сумний досвід, коли наречений відмовився від неї відразу ж після реєстрації шлюбу. Дівчині здається, що від непривабливих фактів не втекти, але Боря не відступає. Чи вийшло у нього завоювати серце дівчини? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 15 серія від 14.11.2019 на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Як довго я на тебе чекала 14 серія.