Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Провальне побачення й викрадення дітей
<p>Люба дізналася правду про нібито зраду Жанни. Вона зрозуміла, що всі ці роки ненавиділа не ту людину. Засмучена жінка прийшла просити вибачення у дівчини, яка так і не стала її невісткою.</p> <p> </p> <p><strong>Не пропустіть відверту розмову Люби і Жанни в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">Як довго я на тебе чекала</a> 16 серія від 14.11.2019 – дивіться онлайн на сайті Teleportal</strong><strong>.ua</strong></p> <p>Повернувшись додому, Люба вирішила переглянути старі фотографії Роми і Жанни. Вони виросли разом, тому в сімейних альбомах Якимова досить багато їх дитячих фотографій. Переглядаючи фото, Люба помітила одну особливість... Яку – дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 16 серія.</p> <p> </p> <p><strong>Жанна вирішила дати шанс Арсенію</strong></p> <p>Головна героїня серіалу Як довго я на тебе чекала ніколи не забувала Рому. Тепер вона зрозуміла, що пора рухатися далі – і спробувати знайти нову любов. Жанна погодилася піти на побачення з Арсенієм. Дивіться в серіалі Як довго я тебе чекала 16 серія, чим воно закінчилося.</p> <p> </p> <p><strong>Таня відчайдушно намагається приховати обман від чоловіка</strong></p> <p>Жінка виявилася заручницею власної брехні. Рома хоче поїхати із дружиною на УЗД, але цього Таня допустити не може. Вона успішно збрехала про свою вагітність – але як тепер завагітніти по-справжньому, якщо Рома до неї навіть не доторкається? Таня почала продумувати запасний план... Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 16 серія, до чого призводить обман.</p> <p> </p> <p><strong>Валерій Соловйов знову позбувся всього і прийшов до Жанни</strong></p> <p>Як і десять років тому, вона зглянулася на батька і пустила його до себе пожити. Незважаючи на те, що Валера спочатку підставив Рому, а потім і сам став вбивцею, Жанна досі не готова відмовитися від батька. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 16 серія від 14.11.2019, як Жанна поплатилася за свою м`якосердість. Одного прекрасного дня дівчина повернулася додому і виявила, що її дітей там немає... Дивіться детальніше в мелодрамі Як довго я на тебе чекала 16 серія 14.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala/sezon-1/seriya-15">Як довго я на тебе чекала 15 серія</a>.</p>

Провальне побачення й викрадення дітей

Всі серії | Сезон 1

Провальне побачення й викрадення дітей

Люба дізналася правду про нібито зраду Жанни. Вона зрозуміла, що всі ці роки ненавиділа не ту людину. Засмучена жінка прийшла просити вибачення у дівчини, яка так і не стала її невісткою.

 

Не пропустіть відверту розмову Люби і Жанни в серіалі Як довго я на тебе чекала 16 серія від 14.11.2019 – дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua

Повернувшись додому, Люба вирішила переглянути старі фотографії Роми і Жанни. Вони виросли разом, тому в сімейних альбомах Якимова досить багато їх дитячих фотографій. Переглядаючи фото, Люба помітила одну особливість... Яку – дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 16 серія.

 

Жанна вирішила дати шанс Арсенію

Головна героїня серіалу Як довго я на тебе чекала ніколи не забувала Рому. Тепер вона зрозуміла, що пора рухатися далі – і спробувати знайти нову любов. Жанна погодилася піти на побачення з Арсенієм. Дивіться в серіалі Як довго я тебе чекала 16 серія, чим воно закінчилося.

 

Таня відчайдушно намагається приховати обман від чоловіка

Жінка виявилася заручницею власної брехні. Рома хоче поїхати із дружиною на УЗД, але цього Таня допустити не може. Вона успішно збрехала про свою вагітність – але як тепер завагітніти по-справжньому, якщо Рома до неї навіть не доторкається? Таня почала продумувати запасний план... Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 16 серія, до чого призводить обман.

 

Валерій Соловйов знову позбувся всього і прийшов до Жанни

Як і десять років тому, вона зглянулася на батька і пустила його до себе пожити. Незважаючи на те, що Валера спочатку підставив Рому, а потім і сам став вбивцею, Жанна досі не готова відмовитися від батька. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 16 серія від 14.11.2019, як Жанна поплатилася за свою м`якосердість. Одного прекрасного дня дівчина повернулася додому і виявила, що її дітей там немає... Дивіться детальніше в мелодрамі Як довго я на тебе чекала 16 серія 14.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Як довго я на тебе чекала 15 серія.