Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: «Дитяче» питання і нова афера Соловйова
<p>Минула серія мелодрами Як довго я на тебе чекала закінчилася тим, що Жанна разом із Ромою, Варею і Борею кинулися шукати близнюків. Куди пропали діти? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">Як довго я на тебе чекала</a> 17 серія від 18.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p> </p> <p><strong>Жанна почала вести себе холодно і з Ромою, і з Арсенієм</strong></p> <p>Чому дівчина не дає шанс жодному зі своїх поклонників? Чи вийшло у Арсенія загладити провину за провальне побачення? Дивіться у мелодрамі Як довго я на тебе чекала 17 серія онлайн.</p> <p> </p> <p><strong>Таня зробила хід конем – подзвонила Колі</strong></p> <p>Дружина Романа зрозуміла, що у неї є тільки один спосіб завагітніти. Чи вийде у неї приховати обман? У 17 серії мелодрами Як довго я тебе чекала Тетяна з останніх сил намагається зберегти свій шлюб.</p> <p>Валерій Соловйов несподівано призначив Тані зустріч. Плани жінки опинилися під загрозою ... Чим їй пригрозив батько Жанни? Чому дружина Роми занервувала ще більше? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 17 серія від 18.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala/sezon-1/seriya-16">Як довго я на тебе чекала 16 серія</a>.</p>

«Дитяче» питання і нова афера Соловйова

Всі серії | Сезон 1

«Дитяче» питання і нова афера Соловйова

Минула серія мелодрами Як довго я на тебе чекала закінчилася тим, що Жанна разом із Ромою, Варею і Борею кинулися шукати близнюків. Куди пропали діти? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 17 серія від 18.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

 

Жанна почала вести себе холодно і з Ромою, і з Арсенієм

Чому дівчина не дає шанс жодному зі своїх поклонників? Чи вийшло у Арсенія загладити провину за провальне побачення? Дивіться у мелодрамі Як довго я на тебе чекала 17 серія онлайн.

 

Таня зробила хід конем – подзвонила Колі

Дружина Романа зрозуміла, що у неї є тільки один спосіб завагітніти. Чи вийде у неї приховати обман? У 17 серії мелодрами Як довго я тебе чекала Тетяна з останніх сил намагається зберегти свій шлюб.

Валерій Соловйов несподівано призначив Тані зустріч. Плани жінки опинилися під загрозою ... Чим їй пригрозив батько Жанни? Чому дружина Роми занервувала ще більше? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 17 серія від 18.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Як довго я на тебе чекала 16 серія.