Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Виправдання зрад або право на щастя?
<p>Жанна давним-давно змирилася з думкою про те, що вони з Ромою ніколи не будуть разом. Головне – щоб коханий був щасливим... Чи ні? Дивіться в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">Як довго я на тебе чекала</a> 18 серія від 18.11.2019!</p> <p> </p> <p><strong>В життя Жанни абсолютно несподівано повернувся батько</strong></p> <p>Вона звикла до того, що Валерію Соловйову довіряти не можна. Однак останнім часом тата наче підмінили – він проводить багато часу з онуками, приносить додому гроші... У 18 серії мелодрами Як довго я на тебе чекала Жанна почала мучитися сумнівами. Невже Валерій Соловйов все-таки змінився?</p> <p> </p> <p><strong>Варя збирається заміж</strong></p> <p>Найкраща подруга головної героїні мелодрами Як довго я на тебе чекала нарешті щаслива. Варі здається, що вона все-таки знайшла чоловіка, з яким готова провести життя. Якби не одне «але»... Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 18 серія, що сталося між Варею і Борею. Чи можливе весілля після зради?</p> <p> </p> <p><strong>Жанна дізналася, що Таня зраджу</strong><strong>є Ромі</strong></p> <p>Всі ці роки головна героїня мелодрами сподівалася, що її коханий щасливий. Вона ніколи не намагалася зійтися з Ромою ще раз тільки тому, що не хотіла руйнувати його сім'ю. Що змінилося тепер? Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 18 серія від 18.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala/sezon-1/seriya-17">Як довго я на тебе чекала 17 серія</a>.</p>

Виправдання зрад або право на щастя?

Всі серії | Сезон 1

Виправдання зрад або право на щастя?

Жанна давним-давно змирилася з думкою про те, що вони з Ромою ніколи не будуть разом. Головне – щоб коханий був щасливим... Чи ні? Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 18 серія від 18.11.2019!

 

В життя Жанни абсолютно несподівано повернувся батько

Вона звикла до того, що Валерію Соловйову довіряти не можна. Однак останнім часом тата наче підмінили – він проводить багато часу з онуками, приносить додому гроші... У 18 серії мелодрами Як довго я на тебе чекала Жанна почала мучитися сумнівами. Невже Валерій Соловйов все-таки змінився?

 

Варя збирається заміж

Найкраща подруга головної героїні мелодрами Як довго я на тебе чекала нарешті щаслива. Варі здається, що вона все-таки знайшла чоловіка, з яким готова провести життя. Якби не одне «але»... Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 18 серія, що сталося між Варею і Борею. Чи можливе весілля після зради?

 

Жанна дізналася, що Таня зраджує Ромі

Всі ці роки головна героїня мелодрами сподівалася, що її коханий щасливий. Вона ніколи не намагалася зійтися з Ромою ще раз тільки тому, що не хотіла руйнувати його сім'ю. Що змінилося тепер? Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 18 серія від 18.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Як довго я на тебе чекала 17 серія.