Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Любовний трикутник: Рома йде від Тані
<p>У серіалі<a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala"> «Як довго я на тебе чекала»</a> 19 серія від 19.11.2019 Рома шокував Таню: він її більше не любить! Ба більше, чоловік зрадив дружині. Роман не хоче продовжувати стосунки з Танею і вимагає негайного розлучення! Як таку новину пережила жінка? Відповідь — у 19 серії «Як довго я на тебе чекала».</p> <p>Тим часом Жанна ніяк не могла зібрати докупи свої думки. Жінка переживала за зустріч із Ромою. Але в 19 серії її тривоги перервали неочікувані гості. До Варі завітала сім’я Бориса! Невже весілля таки відбудеться?</p> <p>Роман у серіалі «Як довго я на тебе чекала» 19.11.2019 чим швидше хотів повідомити Жанні чудову новину: вони нарешті можуть бути разом. Проте жінка налаштована скептично. Після необдуманої ночі вона й думати не хотіла про Рому. Чи зможуть закохані знову зійтися попри всі перепони? Дізнайтеся вже сьогодні —  дивіться онлайн «Як довго я тебе чекала» 19 серія від 19.11.2019.</p> <p>Пропустили попередню серію — дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala/sezon-1/seriya-18">«Як довго я тебе чекала» 18 серія</a>.</p>

Любовний трикутник: Рома йде від Тані

Всі серії | Сезон 1

Любовний трикутник: Рома йде від Тані

У серіалі «Як довго я на тебе чекала» 19 серія від 19.11.2019 Рома шокував Таню: він її більше не любить! Ба більше, чоловік зрадив дружині. Роман не хоче продовжувати стосунки з Танею і вимагає негайного розлучення! Як таку новину пережила жінка? Відповідь — у 19 серії «Як довго я на тебе чекала».

Тим часом Жанна ніяк не могла зібрати докупи свої думки. Жінка переживала за зустріч із Ромою. Але в 19 серії її тривоги перервали неочікувані гості. До Варі завітала сім’я Бориса! Невже весілля таки відбудеться?

Роман у серіалі «Як довго я на тебе чекала» 19.11.2019 чим швидше хотів повідомити Жанні чудову новину: вони нарешті можуть бути разом. Проте жінка налаштована скептично. Після необдуманої ночі вона й думати не хотіла про Рому. Чи зможуть закохані знову зійтися попри всі перепони? Дізнайтеся вже сьогодні —  дивіться онлайн «Як довго я тебе чекала» 19 серія від 19.11.2019.

Пропустили попередню серію — дивіться за посиланням «Як довго я тебе чекала» 18 серія.