Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Рома – головний підозрюваний у вбивстві
<p>Валерій дізнався, що його дочка обвінчалася з Романом. І це навіть не найбільша його проблема...</p><p>Батька головної героїні серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">Як довго я на тебе чекала</a> 2 серія від 01.04.2019 викликали в поліцію для надання свідчень.</p><p>Подругу Жанни, Катю знайшли мертвою. У поліції є тільки одна зачіпка: у жертви був коханець, з яким вона посварилася напередодні.  До неї в той день якраз заходив Рома... Валерій зрозумів, що це його шанс позбутися небажаного зятя. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 2 серія, на який крок пішов батько головної героїні.</p><p><strong>Жанна навіть не підозрювала, що батьки її шукають.</strong></p><p>Вона спокійно жила на дачі і чекала Рому, впевнена, що батьків не буде ще кілька днів. Як же вона здивувалася, коли на поріг заявився розлючений батько! Валерій силоміць забрав доньку додому і посадив під домашній арешт. Дивіться у мелодрамі Як довго я на тебе чекала 2 серія онлайн, в яких умовах тримали Жанну.</p><p>Валерія не цікавить, що його дочка вже повінчалася зі своїм коханим чоловіком. Він вирішив будь-що-будь видати Жанну заміж за того, кого вибере сам. Тим більше, що з'ясувалася ще одна подробиця: дівчина вагітна... А позашлюбних дітей у сім'ї Соловйових бути не може.</p><p><strong>Герої серіалу Як довго я на</strong><strong> тебе чекала опинилися у вкрай складній ситуації. Жанна чекає дитину від Роми, в той час як хлопця підозрюють у вбивстві.</strong></p><p>Життя Якимівих перетворилося на суцільний кошмар. Ромі загрожує в'язниця, а його батькові – звільнення. І Жанна навіть не може підтримати свого коханого – її просто не випускають з дому! Батьки Роми впевнені в тому, що наречена кинула хлопця, варто було йому потрапити в біду.</p><p>Жанна не вірить у винність Роми, точно так само як Рома не вірить у зраду дівчини. Хто і як намагається їх переконати? Як склалася їхня доля далі? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 2 серія від 01.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили початок історії, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala/sezon-1/seriya-1">Як довго я на тебе чекала 1 серія</a>.</p>

Рома – головний підозрюваний у вбивстві

Всі серії: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Рома – головний підозрюваний у вбивстві

Валерій дізнався, що його дочка обвінчалася з Романом. І це навіть не найбільша його проблема...

Батька головної героїні серіалу Як довго я на тебе чекала 2 серія від 01.04.2019 викликали в поліцію для надання свідчень.

Подругу Жанни, Катю знайшли мертвою. У поліції є тільки одна зачіпка: у жертви був коханець, з яким вона посварилася напередодні.  До неї в той день якраз заходив Рома... Валерій зрозумів, що це його шанс позбутися небажаного зятя. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 2 серія, на який крок пішов батько головної героїні.

Жанна навіть не підозрювала, що батьки її шукають.

Вона спокійно жила на дачі і чекала Рому, впевнена, що батьків не буде ще кілька днів. Як же вона здивувалася, коли на поріг заявився розлючений батько! Валерій силоміць забрав доньку додому і посадив під домашній арешт. Дивіться у мелодрамі Як довго я на тебе чекала 2 серія онлайн, в яких умовах тримали Жанну.

Валерія не цікавить, що його дочка вже повінчалася зі своїм коханим чоловіком. Він вирішив будь-що-будь видати Жанну заміж за того, кого вибере сам. Тим більше, що з'ясувалася ще одна подробиця: дівчина вагітна... А позашлюбних дітей у сім'ї Соловйових бути не може.

Герої серіалу Як довго я на тебе чекала опинилися у вкрай складній ситуації. Жанна чекає дитину від Роми, в той час як хлопця підозрюють у вбивстві.

Життя Якимівих перетворилося на суцільний кошмар. Ромі загрожує в'язниця, а його батькові – звільнення. І Жанна навіть не може підтримати свого коханого – її просто не випускають з дому! Батьки Роми впевнені в тому, що наречена кинула хлопця, варто було йому потрапити в біду.

Жанна не вірить у винність Роми, точно так само як Рома не вірить у зраду дівчини. Хто і як намагається їх переконати? Як склалася їхня доля далі? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 2 серія від 01.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили початок історії, то дивіться за посиланням Як довго я на тебе чекала 1 серія.