Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Фінальна серія: замовне вбивство й остання правда про минуле
<p>Близьких Жанни сколихнула страшна новина: її тата жорстоко вбили. Хто ці бандити? Чому вони так жорстоко вчинили з Валерієм?</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">«Як довго я на тебе чекала»</a> 20 серія від 19.11.2019 смерть батька вразила Жанну до глибини душі. Як тепер їй із цим жити? Валєра, хоч і не був подарунком, але все-таки рідна кровинка. Тепер жінка залишилася одна… Чи ні? У важку хвилину Рома підставив своє плече. Здається, обставини  у 20 серії «Як довго я на тебе чекала» ще більше зблизили закоханих…</p> <p>Таня важко переживає розлучення з Ромою. Цілими днями ходить як у воду опущена. Не їсть, нормально не спить і постійно плаче. У мелодрамі «Як довго я на тебе чекала» 19.11.2019 Таня думала тільки про одне: як повернути Рому? Та чи змогла жінка це зробити?</p> <p>Дивіться онлайн «Як довго я на тебе чекала» 20 серія від 19.11.2019 і не пропустіть грандіозного фіналу мелодрами. Нарешті ми побачимо:</p> <ul> <li>чи будуть батьки Роми разом?</li> <li>хто замовив вбивство Валерія?</li> <li>і головне — чи зможуть Жанна й Роман возз’єднатися?</li> </ul> <p>Пропустили попередню серію — дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala/sezon-1/seriya-19">«Як довго я тебе чекала» 19 серія</a>.</p>

Фінальна серія: замовне вбивство й остання правда про минуле

Всі серії | Сезон 1

Фінальна серія: замовне вбивство й остання правда про минуле

Близьких Жанни сколихнула страшна новина: її тата жорстоко вбили. Хто ці бандити? Чому вони так жорстоко вчинили з Валерієм?

У серіалі «Як довго я на тебе чекала» 20 серія від 19.11.2019 смерть батька вразила Жанну до глибини душі. Як тепер їй із цим жити? Валєра, хоч і не був подарунком, але все-таки рідна кровинка. Тепер жінка залишилася одна… Чи ні? У важку хвилину Рома підставив своє плече. Здається, обставини  у 20 серії «Як довго я на тебе чекала» ще більше зблизили закоханих…

Таня важко переживає розлучення з Ромою. Цілими днями ходить як у воду опущена. Не їсть, нормально не спить і постійно плаче. У мелодрамі «Як довго я на тебе чекала» 19.11.2019 Таня думала тільки про одне: як повернути Рому? Та чи змогла жінка це зробити?

Дивіться онлайн «Як довго я на тебе чекала» 20 серія від 19.11.2019 і не пропустіть грандіозного фіналу мелодрами. Нарешті ми побачимо:

  • чи будуть батьки Роми разом?
  • хто замовив вбивство Валерія?
  • і головне — чи зможуть Жанна й Роман возз’єднатися?

Пропустили попередню серію — дивіться за посиланням «Як довго я тебе чекала» 19 серія.