Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Прокляття Люби та кривавий подарунок для Соловйова
<p>Завзяті кримінальники теж плачуть. Слава і Жанна здаються благополучною молодою сім'єю, але в душі вони обидва нещасні.</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">Як довго я на тебе чекала</a> 4 серія від 05.11.2019 розгортається полотно нелегких людських доль. Як Жанна справляється із совістю? Що відчуває Слава Карпов, який не вважає себе повноцінним чоловіком поруч із красунею-дружиною? Хто насправді вбив Катю і чому? Дивіться уважно – все це розкривається в 4 серії мелодрами Як довго я на тебе чекала.</p> <p><strong>У Слави Карпова є все або майже все. Але кримінальний авторитет не відчуває себе щасливим.</strong></p> <p>Імпотенція отруює життя чоловіка. Його прекрасна дружина Жанна вагітна від хлопця, який сидить у в'язниці. Сімейне життя Карпових – це  тільки красива оболонка, яскравий фантик. У серіалі Як довго я на тебе чекала 4 серія герой Слави розкривається з несподіваного боку: успішний «браток» вважає себе невдахою. Він мріє стати повноцінним чоловіком для своєї дружини, але ні таблетки, ні інші чудодійні засоби йому не допомагають, а йти до психотерапевта – нижче його гідності.</p> <p><strong>У 4 серії драми Як довго я на тебе чекала Слава зустрів Варю, яка від відчаю подалася </strong><strong>у проституцію.</strong></p> <p>У дівчини немає ні грошей, ні роботи. Вона не знайшла іншого виходу, крім як виставити себе на продаж. Ніч зі Славою Карповим стала для дівчини доленосною... Що сталося, коли зустрілися дві самотності? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 4 серія.</p> <p><strong>Люба прокляла невістку-зрадницю.</strong></p> <p>Жанна зустрілася з мамою Роми. Після емоційної розмови дівчина відчула страшний біль у животі... Але ж для пологів ще занадто рано! Невже після стількох поневірянь Жанна почула страшне слово «викидень»? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал СТБ Як довго я на тебе чекала 4 серія від 05.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala/sezon-1/seriya-3">Як довго я на тебе чекала 3 серія</a>.</p>

Прокляття Люби та кривавий подарунок для Соловйова

Всі серії | Сезон 1

Прокляття Люби та кривавий подарунок для Соловйова

Завзяті кримінальники теж плачуть. Слава і Жанна здаються благополучною молодою сім'єю, але в душі вони обидва нещасні.

У серіалі Як довго я на тебе чекала 4 серія від 05.11.2019 розгортається полотно нелегких людських доль. Як Жанна справляється із совістю? Що відчуває Слава Карпов, який не вважає себе повноцінним чоловіком поруч із красунею-дружиною? Хто насправді вбив Катю і чому? Дивіться уважно – все це розкривається в 4 серії мелодрами Як довго я на тебе чекала.

У Слави Карпова є все або майже все. Але кримінальний авторитет не відчуває себе щасливим.

Імпотенція отруює життя чоловіка. Його прекрасна дружина Жанна вагітна від хлопця, який сидить у в'язниці. Сімейне життя Карпових – це  тільки красива оболонка, яскравий фантик. У серіалі Як довго я на тебе чекала 4 серія герой Слави розкривається з несподіваного боку: успішний «браток» вважає себе невдахою. Він мріє стати повноцінним чоловіком для своєї дружини, але ні таблетки, ні інші чудодійні засоби йому не допомагають, а йти до психотерапевта – нижче його гідності.

У 4 серії драми Як довго я на тебе чекала Слава зустрів Варю, яка від відчаю подалася у проституцію.

У дівчини немає ні грошей, ні роботи. Вона не знайшла іншого виходу, крім як виставити себе на продаж. Ніч зі Славою Карповим стала для дівчини доленосною... Що сталося, коли зустрілися дві самотності? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 4 серія.

Люба прокляла невістку-зрадницю.

Жанна зустрілася з мамою Роми. Після емоційної розмови дівчина відчула страшний біль у животі... Але ж для пологів ще занадто рано! Невже після стількох поневірянь Жанна почула страшне слово «викидень»? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал СТБ Як довго я на тебе чекала 4 серія від 05.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Як довго я на тебе чекала 3 серія.