Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Втеча заради порятунку: Жанна кинула Славу
<p>Слава повернувся додому напідпитку після чергової бурхливої ночі. Але цього разу його нічого не зупинило перед «подружнім обов’язком».</p> <p>Після такого вчинку Жанна в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">«Як довго я на тебе чекала»</a> 6 серія від 06.11.2019 більше не хоче терпіти подібне і втікає з будинку насильника. Та чи зможе вона втілити задумане? Дізнайтеся сьогодні ввечері.</p> <p>Тим часом Рома повертається в загальний барак. Щасливе і безтурботне життя закінчилося. У 6 серії серіалу «Як довго я на тебе чекала» на ув’язненого чекає справжня боротьба за виживання. Чи вдасться йому це пережити?</p> <p><strong>Дивіться онлайн серіал «Як довго я на тебе чекала» 6 серія й дізнайтеся першими:</strong></p> <ul> <li>що сталося зі Славою?</li> <li>які таємниці приховувала Надія?</li> <li>що відбулося між Танею і Ромою?</li> </ul> <p>Пропустили попередні серії? Переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala/sezon-1/seriya-5">«Як довго я на тебе чекала» 5 серія.</a></p>

Втеча заради порятунку: Жанна кинула Славу

Всі серії | Сезон 1

Втеча заради порятунку: Жанна кинула Славу

Слава повернувся додому напідпитку після чергової бурхливої ночі. Але цього разу його нічого не зупинило перед «подружнім обов’язком».

Після такого вчинку Жанна в серіалі «Як довго я на тебе чекала» 6 серія від 06.11.2019 більше не хоче терпіти подібне і втікає з будинку насильника. Та чи зможе вона втілити задумане? Дізнайтеся сьогодні ввечері.

Тим часом Рома повертається в загальний барак. Щасливе і безтурботне життя закінчилося. У 6 серії серіалу «Як довго я на тебе чекала» на ув’язненого чекає справжня боротьба за виживання. Чи вдасться йому це пережити?

Дивіться онлайн серіал «Як довго я на тебе чекала» 6 серія й дізнайтеся першими:

  • що сталося зі Славою?
  • які таємниці приховувала Надія?
  • що відбулося між Танею і Ромою?

Пропустили попередні серії? Переходьте за посиланням і дивіться «Як довго я на тебе чекала» 5 серія.