Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Рома повертається додому: одруження і нова зустріч із Жанною
<p>Батьки Роми отримали дзвінок, якого вони так довго чекали: справжній вбивця Каті знайдений! Це означає, що дуже скоро їх син зможе вийти на свободу...</p> <p><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">Як довго я на тебе чекала</a> 7 серія від 07.11.2019 Жанна і Рома побачилися вперше за довгий час. Але ця зустріч була зовсім не такою, як вони думали.</strong></p> <p>Жанна розповіла Варі свою історію.</p> <p>Здавалося б, Жанна має повне право піти від чоловіка після того, як той ледь її не згвалтував. Але дівчині чомусь шкода Славу... Після аварії він впав у кому, і вона не може його кинути одного в такому безпорадному стані. Лікарі сказали головній героїні серіалу Як довго я на тебе чекала, що її чоловікові повністю протипоказані стреси. Жанна живе тільки думкою про те, коли ж повернеться Рома. Тим не менш, вона приймає вольове рішення залишитися зі Славою до тих пір, поки він не одужає. Але доля розпорядилася інакше! Дивіться в серіалі Як довго я на  тебе чекала 7 серія, який несподіваний поворот стався в житті Жанни.</p> <p><strong>Батьки дізналися, що справжній вбивця Каті знайдений.</strong></p> <p>Люба і Антон були у нестямі від щастя, адже тепер їх синочок нарешті повернеться додому! Більш того – Рома вирішив одружитися на Тані, так що тепер у нього буде дім і повноцінна сім'я.</p> <p><strong>Валерій Соловйов втратив роботу і повагу оточуючих.</strong></p> <p>Після того, як Надя з'явилася з повинною у відділення поліції, на ньому залишилося незмивне тавро «чоловік вбивці». Валерій опинився у порожнього корита. Звичайно, він звернувся за допомогою до єдиного рідній людині – дочки. Але Жанна тепер зовсім не та наївна дівчинка, яку він пам'ятає. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 7 серія, який неабиякий конфлікт назрів між батьком і дочкою.</p> <p>Жанна і Рома знову зустрілися, але тепер вони – зовсім різні люди. Рома – колишній в'язень, якого ніхто не хоче брати на роботу. Жанна – господиня великого будинку і мати двох дітей. Як пройшла їхня зустріч? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 7 серія від 07.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/ru/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala/sezon-1/seriya-6">Як довго я на тебе чекала 6 серія.</a></p>

Рома повертається додому: одруження і нова зустріч із Жанною

Всі серії | Сезон 1

Рома повертається додому: одруження і нова зустріч із Жанною

Батьки Роми отримали дзвінок, якого вони так довго чекали: справжній вбивця Каті знайдений! Це означає, що дуже скоро їх син зможе вийти на свободу...

У серіалі Як довго я на тебе чекала 7 серія від 07.11.2019 Жанна і Рома побачилися вперше за довгий час. Але ця зустріч була зовсім не такою, як вони думали.

Жанна розповіла Варі свою історію.

Здавалося б, Жанна має повне право піти від чоловіка після того, як той ледь її не згвалтував. Але дівчині чомусь шкода Славу... Після аварії він впав у кому, і вона не може його кинути одного в такому безпорадному стані. Лікарі сказали головній героїні серіалу Як довго я на тебе чекала, що її чоловікові повністю протипоказані стреси. Жанна живе тільки думкою про те, коли ж повернеться Рома. Тим не менш, вона приймає вольове рішення залишитися зі Славою до тих пір, поки він не одужає. Але доля розпорядилася інакше! Дивіться в серіалі Як довго я на  тебе чекала 7 серія, який несподіваний поворот стався в житті Жанни.

Батьки дізналися, що справжній вбивця Каті знайдений.

Люба і Антон були у нестямі від щастя, адже тепер їх синочок нарешті повернеться додому! Більш того – Рома вирішив одружитися на Тані, так що тепер у нього буде дім і повноцінна сім'я.

Валерій Соловйов втратив роботу і повагу оточуючих.

Після того, як Надя з'явилася з повинною у відділення поліції, на ньому залишилося незмивне тавро «чоловік вбивці». Валерій опинився у порожнього корита. Звичайно, він звернувся за допомогою до єдиного рідній людині – дочки. Але Жанна тепер зовсім не та наївна дівчинка, яку він пам'ятає. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 7 серія, який неабиякий конфлікт назрів між батьком і дочкою.

Жанна і Рома знову зустрілися, але тепер вони – зовсім різні люди. Рома – колишній в'язень, якого ніхто не хоче брати на роботу. Жанна – господиня великого будинку і мати двох дітей. Як пройшла їхня зустріч? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 7 серія від 07.11.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Як довго я на тебе чекала 6 серія.