Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ще одне зруйноване щастя і диво в родині Якимових
<p>У родині Якиміва сталося справжнє диво: якийсь благодійник анонімно пожертвував гроші на лікування Ані. Але хто він, цей меценат?</p> <p> </p> <p><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala">Як довго я на тебе чекала</a> 9 серія від 11.11.2019 Якиміви зрозуміли, що чорна смуга в житті їх сім'ї нарешті закінчилася.</strong></p> <p>У якийсь момент Любі і Антону здалося, що все скінчено: магазин згорів, а Ані поставили страшний діагноз – рак. Рома і Таня ледь не збожеволіли від горя, але раптом лікар приніс їм приголомшливу новину – лікування в Ізраїлі вже оплачено! Щаслива Таня разом із дочкою полетіла на операцію. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 9 серія, чи допомогло дівчинці лікування.</p> <p> </p> <p><strong>Рома практично живе на роботі, піклується про Таню і її донь</strong><strong>ку. Але Таня розуміє, що насправді чоловік її не любить. Він навіть не може змусити себе сказати ці прості слова: «Я тебе </strong><strong>кохаю».</strong></p> <p>Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала онлайн, як Рома вирішив повністю змінити своє життя. А в один прекрасний день він знову зустрів Жанну. Дівчина була на побаченні... Як пройшла ця зустріч? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 9 серія.</p> <p> </p> <p><strong>Таня не дуже ладнає </strong><strong>із сім'єю Роми</strong></p> <p>Дівчину дратує, що Люба постійно лізе у справи їх сім'ї. Свекруха весь час цікавиться тим, коли ж молода пара збереться завести дітей. Чому і Рома, і Таня не дуже поспішають? Дізнайтеся в серіалі Як довго я на тебе чекала 9 серія.</p> <p> </p> <p><strong>Жанна готується видати заміж свою вірну Варю</strong></p> <p>Няня їй вже не по кишені, але дівчата вже так подружилися, що вважають один одного сім'єю. Варя залишилася жити разом із Жанною та її дітьми. Колишню няню хвилює не тільки своє щастя – вона рішуче намірилася влаштувати особисте життя подруги. Після смерті Слави Жанна ніби взагалі втратила інтерес до чоловіків. Варя спробувала пробитися через захист дівчини і витягла її на парне побачення. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 9 серія від 11.11.2019 онлайн, чим воно закінчилося.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/yak-dovgo-ya-tebe-chekala/sezon-1/seriya-8">Як довго я на тебе чекала 8 серія</a>.</p>

Ще одне зруйноване щастя і диво в родині Якимових

Всі серії | Сезон 1

Ще одне зруйноване щастя і диво в родині Якимових

У родині Якиміва сталося справжнє диво: якийсь благодійник анонімно пожертвував гроші на лікування Ані. Але хто він, цей меценат?

 

У серіалі Як довго я на тебе чекала 9 серія від 11.11.2019 Якиміви зрозуміли, що чорна смуга в житті їх сім'ї нарешті закінчилася.

У якийсь момент Любі і Антону здалося, що все скінчено: магазин згорів, а Ані поставили страшний діагноз – рак. Рома і Таня ледь не збожеволіли від горя, але раптом лікар приніс їм приголомшливу новину – лікування в Ізраїлі вже оплачено! Щаслива Таня разом із дочкою полетіла на операцію. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 9 серія, чи допомогло дівчинці лікування.

 

Рома практично живе на роботі, піклується про Таню і її доньку. Але Таня розуміє, що насправді чоловік її не любить. Він навіть не може змусити себе сказати ці прості слова: «Я тебе кохаю».

Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала онлайн, як Рома вирішив повністю змінити своє життя. А в один прекрасний день він знову зустрів Жанну. Дівчина була на побаченні... Як пройшла ця зустріч? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Як довго я на тебе чекала 9 серія.

 

Таня не дуже ладнає із сім'єю Роми

Дівчину дратує, що Люба постійно лізе у справи їх сім'ї. Свекруха весь час цікавиться тим, коли ж молода пара збереться завести дітей. Чому і Рома, і Таня не дуже поспішають? Дізнайтеся в серіалі Як довго я на тебе чекала 9 серія.

 

Жанна готується видати заміж свою вірну Варю

Няня їй вже не по кишені, але дівчата вже так подружилися, що вважають один одного сім'єю. Варя залишилася жити разом із Жанною та її дітьми. Колишню няню хвилює не тільки своє щастя – вона рішуче намірилася влаштувати особисте життя подруги. Після смерті Слави Жанна ніби взагалі втратила інтерес до чоловіків. Варя спробувала пробитися через захист дівчини і витягла її на парне побачення. Дивіться в серіалі Як довго я на тебе чекала 9 серія від 11.11.2019 онлайн, чим воно закінчилося.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Як довго я на тебе чекала 8 серія.