Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Велике полювання: кримінальний авторитет втрачає дружину й дочку в боротьбі за владу
<p style="text-align: justify;">17-річна Марта більше всього на світі хоче зберегти своє кохання з кримінальним авторитетом Миколою. Батьки категорично проти, щоб дочка зв'язувалася з хлопцем. Юнацький максималізм підштовхує дівчину втекти з дому. Вона ще не здогадується — її життя перевернеться з ніг на голову.</p><p style="text-align: justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/z-vovkami-zhiti" style="text-align: justify;">«З вовками жити»</a> 1 серія від 25.03.2019 батьки Марти дізнаються: вона вагітна. Проте навіть ця щаслива новина не може змусити Івана, батька дівчини, переступити через принципи й спілкуватися з новою сім'єю дочки. Чи переконає його дружина зробити крок назустріч зятеві? Дивіться за кілька хвилин.</p><p style="text-align: justify;">Не дивлячись на чвари з батьками, Марта і Микола створили прекрасну сім'ю, де панує любов і довіра. Але в 1 серії мелодрами «З вовками жити» каналу СТБ їхнє щастя опиняється під загрозою через злочинні махінації чоловіка. Партнери починають шантажувати Миколу і «випадково» згадують про майбутню дитину. Якщо Коля не піде на умови шантажистів - Марту вб'ють разом із донькою. Чи зможе чоловік захистити рідних і не втратити бізнес? Дивіться в 1 серії «З вовками жити» 25.03.2019.</p><p style="text-align: justify;">Марта тікає в заміський будинок, аби врятувати себе й майбутню дитину від рук злочинного світу. Неочікувано в героїні серіалу «З вовками жити» починаються перейми. Лікарів викликати категорично не можна, тому вірні друзі Миколи намагаються допомогти породіллі. Паралельно з народженням первістка арештовують короля кримінального бізнесу — чоловіка Марти. Що вибере Коля — багатство чи безпеку сім’ї?</p><p style="text-align: justify;">Марта дізнається жахливі новини: банду її чоловіка викрили, а його самого пов’язала поліція. Дівчині необхідно якнайшвидше втекти, аби її теж не арештували. Але як вона це зробить? На руках у неї новонароджена дівчинка.Сил у Марти зовсім немає. Вихід тільки один — понад усе потрібно врятувати малечу. Що чекає на втікачів попереду — дивіться онлайн «З вовками жити» 1 серія.</p><p style="text-align: justify;">Незабаром новонароджена Єва залишається одна. Що буде з маленькою дівчинкою далі? Як складеться її життя? Дивіться онлайн у новому серіалі «З вовками жити» на сайті Teleportal.ua</p>

Велике полювання: кримінальний авторитет втрачає дружину й дочку в боротьбі за владу

Велике полювання: кримінальний авторитет втрачає дружину й дочку в боротьбі за владу

17-річна Марта більше всього на світі хоче зберегти своє кохання з кримінальним авторитетом Миколою. Батьки категорично проти, щоб дочка зв'язувалася з хлопцем. Юнацький максималізм підштовхує дівчину втекти з дому. Вона ще не здогадується — її життя перевернеться з ніг на голову.

У серіалі «З вовками жити» 1 серія від 25.03.2019 батьки Марти дізнаються: вона вагітна. Проте навіть ця щаслива новина не може змусити Івана, батька дівчини, переступити через принципи й спілкуватися з новою сім'єю дочки. Чи переконає його дружина зробити крок назустріч зятеві? Дивіться за кілька хвилин.

Не дивлячись на чвари з батьками, Марта і Микола створили прекрасну сім'ю, де панує любов і довіра. Але в 1 серії мелодрами «З вовками жити» каналу СТБ їхнє щастя опиняється під загрозою через злочинні махінації чоловіка. Партнери починають шантажувати Миколу і «випадково» згадують про майбутню дитину. Якщо Коля не піде на умови шантажистів - Марту вб'ють разом із донькою. Чи зможе чоловік захистити рідних і не втратити бізнес? Дивіться в 1 серії «З вовками жити» 25.03.2019.

Марта тікає в заміський будинок, аби врятувати себе й майбутню дитину від рук злочинного світу. Неочікувано в героїні серіалу «З вовками жити» починаються перейми. Лікарів викликати категорично не можна, тому вірні друзі Миколи намагаються допомогти породіллі. Паралельно з народженням первістка арештовують короля кримінального бізнесу — чоловіка Марти. Що вибере Коля — багатство чи безпеку сім’ї?

Марта дізнається жахливі новини: банду її чоловіка викрили, а його самого пов’язала поліція. Дівчині необхідно якнайшвидше втекти, аби її теж не арештували. Але як вона це зробить? На руках у неї новонароджена дівчинка.Сил у Марти зовсім немає. Вихід тільки один — понад усе потрібно врятувати малечу. Що чекає на втікачів попереду — дивіться онлайн «З вовками жити» 1 серія.

Незабаром новонароджена Єва залишається одна. Що буде з маленькою дівчинкою далі? Як складеться її життя? Дивіться онлайн у новому серіалі «З вовками жити» на сайті Teleportal.ua