Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Спадкоємиця: прийомна сім'я Єви силою видає її заміж
<p style="text-align: justify;">Дідусь і бабуся Єви протягом 16-ти років намагаються знайти дівчинку, але все марно. Поліція замилює їм очі в цій справі. На допомогу приходить юний капітан правоохоронних органів Володимир Черкасов. Як буде просуватися розслідування — дивіться за декілька хвилин.</p><p style="text-align: justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/z-vovkami-zhiti">«З вовками жити»</a> 2 серія від 25.03.2019 Миколу покинула надія на звільнення з в’язниці. Він навіть встиг написати заповіт, бо думає, що вже не доживе до волі. Арештант передав його Марії, з якою підтримує контакт 16 років. Усе своє майно Коля заповів доньці й наказав Маші незважаючи ні на що виконати його волю. Жінка впала в ступор, коли побачила мільйонний статок колишнього боса. Що вона вибере: спіло послухається бажань і забезпечить собі заможне життя чи зламається під тягарем совісті? Відповідь шукайте у 2 серії «З вовками жити».</p><p style="text-align: justify;">Єва переживає не найкращі дні. Її виховує названа мама Віра разом із ровесницею Катериною. Сім’я чекає виходу із в’язниці злочинця Кості. Але найбільше готується до цього Катя, закохана у хлопця. Проте він не такий хороший, як їй здається — парубок убив людину, підставив своїх друзів і вийшов сухим із води. А тепер уся сім’я  житиме за його порядками. Особливо небезпечно це для Єви, яку ненавидить в’язень. Як Костя змінить життя головної героїні серіалу «З вовками жити»? Дізнайтесь у новій серії.</p><p style="text-align: justify;">Маша вирішує залити алкоголем нерозділене кохання. У барі жінка неочікувано зустрічає Костю — ненависника Єви. Марія вже пропустила кілька чарок спиртного й легко піддалася зваблюванню кримінальника. У 2 серії «З вовками жити» 25.03.2019 після бурхливої ночі стало зрозуміло, дочка Семерятченка для них обох ворог номер один і вони повинні заволодіти її статками. Який хитрий і жорстокий план придумали змовники — дивіться онлайн у 2 серії «З вовками жити».</p><p style="text-align: justify;">Пропустили інші серії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/z-vovkami-zhiti/sezon-1/seriya-1">«З вовками жити» 1 серія </a> на сайті Teleportal.ua</p>

Спадкоємиця: прийомна сім'я Єви силою видає її заміж

Спадкоємиця: прийомна сім'я Єви силою видає її заміж

Дідусь і бабуся Єви протягом 16-ти років намагаються знайти дівчинку, але все марно. Поліція замилює їм очі в цій справі. На допомогу приходить юний капітан правоохоронних органів Володимир Черкасов. Як буде просуватися розслідування — дивіться за декілька хвилин.

У серіалі «З вовками жити» 2 серія від 25.03.2019 Миколу покинула надія на звільнення з в’язниці. Він навіть встиг написати заповіт, бо думає, що вже не доживе до волі. Арештант передав його Марії, з якою підтримує контакт 16 років. Усе своє майно Коля заповів доньці й наказав Маші незважаючи ні на що виконати його волю. Жінка впала в ступор, коли побачила мільйонний статок колишнього боса. Що вона вибере: спіло послухається бажань і забезпечить собі заможне життя чи зламається під тягарем совісті? Відповідь шукайте у 2 серії «З вовками жити».

Єва переживає не найкращі дні. Її виховує названа мама Віра разом із ровесницею Катериною. Сім’я чекає виходу із в’язниці злочинця Кості. Але найбільше готується до цього Катя, закохана у хлопця. Проте він не такий хороший, як їй здається — парубок убив людину, підставив своїх друзів і вийшов сухим із води. А тепер уся сім’я  житиме за його порядками. Особливо небезпечно це для Єви, яку ненавидить в’язень. Як Костя змінить життя головної героїні серіалу «З вовками жити»? Дізнайтесь у новій серії.

Маша вирішує залити алкоголем нерозділене кохання. У барі жінка неочікувано зустрічає Костю — ненависника Єви. Марія вже пропустила кілька чарок спиртного й легко піддалася зваблюванню кримінальника. У 2 серії «З вовками жити» 25.03.2019 після бурхливої ночі стало зрозуміло, дочка Семерятченка для них обох ворог номер один і вони повинні заволодіти її статками. Який хитрий і жорстокий план придумали змовники — дивіться онлайн у 2 серії «З вовками жити».

Пропустили інші серії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «З вовками жити» 1 серія  на сайті Teleportal.ua