Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Поновлення розслідування у справі сім’ї Семирятченко
<p style="text-align: justify;">Охоронці порядку брати Черкасови запідозрили полковника Горобця в недосконалому веденні слідства. Чи зможуть юні полісмени вивести на чисту воду шахрая?</p><p style="text-align: justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/z-vovkami-zhiti">«З вовками жити»</a> 3 серія від 26.03.2019 Денис Черкасов упевнений, дитина Миколи жива, і він знає, де вона. Це доводить проаналізована книжна карта ув’язненого. Семирятченко читає тільки книги про освіту: «Довідник вступників», «Навчальна система Великої Британії». Мовляв, так він обирає для своєї доньки вищий навчальний заклад. Єва якраз у тому віці, коли має вступати до університету. Цікаво, чи допоможуть виявлені факти знайти бідолашну? Дізнайтеся в серіалі «З вовками жити» 3 серія.</p><p style="text-align: justify;">На щастя, життя Колі Семирятченка в безпеці. Він перебуває під охороною лікарів. Навідати Миколу в 3 серії «З вовками жити» прийшла Маша. Про зникнення Єви дівчина не сказала ні слова. Але Семирятченка важко обдурити. На його прохання Марія показала фото дочки. Тільки одне «але»: світлини старі, Коля їх уже бачив. Ув’язнений запідозрив щось недобре. Як це пояснить Маша? Подробиці далі.</p><p style="text-align: justify;">На голову Віри в серіалі «З вовками жити» 26.03.2019 звалилося ще одне нещастя. Вона запідозрила Катю у вагітності! Та ще й від знахабнілого мерзотника Кості. Здається, гряде незаплановане поповнення. Якою буде реакція новоспеченого батька?</p><p style="text-align: justify;">Серце Колі неспокійне: він підозрює свою «праву руку» Машу в махінаціях. Гроші та зв’язки вирішують усе: Семирятченко попросив знайомого поліцейського прослідкувати за нею. Дивіться «З вовками жити» 3 серія, чи дізнається Микола правду про свого «вірного товариша»?</p><p style="text-align: justify;">Єва ж ніяк не може знайти своє місце під сонцем. Сім’я, що її прихистила, жахливо ставиться до дівчинки. Навіть обікрали її, після чого ганебно вигнали з дому. Добре, що єдиний Орест має добре серце, і дав Єві трохи грошей у дорогу. Куди втече головна героїня серіалу «З вовками жити»? Що її чекає попереду?</p><p style="text-align: justify;">Дивіться онлайн «З вовками жити» 3 серія від 26.03.2019, аби не проґавити пригод відчайдушної Єви, яка прагне знайти життєву істинну.</p><p style="text-align: justify;">Пропустили інші серії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/z-vovkami-zhiti/sezon-1/seriya-2">«З вовками жити» 2 серія</a> на сайті Teleportal.ua</p>

Поновлення розслідування у справі сім’ї Семирятченко

Поновлення розслідування у справі сім’ї Семирятченко

Охоронці порядку брати Черкасови запідозрили полковника Горобця в недосконалому веденні слідства. Чи зможуть юні полісмени вивести на чисту воду шахрая?

У серіалі «З вовками жити» 3 серія від 26.03.2019 Денис Черкасов упевнений, дитина Миколи жива, і він знає, де вона. Це доводить проаналізована книжна карта ув’язненого. Семирятченко читає тільки книги про освіту: «Довідник вступників», «Навчальна система Великої Британії». Мовляв, так він обирає для своєї доньки вищий навчальний заклад. Єва якраз у тому віці, коли має вступати до університету. Цікаво, чи допоможуть виявлені факти знайти бідолашну? Дізнайтеся в серіалі «З вовками жити» 3 серія.

На щастя, життя Колі Семирятченка в безпеці. Він перебуває під охороною лікарів. Навідати Миколу в 3 серії «З вовками жити» прийшла Маша. Про зникнення Єви дівчина не сказала ні слова. Але Семирятченка важко обдурити. На його прохання Марія показала фото дочки. Тільки одне «але»: світлини старі, Коля їх уже бачив. Ув’язнений запідозрив щось недобре. Як це пояснить Маша? Подробиці далі.

На голову Віри в серіалі «З вовками жити» 26.03.2019 звалилося ще одне нещастя. Вона запідозрила Катю у вагітності! Та ще й від знахабнілого мерзотника Кості. Здається, гряде незаплановане поповнення. Якою буде реакція новоспеченого батька?

Серце Колі неспокійне: він підозрює свою «праву руку» Машу в махінаціях. Гроші та зв’язки вирішують усе: Семирятченко попросив знайомого поліцейського прослідкувати за нею. Дивіться «З вовками жити» 3 серія, чи дізнається Микола правду про свого «вірного товариша»?

Єва ж ніяк не може знайти своє місце під сонцем. Сім’я, що її прихистила, жахливо ставиться до дівчинки. Навіть обікрали її, після чого ганебно вигнали з дому. Добре, що єдиний Орест має добре серце, і дав Єві трохи грошей у дорогу. Куди втече головна героїня серіалу «З вовками жити»? Що її чекає попереду?

Дивіться онлайн «З вовками жити» 3 серія від 26.03.2019, аби не проґавити пригод відчайдушної Єви, яка прагне знайти життєву істинну.

Пропустили інші серії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «З вовками жити» 2 серія на сайті Teleportal.ua