Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Доленосна аварія: Єва зустрілася з батьками рідної матері
<p style="text-align: justify;">Єву забрали до поліцейського відділка. У неї немає жодних документів. А це означає одне: вона скоро повернеться до Кості й Маші.</p><p style="text-align: justify;">Капітан Черкасов у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/z-vovkami-zhiti">«З вовками жити»</a> 4 серія від 26.03.2019 за крок до закриття справи. У його руках дочка Семирятченка,яку вони затримали за крадіжку гаманця. Бідолашну підставили, і тепер її долю вирішить Володимир. Проте Єва теж не промах. Вона розуміє, вдома її чекає звірське ставлення Кості. Щоб врятуватися, вона збрехала Черкасову й назвалася Наталією. Чи повірить капітан дівчині? Подробиці в серіалі «З вовками жити».</p><p style="text-align: justify;">Микола Семирятченко не може відійти від зустрічі зі своєю донечкою. А полковник Горобець цьому тільки радий. Він безсоромно шантажує Колю: гроші взамін на життя Єви.Чи піде бідолашний батько на повідку мерзотника? Відповідь шукайте в серіалі «З вовками жити» 26.03.2019.</p><p style="text-align: justify;">А Катя готова на все, щоб тільки закохати в себе Костю. Вона поспіхом прибігла додому і розказала злочинцю про місце перебування Єви. Мовляв, вона випадково побачила, як дівчину схопила поліція. Віра відразу зрозуміла, арешт - справа рук Катерини. Чи спрацює «амурний план» дівчини? Дізнайтеся за мить.</p><p style="text-align: justify;">Довгий язик Каті привів маму Віру до поліцейського відділка. Жінка допомогла встановити особу затриманої. На щастя, у поліції не здогадалися, чию дочку схопили, тому без проблем відпустили дівчину. У серіалі «З вовками жити» 4 серія від 26.03.2019 Єва усвідомлює, якщо вона повернеться назад, то живою точно не залишиться. Тому єдиний вихід — це втеча!</p><p style="text-align: justify;">Втікаючи подалі від відділку, через свою неуважність героїня серіалу «З вовками жити» потрапила під колеса автомобіля! Дивом у салоні авто опинилися її рідні бабуся й дідусь! Авжеж вони навіть не здогадуються, що пов’язані сімейними узами. Добре серце подружжя не могло покинути напризволяще втікачку, і вони вирішили забрати її до себе. Що віщує Єві зустріч із рідними? Невже таємне скоро стає явним?</p><p style="text-align: justify;">Дивіться онлайн серіал «З вовками жити» на Teleportal.ua і дізнайтеся, як складеться життя Єви в будинку її матері?</p><p style="text-align: justify;">Пропустили інші серії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/z-vovkami-zhiti/sezon-1/seriya-3">«З вовками жити» 3 серія</a> на сайті Teleportal.ua</p>

Доленосна аварія: Єва зустрілася з батьками рідної матері

Доленосна аварія: Єва зустрілася з батьками рідної матері

Єву забрали до поліцейського відділка. У неї немає жодних документів. А це означає одне: вона скоро повернеться до Кості й Маші.

Капітан Черкасов у серіалі «З вовками жити» 4 серія від 26.03.2019 за крок до закриття справи. У його руках дочка Семирятченка,яку вони затримали за крадіжку гаманця. Бідолашну підставили, і тепер її долю вирішить Володимир. Проте Єва теж не промах. Вона розуміє, вдома її чекає звірське ставлення Кості. Щоб врятуватися, вона збрехала Черкасову й назвалася Наталією. Чи повірить капітан дівчині? Подробиці в серіалі «З вовками жити».

Микола Семирятченко не може відійти від зустрічі зі своєю донечкою. А полковник Горобець цьому тільки радий. Він безсоромно шантажує Колю: гроші взамін на життя Єви.Чи піде бідолашний батько на повідку мерзотника? Відповідь шукайте в серіалі «З вовками жити» 26.03.2019.

А Катя готова на все, щоб тільки закохати в себе Костю. Вона поспіхом прибігла додому і розказала злочинцю про місце перебування Єви. Мовляв, вона випадково побачила, як дівчину схопила поліція. Віра відразу зрозуміла, арешт - справа рук Катерини. Чи спрацює «амурний план» дівчини? Дізнайтеся за мить.

Довгий язик Каті привів маму Віру до поліцейського відділка. Жінка допомогла встановити особу затриманої. На щастя, у поліції не здогадалися, чию дочку схопили, тому без проблем відпустили дівчину. У серіалі «З вовками жити» 4 серія від 26.03.2019 Єва усвідомлює, якщо вона повернеться назад, то живою точно не залишиться. Тому єдиний вихід — це втеча!

Втікаючи подалі від відділку, через свою неуважність героїня серіалу «З вовками жити» потрапила під колеса автомобіля! Дивом у салоні авто опинилися її рідні бабуся й дідусь! Авжеж вони навіть не здогадуються, що пов’язані сімейними узами. Добре серце подружжя не могло покинути напризволяще втікачку, і вони вирішили забрати її до себе. Що віщує Єві зустріч із рідними? Невже таємне скоро стає явним?

Дивіться онлайн серіал «З вовками жити» на Teleportal.ua і дізнайтеся, як складеться життя Єви в будинку її матері?

Пропустили інші серії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «З вовками жити» 3 серія на сайті Teleportal.ua