Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Павутина крадіжок: Іван і Надія знову в центрі злочинного світу
<p style="text-align: justify;">Життя ворога, власний порятунок чи істина? Що вибере головна героїня серіалу «З вовками жити»?</p><p style="text-align: justify;">В серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/z-vovkami-zhiti">«З вовками жити»</a> 5 серія від 27.03.2019 Єва пішла на ризик: заради життя Каті вона обікрала рідних дідуся й бабусю. У ломбард, де дівчина частенький гість, вона принесла фамільний срібний набір кухонних приладів. Але в останній момент Єва змінює своє рішення. Що змусило дівчину повернути все назад? Докори сумління чи підсвідомий родинний зв’язок? Відповідь шукайте далі.</p><p style="text-align: justify;">Непомітно повернути майно не вийшло — дідусь зловив злодійку на гарячому. Проте життєва мудрість допомогла Івану піти на зустріч Єві. Він і Надія Миколаївна в 5 серії «З вовками жити» погодилися вислухати історію дівчини. Адже колись, 16 років тому, вони зробили найбільшу помилку свого життя — через принципи втратили єдину доньку Марту.</p><p style="text-align: justify;">У серіалі «З вовками жити» 27.03.2019 брати Черкасови нарешті викрили злочинні схеми полковника Горобця. Денис дав послухати Володимиру диктофонний запис, де Геннадій Петрович шантажує Миколу Семирятченка. Чи зможуть слідчі зупинити полковника? Дивіться онлайн «З вовками жити».</p><p style="text-align: justify;">Мама Віра в паніці: у Каті загроза викидня! Напередодні Єва залишила в ломбарді гроші для мами, але їх забрав Костя. Тепер Віра молить шахрая змилуватися і віддати кошти на лікування дочки. Але Костя і знати не хоче про їхні проблеми. У 5 серії «З вовками жити» їхню сварку перериває телефонний дзвінок із лікарні: Катя втратила дитину. І більше ніколи не зможе завагітніти...</p><p style="text-align: justify;">Нові гості в будинку Івана й Надії: на обід до них приїхали брати Черкасови. Єва шокована: невже вони приїхали за нею? На щастя, Володимир і Денис принесли хороші новини: головна героїня серіалу «З вовками жити» виправдана. Її відбитків на краденому гаманці не знайшли.</p><p style="text-align: justify;">Єва розповіла Черкасовим про знущання й звірячий контроль із боку Кості, через якого вона і втекла з притулку. Володимир пообіцяв, цього він так не залишить. Але звідки така приязнь до дівчини? Невже він міг закохатися в Єву?</p><p style="text-align: justify;">Дивіться онлайн «З вовками жити» 5 серія від 27.03.2019 і дізнайтеся першими, хто ж зайняв серце Єви.</p><p style="text-align: justify;">Пропустили інші серії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/z-vovkami-zhiti/sezon-1/seriya-4">«З вовками жити» 4 серія</a> на сайті Teleportal.ua</p>

Павутина крадіжок: Іван і Надія знову в центрі злочинного світу

Павутина крадіжок: Іван і Надія знову в центрі злочинного світу

Життя ворога, власний порятунок чи істина? Що вибере головна героїня серіалу «З вовками жити»?

В серіалі «З вовками жити» 5 серія від 27.03.2019 Єва пішла на ризик: заради життя Каті вона обікрала рідних дідуся й бабусю. У ломбард, де дівчина частенький гість, вона принесла фамільний срібний набір кухонних приладів. Але в останній момент Єва змінює своє рішення. Що змусило дівчину повернути все назад? Докори сумління чи підсвідомий родинний зв’язок? Відповідь шукайте далі.

Непомітно повернути майно не вийшло — дідусь зловив злодійку на гарячому. Проте життєва мудрість допомогла Івану піти на зустріч Єві. Він і Надія Миколаївна в 5 серії «З вовками жити» погодилися вислухати історію дівчини. Адже колись, 16 років тому, вони зробили найбільшу помилку свого життя — через принципи втратили єдину доньку Марту.

У серіалі «З вовками жити» 27.03.2019 брати Черкасови нарешті викрили злочинні схеми полковника Горобця. Денис дав послухати Володимиру диктофонний запис, де Геннадій Петрович шантажує Миколу Семирятченка. Чи зможуть слідчі зупинити полковника? Дивіться онлайн «З вовками жити».

Мама Віра в паніці: у Каті загроза викидня! Напередодні Єва залишила в ломбарді гроші для мами, але їх забрав Костя. Тепер Віра молить шахрая змилуватися і віддати кошти на лікування дочки. Але Костя і знати не хоче про їхні проблеми. У 5 серії «З вовками жити» їхню сварку перериває телефонний дзвінок із лікарні: Катя втратила дитину. І більше ніколи не зможе завагітніти...

Нові гості в будинку Івана й Надії: на обід до них приїхали брати Черкасови. Єва шокована: невже вони приїхали за нею? На щастя, Володимир і Денис принесли хороші новини: головна героїня серіалу «З вовками жити» виправдана. Її відбитків на краденому гаманці не знайшли.

Єва розповіла Черкасовим про знущання й звірячий контроль із боку Кості, через якого вона і втекла з притулку. Володимир пообіцяв, цього він так не залишить. Але звідки така приязнь до дівчини? Невже він міг закохатися в Єву?

Дивіться онлайн «З вовками жити» 5 серія від 27.03.2019 і дізнайтеся першими, хто ж зайняв серце Єви.

Пропустили інші серії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «З вовками жити» 4 серія на сайті Teleportal.ua