Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Максимальна небезпека: полковник Горобець дізнався всю правду про Єву
<p style="text-align: justify;">Марію знайшли вбитою на вокзалі. Вона намагалася втекти якнайдалі, аби ніхто не здогадався про її змову з Костею. Капітан Черкасов уже має перші здогадки про вбивцю.</p><p style="text-align: justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/z-vovkami-zhiti">«З вовками жити»</a> 6 серія від 27.03.2019 Єва ніяк не могла вибрати, хто ж із братів Черкасових припав їй більше до душі: Володимир чи Денис. Надія Миколаївна порадила дівчині прислухатися до власного серця. Воно точно не схибить! У кого ж закохана Єва? Дізнайтеся сьогодні ввечері.</p><p style="text-align: justify;">Не встигли Саша й Павло вийти на волю, як Костя підбурив їх на нову небезпечну справу. Цього разу вони будуть грабувати будинок Івана й Надії! У серіалі «З вовками жити» 6 серія усю брудну роботу Костя залишив на хлопців, а сам вирішив побути в стороні. Та чи вдасться йому вийти сухим із води?</p><p style="text-align: justify;">Єва почула підозрілі кроки в будинку. Спустившись на перший поверх, вона впізнала своїх братів! Але зустріч не вдалася. Як Єва не старалася, але злочинці винесли добрячий «улов». Аж раптом дідусь Іван вийшов на шум і побачив дівчину внизу з пакунком крадених речей! Чи зможе він ще раз повірити Єві? Дізнайтеся в серіалі «З вовками жити» 6 серія.</p><p style="text-align: justify;">Поки слід злочинця ще теплий, Володимир кинувся розслідувати таємниче вбивство Маші. На щастя, йому вдалося дістати записи з камер спостереження. На відео чітко видно, як Костя жорстоко всадив ніж прямо в серце Марії! У серіалі «З вовками жити» 27.03.2019 брати Черкасови негайно виїжджають арештовувати мерзотника.</p><p style="text-align: justify;">Правоохоронці ніяк не можуть вийти на слід Кості. Усю названу родину Єви викликали на допит. Хто видасть вбивцю: мама Віра чи закохана Катя? А може Паша із Сашею? Про подробиці розслідування дізнайтеся в 6 серії серіалу «З вовками жити».</p><p style="text-align: justify;">Брати Черкасови дізналися правду про дочку Семирятченка! Вони повинні про все розповісти Івану й Надії. Але підпільне розслідування полковника Горобця перешкоджає юним слідчим. Що станеться з Євою? Невже вона ніколи не дізнається правду про свою сім’ю?</p><p style="text-align: justify;">Дивіться онлайн серіал «З вовками жити» 6 серія від 27.03.2019 разом із Teleportal.ua. Станьте свідками викриття злочинних махінацій!</p><p style="text-align: justify;">Пропустили інші серії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/z-vovkami-zhiti/sezon-1/seriya-5">«З вовками жити» 5 серія</a> на сайті Teleportal.ua</p>

Максимальна небезпека: полковник Горобець дізнався всю правду про Єву

Максимальна небезпека: полковник Горобець дізнався всю правду про Єву

Марію знайшли вбитою на вокзалі. Вона намагалася втекти якнайдалі, аби ніхто не здогадався про її змову з Костею. Капітан Черкасов уже має перші здогадки про вбивцю.

У серіалі «З вовками жити» 6 серія від 27.03.2019 Єва ніяк не могла вибрати, хто ж із братів Черкасових припав їй більше до душі: Володимир чи Денис. Надія Миколаївна порадила дівчині прислухатися до власного серця. Воно точно не схибить! У кого ж закохана Єва? Дізнайтеся сьогодні ввечері.

Не встигли Саша й Павло вийти на волю, як Костя підбурив їх на нову небезпечну справу. Цього разу вони будуть грабувати будинок Івана й Надії! У серіалі «З вовками жити» 6 серія усю брудну роботу Костя залишив на хлопців, а сам вирішив побути в стороні. Та чи вдасться йому вийти сухим із води?

Єва почула підозрілі кроки в будинку. Спустившись на перший поверх, вона впізнала своїх братів! Але зустріч не вдалася. Як Єва не старалася, але злочинці винесли добрячий «улов». Аж раптом дідусь Іван вийшов на шум і побачив дівчину внизу з пакунком крадених речей! Чи зможе він ще раз повірити Єві? Дізнайтеся в серіалі «З вовками жити» 6 серія.

Поки слід злочинця ще теплий, Володимир кинувся розслідувати таємниче вбивство Маші. На щастя, йому вдалося дістати записи з камер спостереження. На відео чітко видно, як Костя жорстоко всадив ніж прямо в серце Марії! У серіалі «З вовками жити» 27.03.2019 брати Черкасови негайно виїжджають арештовувати мерзотника.

Правоохоронці ніяк не можуть вийти на слід Кості. Усю названу родину Єви викликали на допит. Хто видасть вбивцю: мама Віра чи закохана Катя? А може Паша із Сашею? Про подробиці розслідування дізнайтеся в 6 серії серіалу «З вовками жити».

Брати Черкасови дізналися правду про дочку Семирятченка! Вони повинні про все розповісти Івану й Надії. Але підпільне розслідування полковника Горобця перешкоджає юним слідчим. Що станеться з Євою? Невже вона ніколи не дізнається правду про свою сім’ю?

Дивіться онлайн серіал «З вовками жити» 6 серія від 27.03.2019 разом із Teleportal.ua. Станьте свідками викриття злочинних махінацій!

Пропустили інші серії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «З вовками жити» 5 серія на сайті Teleportal.ua