Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: «Темні справи» Кості Рязіна
<p style="text-align: justify;">Хто би міг подумати! Костя викрав беззахисну Єву і вивіз далеко за місто! Він разом із Пашею й Сашею в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/z-vovkami-zhiti">«З вовками жити»</a> 7 серія від 28.03.2019 втілив давно задуманий план. У закинутому заміському будинку Костя насильно одружив на собі Єву. Чому ж ніхто з її братів не чинив супротив? Подробиці весілля поневолі дивіться  далі.</p><p style="text-align: justify;">У 7 серії «З вовками жити» почалася справжня боротьба за виживання. Черкасови звинувачують у зникненні Єви полковника Горобця, а Геннадій Петрович безсоромно підставляє Володимира й Дениса перед Іваном і Надією. Мовляв, Семирятченко підкупив хлопців і хоче втекти зі своєю донькою. Цікаво, чи переможуть у цій битві справедливість і чесність? Дивіться онлайн «З вовками жити» 28.03.2019.</p><p style="text-align: justify;">Черкасови прагнуть вивести на чисту воду Горобця й довести всім, що він брехун і мерзотник. Але Катя, яку вони взяли під свою опіку, упевнена, викрадення Єви — справа рук Кості. Чи повірять правоохоронці дівчині? У серіалі «З вовками жити» 7 серія їхню розмову перериває телефонний дзвінок. Полковник негайно викликав братів на розмову.</p><p style="text-align: justify;">Геннадій Петрович відсторонив Володимира й Дениса від розслідування зникнення головної героїні серіалу «З вовками жити». Навіть більше, пообіцяв вигнати з поліції й осоромити на весь відділок! Здається, Черкасовим доведеться власноруч вести важку боротьбу з кримінальним світом. Чи є в них шанс виграти? Дивіться в серіалі «З вовками жити» 7 серія.</p><p style="text-align: justify;">Микола Семирятченко доживає останні дні. Після інсульту він впав у кому. Скільки ще протягне чоловік — невідомо. Нерви Горобця здають. Невже він ніколи не отримає бажані мільйони Семирятченка?</p><p style="text-align: justify;">Костя Рязін зовсім озвірів. Він зв’язався із полковником Горобцем. Злочинець розповів усе про заповіт Миколи і про свій план. У 7 серії «З вовками жити» вони вирішують здихатися від Єви й поділити гроші між собою. Чи залишиться дівчина жива?</p><p style="text-align: justify;"><strong>Дивіться онлайн серіал «З вовками жити» 7 серія 28.03.2019 на Teleportal.ua</strong></p><p style="text-align: justify;">Пропустили інші серії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/z-vovkami-zhiti-sezon-1-seriya-6">«З вовками жити» 6 серія</a> на сайті Teleportal.ua</p>

«Темні справи» Кості Рязіна

Всі серії | Сезон 1

«Темні справи» Кості Рязіна

Хто би міг подумати! Костя викрав беззахисну Єву і вивіз далеко за місто! Він разом із Пашею й Сашею в серіалі «З вовками жити» 7 серія від 28.03.2019 втілив давно задуманий план. У закинутому заміському будинку Костя насильно одружив на собі Єву. Чому ж ніхто з її братів не чинив супротив? Подробиці весілля поневолі дивіться  далі.

У 7 серії «З вовками жити» почалася справжня боротьба за виживання. Черкасови звинувачують у зникненні Єви полковника Горобця, а Геннадій Петрович безсоромно підставляє Володимира й Дениса перед Іваном і Надією. Мовляв, Семирятченко підкупив хлопців і хоче втекти зі своєю донькою. Цікаво, чи переможуть у цій битві справедливість і чесність? Дивіться онлайн «З вовками жити» 28.03.2019.

Черкасови прагнуть вивести на чисту воду Горобця й довести всім, що він брехун і мерзотник. Але Катя, яку вони взяли під свою опіку, упевнена, викрадення Єви — справа рук Кості. Чи повірять правоохоронці дівчині? У серіалі «З вовками жити» 7 серія їхню розмову перериває телефонний дзвінок. Полковник негайно викликав братів на розмову.

Геннадій Петрович відсторонив Володимира й Дениса від розслідування зникнення головної героїні серіалу «З вовками жити». Навіть більше, пообіцяв вигнати з поліції й осоромити на весь відділок! Здається, Черкасовим доведеться власноруч вести важку боротьбу з кримінальним світом. Чи є в них шанс виграти? Дивіться в серіалі «З вовками жити» 7 серія.

Микола Семирятченко доживає останні дні. Після інсульту він впав у кому. Скільки ще протягне чоловік — невідомо. Нерви Горобця здають. Невже він ніколи не отримає бажані мільйони Семирятченка?

Костя Рязін зовсім озвірів. Він зв’язався із полковником Горобцем. Злочинець розповів усе про заповіт Миколи і про свій план. У 7 серії «З вовками жити» вони вирішують здихатися від Єви й поділити гроші між собою. Чи залишиться дівчина жива?

Дивіться онлайн серіал «З вовками жити» 7 серія 28.03.2019 на Teleportal.ua

Пропустили інші серії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «З вовками жити» 6 серія на сайті Teleportal.ua