Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Єва дізналася правду про своє минуле
<p style="text-align: justify;">Злочинці повезли Єву в той самий будинок, де вона народилася. Геннадій Петрович упевнений, що змусив дівчину йому довіряти.</p><p style="text-align: justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/z-vovkami-zhiti">«З вовками жити»</a> 8 серія від 28.03.2019 Денис поспіхом кинувся в будинок, де тримали Єву. На жаль, він запізнився. Черкасов не застав там ні душі. Однак дівчина залишила послання зі своїми координатами на стіні. Денис не гаяв жодної хвилини.</p><p style="text-align: justify;">Геннадій Петрович і Костя придумали хитрий план: Єва житиме під охороною до свого повноліття, потім злочинці її вб’ють, а гроші заберуть собі. Проте Костя залишив багатьох свідків, які й донесли про його махінації братам Черкасовим. Чи зможуть злочинці втілити свій задум у життя? Дізнайтеся в серіалі «З вовками жити» 8 серія.</p><p style="text-align: justify;">Денис швидко прибув до місця схованки Єви. Проте, побачивши купу охорони, зрозумів: власноруч він нічого не зможе зробити. У серіалі «З вовками жити» 28.03.2019 Черкасов викликає підмогу — наряд поліції на чолі з Володимиром. Та чи зможуть відчайдухи викрити злочинне кубло і продажного полковника? І головне: чи залишаться вони в живих?</p><p style="text-align: justify;">Усе знову повторюється, точно як 16 років тому. Денис дивом пробрався до Єви через декілька смуг охорони. Чи вдасться їм втекти з проклятого будинку? Адже минулого разу в такій самій ситуації загинула Марта! Подробиці в серіалі «З вовками жити» від 28.03.2019.</p><p style="text-align: justify;">Вирішальне питання: чи відбудеться зустріч Миколи Семирятченка з його дочкою Євою? Коля у важкому стані, від смерті його відділяє один крок. Та й життя дівчинки теж під загрозою. Дивіться онлайн серіал «З вовками жити» 8 серія разом із Teleportal.ua і дізнайтеся першими!</p><p style="text-align: justify;">Пропустили інші серії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/z-vovkami-zhiti-sezon-1-seriya-7">«З вовками жити» 7 серія </a>на сайті Teleportal.ua</p>

Єва дізналася правду про своє минуле

Всі серії | Сезон 1

Єва дізналася правду про своє минуле

Злочинці повезли Єву в той самий будинок, де вона народилася. Геннадій Петрович упевнений, що змусив дівчину йому довіряти.

У серіалі «З вовками жити» 8 серія від 28.03.2019 Денис поспіхом кинувся в будинок, де тримали Єву. На жаль, він запізнився. Черкасов не застав там ні душі. Однак дівчина залишила послання зі своїми координатами на стіні. Денис не гаяв жодної хвилини.

Геннадій Петрович і Костя придумали хитрий план: Єва житиме під охороною до свого повноліття, потім злочинці її вб’ють, а гроші заберуть собі. Проте Костя залишив багатьох свідків, які й донесли про його махінації братам Черкасовим. Чи зможуть злочинці втілити свій задум у життя? Дізнайтеся в серіалі «З вовками жити» 8 серія.

Денис швидко прибув до місця схованки Єви. Проте, побачивши купу охорони, зрозумів: власноруч він нічого не зможе зробити. У серіалі «З вовками жити» 28.03.2019 Черкасов викликає підмогу — наряд поліції на чолі з Володимиром. Та чи зможуть відчайдухи викрити злочинне кубло і продажного полковника? І головне: чи залишаться вони в живих?

Усе знову повторюється, точно як 16 років тому. Денис дивом пробрався до Єви через декілька смуг охорони. Чи вдасться їм втекти з проклятого будинку? Адже минулого разу в такій самій ситуації загинула Марта! Подробиці в серіалі «З вовками жити» від 28.03.2019.

Вирішальне питання: чи відбудеться зустріч Миколи Семирятченка з його дочкою Євою? Коля у важкому стані, від смерті його відділяє один крок. Та й життя дівчинки теж під загрозою. Дивіться онлайн серіал «З вовками жити» 8 серія разом із Teleportal.ua і дізнайтеся першими!

Пропустили інші серії? Не гайте часу — переходьте за посиланням і дивіться «З вовками жити» 7 серія на сайті Teleportal.ua