Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Непростий переїзд і знайомство з ідеальним чоловіком
<p style="text-align:justify">Простачка та провінціалка Галя в серіалі «За вітриною» 1 серія від 22.04.2019 приїжджає до столиці з двома молодшими братами – Гошею й Павликом. Київ вражає їх своєю величчю та пишнотою: будівлі занадто високі, у величезних стеклах торгових центрів відбивається сонце й потік людей, які сновигають по тротуару, тут багато крутих блискучих машин і всі перехожі, немов з іншого світу, красиві та стильні. Герої серіалу «За вітриною» дуже виділяються серед натовпу: у збляклому сірому одязі, з розпатланим волоссям, величезними недоладними валізами та розгубленістю в очах.</p> <p style="text-align:justify">Вони приїхали в нове місто з селища в Луганській області. Троє повних сиріт рік тому поховали батька. У Києві в них один родич – дядько. Але його ще потрібно знайти: з інформації тільки стара адреса і номер телефону, на іншому кінці якого не беруть слухавки.</p> <p style="text-align:justify">Зав'язку любовної історії «За вітриною» у 1 серії дивитися без співпереживання та співчуття важко. У цьому епізоді ми дізнаємося, як Галя разом зі своїми братами жила до переїзду в столицю, як вони сумують за батьками, що їх змусило так кардинально змінити оточення й вирушити у величезне чуже місто. Люди навколо сприймають Галю по-різному: хтось відверто ворожо, хтось намагається допомогти і підтримати, а комусь все одно. Дівчина ще має познайомитися із законами цього місця...</p> <p style="text-align:justify">Не пропусти і зустрічі з успішним і чарівним Андрієм Вєтровим! Сьогодні в нас буде унікальна можливість побачити владного підприємця в роботі, пройтися його торговим центром «Vetrov Plaza», доторкнутися до суконь, що таємниче поблискують на вішаках, відчути аромат парфумів у тутешньому бутіку та познайомитися з персоналом. А також заглянути, які скилети в шафі ховає головний герой!</p> <p style="text-align:justify">У 1 серії «За вітриною» ми навіть побуваємо за лаштунками світського життя міста – на святкуванні Дня Народження. Чиє воно буде? Обов'язково дізнайся за мить!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Дивись онлайн «За вітриною» 1 серія від 22.04.2019 на сайті Teleportal. Більше інформації про нову зворушливу мелодраму СТБ читай на сторінці серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy">«За вітриною»</a>.</strong></p>

Непростий переїзд і знайомство з ідеальним чоловіком

Всі серії | Сезон 1

Непростий переїзд і знайомство з ідеальним чоловіком

Простачка та провінціалка Галя в серіалі «За вітриною» 1 серія від 22.04.2019 приїжджає до столиці з двома молодшими братами – Гошею й Павликом. Київ вражає їх своєю величчю та пишнотою: будівлі занадто високі, у величезних стеклах торгових центрів відбивається сонце й потік людей, які сновигають по тротуару, тут багато крутих блискучих машин і всі перехожі, немов з іншого світу, красиві та стильні. Герої серіалу «За вітриною» дуже виділяються серед натовпу: у збляклому сірому одязі, з розпатланим волоссям, величезними недоладними валізами та розгубленістю в очах.

Вони приїхали в нове місто з селища в Луганській області. Троє повних сиріт рік тому поховали батька. У Києві в них один родич – дядько. Але його ще потрібно знайти: з інформації тільки стара адреса і номер телефону, на іншому кінці якого не беруть слухавки.

Зав'язку любовної історії «За вітриною» у 1 серії дивитися без співпереживання та співчуття важко. У цьому епізоді ми дізнаємося, як Галя разом зі своїми братами жила до переїзду в столицю, як вони сумують за батьками, що їх змусило так кардинально змінити оточення й вирушити у величезне чуже місто. Люди навколо сприймають Галю по-різному: хтось відверто ворожо, хтось намагається допомогти і підтримати, а комусь все одно. Дівчина ще має познайомитися із законами цього місця...

Не пропусти і зустрічі з успішним і чарівним Андрієм Вєтровим! Сьогодні в нас буде унікальна можливість побачити владного підприємця в роботі, пройтися його торговим центром «Vetrov Plaza», доторкнутися до суконь, що таємниче поблискують на вішаках, відчути аромат парфумів у тутешньому бутіку та познайомитися з персоналом. А також заглянути, які скилети в шафі ховає головний герой!

У 1 серії «За вітриною» ми навіть побуваємо за лаштунками світського життя міста – на святкуванні Дня Народження. Чиє воно буде? Обов'язково дізнайся за мить!

Дивись онлайн «За вітриною» 1 серія від 22.04.2019 на сайті Teleportal. Більше інформації про нову зворушливу мелодраму СТБ читай на сторінці серіалу «За вітриною».