Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Без шансу вижити
<p style="text-align:justify">У 11 серії «За вітриною» від 30.04.2019 фарби згущуються! Андрій продав «Vetrov Plaza», щоб заплатити нечувану суму застави за звільнення Галі. Героїню випустили з в'язниці, але наділи електронний браслет стеження. Слідство виявило ще один злочин, пов'язаний із магазином. У річці знайшли тіло Маручука, поліцейського, який перевіряв бухгалтерію молла. Правоохоронці підозрюють у вбивстві Романа Негоду – начальника охорони. Чоловік веде себе підозріло і не хоче говорити про цю справу.</p> <p style="text-align:justify">Ліза та Жанна на голках. У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy">«За вітриною»</a> 11 серія дівчата переживають, що за ними стежать. Вони розуміють, що Вєтров не зупиниться ні перед чим, щоб довести невинність Галі, найме найдорожчих адвокатів і приватних детективів. А вже фахівці зможуть докопатися до правди та виявлять, що це родичі Галі отруїли Вікторію Тобілевич. Жанна радить мамі виїхати в тривалу відпустку, а сама намагається втертися в довіру до двоюрідної сестри.</p> <p style="text-align:justify">Віка ж досі в глибокій комі. Чи зможе прокинутися героїня серіалу «За вітриною» в 11 серії? Дивись онлайн на Teleportal.</p> <p style="text-align:justify">Поки головні герої відходять від потрясінь, Валерій Савенко – новий власник «Vetrov Plaza» вводить в магазині власні порядки. Він досить лояльно ставиться до персоналу та готовий платити колективу вдвічі більше, але за те, щоб вони продавали підробки парфумів і суконь. Багато хто не готовий ризикувати репутацією молла і пише заяву про звільнення. Надія Іванівна в перших рядах. А ось спритна Жанна поспішає отримати вигоду із ситуації та обговорює з новим власником повернення до відділу високої моди. Чи зможе щось врятувати велич «Vetrov Plaza»?</p> <p style="text-align:justify">Хто буде жити, а хто помре в 11 серії «За вітриною»? Дивись 30.04.2019 разом із Teleportal.</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy/2019/vypusk-10">«За вітриною» 10 серія</a>, щоб подивитися епізод онлайн.</p>

Без шансу вижити

Всі серії | Сезон 1

Без шансу вижити

У 11 серії «За вітриною» від 30.04.2019 фарби згущуються! Андрій продав «Vetrov Plaza», щоб заплатити нечувану суму застави за звільнення Галі. Героїню випустили з в'язниці, але наділи електронний браслет стеження. Слідство виявило ще один злочин, пов'язаний із магазином. У річці знайшли тіло Маручука, поліцейського, який перевіряв бухгалтерію молла. Правоохоронці підозрюють у вбивстві Романа Негоду – начальника охорони. Чоловік веде себе підозріло і не хоче говорити про цю справу.

Ліза та Жанна на голках. У серіалі «За вітриною» 11 серія дівчата переживають, що за ними стежать. Вони розуміють, що Вєтров не зупиниться ні перед чим, щоб довести невинність Галі, найме найдорожчих адвокатів і приватних детективів. А вже фахівці зможуть докопатися до правди та виявлять, що це родичі Галі отруїли Вікторію Тобілевич. Жанна радить мамі виїхати в тривалу відпустку, а сама намагається втертися в довіру до двоюрідної сестри.

Віка ж досі в глибокій комі. Чи зможе прокинутися героїня серіалу «За вітриною» в 11 серії? Дивись онлайн на Teleportal.

Поки головні герої відходять від потрясінь, Валерій Савенко – новий власник «Vetrov Plaza» вводить в магазині власні порядки. Він досить лояльно ставиться до персоналу та готовий платити колективу вдвічі більше, але за те, щоб вони продавали підробки парфумів і суконь. Багато хто не готовий ризикувати репутацією молла і пише заяву про звільнення. Надія Іванівна в перших рядах. А ось спритна Жанна поспішає отримати вигоду із ситуації та обговорює з новим власником повернення до відділу високої моди. Чи зможе щось врятувати велич «Vetrov Plaza»?

Хто буде жити, а хто помре в 11 серії «За вітриною»? Дивись 30.04.2019 разом із Teleportal.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку «За вітриною» 10 серія, щоб подивитися епізод онлайн.