Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Помста Романа Негоди
<p style="text-align:justify">Чергова зміна настрою Ольги Тобілевич у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy">«За вітриною»</a> 15 серія від 02.05.2019 не подобається її підлеглим Валерію Савенко та полковнику Тонабашу. У минулому епізоді жінка наказала не перешкоджати апеляції Андрія Вєтрова. Але якщо чоловік повернеться до міста, то спільний бізнес Савенко та полковника буде під загрозою – вони впевнені, що Андрій зможе відібрати універмаг. Що ж робити? Відкрито піти проти рішення Ольги Сергіївни вони не можуть. А якщо потай?.. Може, із Вєтровим щось трапиться?.. Тонабаш відправляє свою людину для конвоювання головного героя мелодрами «За вітриною» до суду. Із цієї халепи Андрію буде складно вибратися та залишитися живим...</p> <p style="text-align:justify">Галя ж світиться від щастя і чекає повернення коханого додому. Вона не розраховувала, що Ольга Тобілевич теж може зробити свій хід. У 15 серії «За вітриною» заступник мера кличе Пасічник на зустріч тет-а-тет. Галю чекає тонкий конверт, а в ньому свіжі фотографії маленького Павлика та Гоші на службі. Залізна леді столиці загрожує героїні, якщо вона не стримає свою обіцянку й не знищить докази, то вона вдарить по найбільш болючому – по її сім'ї. Адже Павлик може і загубитися в горах, а Георгій схопити кулю на стрільбищах.</p> <p style="text-align:justify">Дивись у 15 серії «За вітриною» розкриття таємниці, хто винен у смерті слідчого Маручука. Капітан Перепелиця отримав посилку зі щирим зізнанням і відеозаписом. Що було на ній? Дізнайся вже сьогодні! І не пропусти, як саме Роман Негода помститься всім, хто образив дітище його покійної сестри Каті.</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн «За вітриною» 15 серія від 02.05.2019 разом із Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy/2019/vypusk-14">«За вітриною» 14 серія</a>, щоб подивитися епізод онлайн.</p>

Помста Романа Негоди

Всі серії | Сезон 1

Помста Романа Негоди

Чергова зміна настрою Ольги Тобілевич у серіалі «За вітриною» 15 серія від 02.05.2019 не подобається її підлеглим Валерію Савенко та полковнику Тонабашу. У минулому епізоді жінка наказала не перешкоджати апеляції Андрія Вєтрова. Але якщо чоловік повернеться до міста, то спільний бізнес Савенко та полковника буде під загрозою – вони впевнені, що Андрій зможе відібрати універмаг. Що ж робити? Відкрито піти проти рішення Ольги Сергіївни вони не можуть. А якщо потай?.. Може, із Вєтровим щось трапиться?.. Тонабаш відправляє свою людину для конвоювання головного героя мелодрами «За вітриною» до суду. Із цієї халепи Андрію буде складно вибратися та залишитися живим...

Галя ж світиться від щастя і чекає повернення коханого додому. Вона не розраховувала, що Ольга Тобілевич теж може зробити свій хід. У 15 серії «За вітриною» заступник мера кличе Пасічник на зустріч тет-а-тет. Галю чекає тонкий конверт, а в ньому свіжі фотографії маленького Павлика та Гоші на службі. Залізна леді столиці загрожує героїні, якщо вона не стримає свою обіцянку й не знищить докази, то вона вдарить по найбільш болючому – по її сім'ї. Адже Павлик може і загубитися в горах, а Георгій схопити кулю на стрільбищах.

Дивись у 15 серії «За вітриною» розкриття таємниці, хто винен у смерті слідчого Маручука. Капітан Перепелиця отримав посилку зі щирим зізнанням і відеозаписом. Що було на ній? Дізнайся вже сьогодні! І не пропусти, як саме Роман Негода помститься всім, хто образив дітище його покійної сестри Каті.

Дивись онлайн «За вітриною» 15 серія від 02.05.2019 разом із Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку «За вітриною» 14 серія, щоб подивитися епізод онлайн.