Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як знайти спільну мову з колективом і майбутньою тещею?
<p style="text-align:justify">У серіалі «За вітриною» 2 серія від 22.04.2019 Галі доведеться нелегко. Вона втратила будинок, її речі вкрали, і вона нажила дуже злого ворога в особі своєї двоюрідної сестри. Але в одному героїня точно досягла успіху – їй вдалося отримати роботу у відділі високої моди!</p> <p style="text-align:justify">Однак складнощі на підвищенні посади не закінчуються. Тепер треба проявити себе, зарекомендувати перед начальницею та знайти спільну мову з колегами. Важко це зробити, коли вони не дуже хочуть йти на контакт! Одне можна сказати точно – у відділі високої моди підвищилася напруга. Дівчата зовсім не раді ще одній співробітниці, з якою доведеться ділитися комісійними. До того ж вони по праву обурені, чому на роботу взяли миршавку, яка не намагається зберегти фігуру та обличчя. Адже вони заради цієї роботи лізуть зі шкіри геть!</p> <p style="text-align:justify">Чи зможе Галя подружитися з ними? І яку стратегію обере героїня, щоб задобрити колег? Дивись у 2 серії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy">«За вітриною»</a>.</p> <p style="text-align:justify">А поки Галя обживається на новому місці, Андрій Вєтров не може спати спокійно, поки не доб'ється фінансування для будівництва ще одного магазину «Vetrov Plaza-2». Щоб отримати гроші, йому необхідно задобрити Ольгу Сергіївну. Але як це зробити, якщо залізна леді серіалу «За вітриною» кривиться щоразу, коли чоловік починає говорити про свій бізнес, і навіть не ступає на поріг моллу?</p> <p style="text-align:justify">У 2 серії ми познайомимося зі ще одним цікавим героєм – Володимиром Яновським. Він прилітає в столицю, щоб очолити один із великих банків, який інвестує в розвиток міста й дає в борг великому бізнесу. Володя активний, веселий, доречно чемний і стриманий. І, здається, набагато більше підходить на роль зятя заступника голови міськради.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Чи отримає Вєтров свій кредит? І чи зможе він спокутувати провину перед Вікою? Дивись онлайн «</strong><strong>За вітриною» 2 серія разом із Teleportal.</strong></p> <p style="text-align:justify"><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy/2019/vypusk-1">«За вітриною» 1 серія</a>, щоб подивитися епізод онлайн.</strong></p>

Як знайти спільну мову з колективом і майбутньою тещею?

Всі серії | Сезон 1

Як знайти спільну мову з колективом і майбутньою тещею?

У серіалі «За вітриною» 2 серія від 22.04.2019 Галі доведеться нелегко. Вона втратила будинок, її речі вкрали, і вона нажила дуже злого ворога в особі своєї двоюрідної сестри. Але в одному героїня точно досягла успіху – їй вдалося отримати роботу у відділі високої моди!

Однак складнощі на підвищенні посади не закінчуються. Тепер треба проявити себе, зарекомендувати перед начальницею та знайти спільну мову з колегами. Важко це зробити, коли вони не дуже хочуть йти на контакт! Одне можна сказати точно – у відділі високої моди підвищилася напруга. Дівчата зовсім не раді ще одній співробітниці, з якою доведеться ділитися комісійними. До того ж вони по праву обурені, чому на роботу взяли миршавку, яка не намагається зберегти фігуру та обличчя. Адже вони заради цієї роботи лізуть зі шкіри геть!

Чи зможе Галя подружитися з ними? І яку стратегію обере героїня, щоб задобрити колег? Дивись у 2 серії «За вітриною».

А поки Галя обживається на новому місці, Андрій Вєтров не може спати спокійно, поки не доб'ється фінансування для будівництва ще одного магазину «Vetrov Plaza-2». Щоб отримати гроші, йому необхідно задобрити Ольгу Сергіївну. Але як це зробити, якщо залізна леді серіалу «За вітриною» кривиться щоразу, коли чоловік починає говорити про свій бізнес, і навіть не ступає на поріг моллу?

У 2 серії ми познайомимося зі ще одним цікавим героєм – Володимиром Яновським. Він прилітає в столицю, щоб очолити один із великих банків, який інвестує в розвиток міста й дає в борг великому бізнесу. Володя активний, веселий, доречно чемний і стриманий. І, здається, набагато більше підходить на роль зятя заступника голови міськради.

Чи отримає Вєтров свій кредит? І чи зможе він спокутувати провину перед Вікою? Дивись онлайн «За вітриною» 2 серія разом із Teleportal.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку «За вітриною» 1 серія, щоб подивитися епізод онлайн.