Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Злочин і пропозиція
<p style="text-align:justify">У серіалі «За вітриною» 3 серія від 23.04.2019 відбудеться підлий злочин, прозвучать несподівані визнання, розгорнуться емоційні сварки й буде зроблена... пропозиція! Не пропусти!</p> <p style="text-align:justify">Жанна в розпачі. Дівчина не може забути казкового роману з красенем Андрієм Вєтровим. Її приваблює його сила, його гроші та мільйон можливостей, які вона б отримала від цих стосунків. Але всі спроби повернути прихильність бізнесмена закінчуються невдачею. Для нього це був роман, нічого не значущий і ні до чого не зобов'язуючий. Жанна погрожує, що не переживе його весілля з Вікторією й отруїть себе. Чи може це трапитися в майбутніх серіях <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy">«За вітриною»</a>? Дивись онлайн розвиток подій і стосунків між героями! Ну, а поки двоюрідна сестра головної героїні зважується на зовсім на інший вчинок...</p> <p style="text-align:justify">Віка продовжує страждати в стосунках із Вєтровим. Він абсолютно не приділяє їй уваги, ігнорує її слова, скасовує їхні зустрічі через роботу і, здається, вважає наречену розпещеною і не здатною справлятися з будь-якою справою. Це її дуже ображає. Віка втомилася жити в тіні загиблої дружини Вєтрова.</p> <p style="text-align:justify">Поки Андрія немає поруч, у 3 серії «За вітриною» Володя складає компанію сумній Вікторії. Він намагається її розвеселити, розповідає їй історії про своє життя за кордоном і про подвиги в Центральній Африці. Несподівано з Вікторією зближується і Галя. Головна героїня допомагає дівчині вибрати подарунки для дітей із притулку та підказує ідею розширення лінійки одягу в «Vetrov Plaza».</p> <p style="text-align:justify">Дивись онлайн «За вітриною» 3 серія від 23.04.2019 разом із Teleportal і дізнайся, чому Галя опиниться на межі звільнення? Що вперше виведе Вєтрова з рівноваги настільки, що він навіть не зможе працювати? Усі секрети будуть розкриті вже за мить!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy/2019/vypusk-2">«За вітриною» 2 серія</a>, щоб подивитися епізод онлайн.</strong></p>

Злочин і пропозиція

Всі серії | Сезон 1

Злочин і пропозиція

У серіалі «За вітриною» 3 серія від 23.04.2019 відбудеться підлий злочин, прозвучать несподівані визнання, розгорнуться емоційні сварки й буде зроблена... пропозиція! Не пропусти!

Жанна в розпачі. Дівчина не може забути казкового роману з красенем Андрієм Вєтровим. Її приваблює його сила, його гроші та мільйон можливостей, які вона б отримала від цих стосунків. Але всі спроби повернути прихильність бізнесмена закінчуються невдачею. Для нього це був роман, нічого не значущий і ні до чого не зобов'язуючий. Жанна погрожує, що не переживе його весілля з Вікторією й отруїть себе. Чи може це трапитися в майбутніх серіях «За вітриною»? Дивись онлайн розвиток подій і стосунків між героями! Ну, а поки двоюрідна сестра головної героїні зважується на зовсім на інший вчинок...

Віка продовжує страждати в стосунках із Вєтровим. Він абсолютно не приділяє їй уваги, ігнорує її слова, скасовує їхні зустрічі через роботу і, здається, вважає наречену розпещеною і не здатною справлятися з будь-якою справою. Це її дуже ображає. Віка втомилася жити в тіні загиблої дружини Вєтрова.

Поки Андрія немає поруч, у 3 серії «За вітриною» Володя складає компанію сумній Вікторії. Він намагається її розвеселити, розповідає їй історії про своє життя за кордоном і про подвиги в Центральній Африці. Несподівано з Вікторією зближується і Галя. Головна героїня допомагає дівчині вибрати подарунки для дітей із притулку та підказує ідею розширення лінійки одягу в «Vetrov Plaza».

Дивись онлайн «За вітриною» 3 серія від 23.04.2019 разом із Teleportal і дізнайся, чому Галя опиниться на межі звільнення? Що вперше виведе Вєтрова з рівноваги настільки, що він навіть не зможе працювати? Усі секрети будуть розкриті вже за мить!

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку «За вітриною» 2 серія, щоб подивитися епізод онлайн.