Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Весілля у жовтих тонах
<p style="text-align:justify">Події прийняли зовсім несподіваний поворот у серіалі «За вітриною» 4 серія від 23.04.2019. Володимир Яновський зробив пропозицію руки та серця Вікторії! Чи дочекається Тобілевич свята, якого так давно хотіла?</p> <p style="text-align:justify">Андрій до крайнощів розлючений. Прямо з-під його носа кращий друг відбив його дівчину. Але питання в тому, за що саме переживає Вєтров: за свої стосунки або за кредит на будівництво «Vetrov Plaza-2», який йому дала Ольга Сергіївна під чесне слово не ображати її дочку. Поки чоловік страждав від душевних протиріч, а Віка вирішувала, що їй робити зі своєю долею, містом повільно розповзалися чутки про їхні зруйновані заручини. Гаряча та заповзятлива Жанна у 4 серії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy">«За вітриною»</a> не втрачала часу й зрозуміла, що це хороший шанс перетворитися в рятувальний жилет Андрія Вєтрова і втішити його розбите серце.</p> <p style="text-align:justify">«Найрозумніша» Галя, охрещена таким прізвиськом від свого роботодавця, теж занурилася в мрії про любого чоловіка. І її закоханість почали помічати... Зовсім недоречно героїні бути такою розсіяною, адже відділ високої моди як раз стоїть на вухах ще через одну вельми незвичайну подію в серіалі «За вітриною». Дивись у 4 серії, як магазин буде справлятися з великим замовленням сценічних костюмів для танцівниць місцевого стриптиз-клубу.</p> <p style="text-align:justify">Чи відбудеться весілля Вікторії Тобілевич і Володі? І чи стане Андрій боротися за наречену? Дізнайся відповіді на ці питання вже за мить!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Дивись онлайн серіал «За вітриною» 4 серія від 23.04.2019 разом із Teleportal.</strong></p> <p style="text-align:justify"><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy/2019/vypusk-3">«За вітриною» 3 серія</a>, щоб подивитися епізод онлайн.</strong></p>

Весілля у жовтих тонах

Всі серії | Сезон 1

Весілля у жовтих тонах

Події прийняли зовсім несподіваний поворот у серіалі «За вітриною» 4 серія від 23.04.2019. Володимир Яновський зробив пропозицію руки та серця Вікторії! Чи дочекається Тобілевич свята, якого так давно хотіла?

Андрій до крайнощів розлючений. Прямо з-під його носа кращий друг відбив його дівчину. Але питання в тому, за що саме переживає Вєтров: за свої стосунки або за кредит на будівництво «Vetrov Plaza-2», який йому дала Ольга Сергіївна під чесне слово не ображати її дочку. Поки чоловік страждав від душевних протиріч, а Віка вирішувала, що їй робити зі своєю долею, містом повільно розповзалися чутки про їхні зруйновані заручини. Гаряча та заповзятлива Жанна у 4 серії «За вітриною» не втрачала часу й зрозуміла, що це хороший шанс перетворитися в рятувальний жилет Андрія Вєтрова і втішити його розбите серце.

«Найрозумніша» Галя, охрещена таким прізвиськом від свого роботодавця, теж занурилася в мрії про любого чоловіка. І її закоханість почали помічати... Зовсім недоречно героїні бути такою розсіяною, адже відділ високої моди як раз стоїть на вухах ще через одну вельми незвичайну подію в серіалі «За вітриною». Дивись у 4 серії, як магазин буде справлятися з великим замовленням сценічних костюмів для танцівниць місцевого стриптиз-клубу.

Чи відбудеться весілля Вікторії Тобілевич і Володі? І чи стане Андрій боротися за наречену? Дізнайся відповіді на ці питання вже за мить!

Дивись онлайн серіал «За вітриною» 4 серія від 23.04.2019 разом із Teleportal.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку «За вітриною» 3 серія, щоб подивитися епізод онлайн.