Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Весільний післясмак: нервовий зрив і загроза бізнесу
<p style="text-align:justify">У серіалі «За вітриною» 5 серія від 24.04.2019 чекай великі зміни! Злість, нервові зриви, відчай і сліпа закоханість – чи знайдуть герої вихід із цього лабіринту почуттів?</p> <p style="text-align:justify">Вікторія Тобілевич збиралася заміж за Володю – кращого друга Андрія. Однак вона не змогла перемогти прикмету жовтої весільної сукні та втекла прямо з-під вінця! Зараз дівчина сильно розбита і переживає нервовий зрив. Вона марить, твердить про те, що Вєтров її любить, хоч і сам не знає про це. Віка відмовляється від їжі й годинами сидить в саду...</p> <p style="text-align:justify">Новина про весілля, що не відбулося, приголомшила і самого Вєтрова. Чи стане він цінувати Віку більше, після того, як зумів відчути її втрату та в повній мірі усвідомити її значимість у своєму житті – дізнаємося вже сьогодні в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy">«За вітриною»</a> 5 серія. Дивись чим закінчиться нерівне суперництво між Вікторією та покійною Катериною!</p> <p style="text-align:justify">Будь-який результат цього конфлікту не влаштовує Ольгу Сергіївну. Вона багато разів попереджала Вєтрова, що найважливіше для неї – це щастя дочки. Але любов до Андрія тільки зводить Віку з розуму. Заступник мера столиці вирішує пустити в хід свої зв'язки, щоб знищити бізнес Вєтрова. Тепер його магазин переживає серйозні перевірки, будівництво другої черги заморожене. Герою серіалу «За вітриною» залишається тільки дивуватися – коли все пішло шкереберть.</p> <p style="text-align:justify">Зіпсоване весілля не могло не торкнутися і наївно закоханої в Андрія Вєтрова Галі. Вона уявляє собі, що він принц на білому коні, що він ватажок і вождь, намагається підказати йому вихід із низки невдач. Одночасно провінціалка страждає, тому що переконана: тепер Вікторія та її коханий знову відновлять стосунки й точно одружаться! Але доля підкидає бідній дівчині ще одне випробування – дізнатися, що двоюрідна сестра була коханкою Андрія.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Чи зможе ця звістка зламати Галю? Як Віка опиниться на межі смерті? І чи повернеться до колишньої нареченої Вєтров? Дізнайся прямо зараз – дивись онлайн серіал «За вітриною» 5 серія від 24.04.2019 разом із Teleportal.</strong></p> <p style="text-align:justify"><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy/2019/vypusk-4">«За вітриною» 4 серія</a>, щоб подивитися епізод онлайн.</strong></p>

Весільний післясмак: нервовий зрив і загроза бізнесу

Всі серії | Сезон 1

Весільний післясмак: нервовий зрив і загроза бізнесу

У серіалі «За вітриною» 5 серія від 24.04.2019 чекай великі зміни! Злість, нервові зриви, відчай і сліпа закоханість – чи знайдуть герої вихід із цього лабіринту почуттів?

Вікторія Тобілевич збиралася заміж за Володю – кращого друга Андрія. Однак вона не змогла перемогти прикмету жовтої весільної сукні та втекла прямо з-під вінця! Зараз дівчина сильно розбита і переживає нервовий зрив. Вона марить, твердить про те, що Вєтров її любить, хоч і сам не знає про це. Віка відмовляється від їжі й годинами сидить в саду...

Новина про весілля, що не відбулося, приголомшила і самого Вєтрова. Чи стане він цінувати Віку більше, після того, як зумів відчути її втрату та в повній мірі усвідомити її значимість у своєму житті – дізнаємося вже сьогодні в серіалі «За вітриною» 5 серія. Дивись чим закінчиться нерівне суперництво між Вікторією та покійною Катериною!

Будь-який результат цього конфлікту не влаштовує Ольгу Сергіївну. Вона багато разів попереджала Вєтрова, що найважливіше для неї – це щастя дочки. Але любов до Андрія тільки зводить Віку з розуму. Заступник мера столиці вирішує пустити в хід свої зв'язки, щоб знищити бізнес Вєтрова. Тепер його магазин переживає серйозні перевірки, будівництво другої черги заморожене. Герою серіалу «За вітриною» залишається тільки дивуватися – коли все пішло шкереберть.

Зіпсоване весілля не могло не торкнутися і наївно закоханої в Андрія Вєтрова Галі. Вона уявляє собі, що він принц на білому коні, що він ватажок і вождь, намагається підказати йому вихід із низки невдач. Одночасно провінціалка страждає, тому що переконана: тепер Вікторія та її коханий знову відновлять стосунки й точно одружаться! Але доля підкидає бідній дівчині ще одне випробування – дізнатися, що двоюрідна сестра була коханкою Андрія.

Чи зможе ця звістка зламати Галю? Як Віка опиниться на межі смерті? І чи повернеться до колишньої нареченої Вєтров? Дізнайся прямо зараз – дивись онлайн серіал «За вітриною» 5 серія від 24.04.2019 разом із Teleportal.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку «За вітриною» 4 серія, щоб подивитися епізод онлайн.