Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Vetrov Plaza знову під загрозою
<p style="text-align:justify">У серіалі «За вітриною» 6 серія від 24.04.2019 Жанна з мамою святкують перемогу! Нарешті їхні старання дали плоди, і вони зловили в сіті найбільш завидного холостяка столиці – багатого Андрія Вєтрова. Жанна впевнена, тепер вже точно не буде часто ночувати вдома й зовсім скоро зможе перейти з розряду коханки в дружини. Навіть за гроші на дорогі покупки сімейство перестало переживати, адже тепер їхня дочка під опікою бізнесмена!</p> <p style="text-align:justify">Однак сам бізнесмен Вєтров у 6 серії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy">«За вітриною»</a> стоїть перед важким вибором. Щоб зберегти свої гроші та дітище покійної дружини, йому потрібно піти на поступку Ользі Тобілевич і одружитися на її дочці. Заради порятунку бізнесу він приймає рішення повернутися до Віки... На наступний ранок арешту майна, наче й не було: зі складу зняли печатку, а перевірка пройшла без зауважень, можна не лякати людей невиплатою зарплати і дати гарантії банку, який кредитує будівництво «Vetrov Plaza- 2». Вікторія, яка, звичайно, не знає причин повернення Андрія Вєтрова, знову починає їсти й радіти майбутньому весіллю.</p> <p style="text-align:justify">Галя несподівано отримує пропозицію стати обличчям нової рекламної кампанії магазину з нестандартними моделями. Чи погодиться вона, щоб її фотографії прикрасили обкладинки журналів і бігборди в місті? Дивись у серіалі «За вітриною» 6 серія.</p> <p style="text-align:justify">Весільну лихоманку переривають нові загрози для бізнесу Андрія Вєтрова. Слідчий Маручок хоче заробити на забезпечену пенсію і знову відкриває справу 6-річної давності. Що сталося? І як до порушення закону причетна покійна дружина Вєтрова – Катерина? У «Vetrov Plaza» ще одне НП...</p> <p style="text-align:justify"><strong>Не пропусти серіал СТБ «За вітриною» 6 серія. Дивись онлайн ефір від 24.04.2019 на сайті Teleportal.</strong></p> <p style="text-align:justify"><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy/2019/vypusk-5">«За вітриною» 5 серія</a>, щоб подивитися епізод онлайн.</strong></p>

Vetrov Plaza знову під загрозою

Всі серії | Сезон 1

Vetrov Plaza знову під загрозою

У серіалі «За вітриною» 6 серія від 24.04.2019 Жанна з мамою святкують перемогу! Нарешті їхні старання дали плоди, і вони зловили в сіті найбільш завидного холостяка столиці – багатого Андрія Вєтрова. Жанна впевнена, тепер вже точно не буде часто ночувати вдома й зовсім скоро зможе перейти з розряду коханки в дружини. Навіть за гроші на дорогі покупки сімейство перестало переживати, адже тепер їхня дочка під опікою бізнесмена!

Однак сам бізнесмен Вєтров у 6 серії «За вітриною» стоїть перед важким вибором. Щоб зберегти свої гроші та дітище покійної дружини, йому потрібно піти на поступку Ользі Тобілевич і одружитися на її дочці. Заради порятунку бізнесу він приймає рішення повернутися до Віки... На наступний ранок арешту майна, наче й не було: зі складу зняли печатку, а перевірка пройшла без зауважень, можна не лякати людей невиплатою зарплати і дати гарантії банку, який кредитує будівництво «Vetrov Plaza- 2». Вікторія, яка, звичайно, не знає причин повернення Андрія Вєтрова, знову починає їсти й радіти майбутньому весіллю.

Галя несподівано отримує пропозицію стати обличчям нової рекламної кампанії магазину з нестандартними моделями. Чи погодиться вона, щоб її фотографії прикрасили обкладинки журналів і бігборди в місті? Дивись у серіалі «За вітриною» 6 серія.

Весільну лихоманку переривають нові загрози для бізнесу Андрія Вєтрова. Слідчий Маручок хоче заробити на забезпечену пенсію і знову відкриває справу 6-річної давності. Що сталося? І як до порушення закону причетна покійна дружина Вєтрова – Катерина? У «Vetrov Plaza» ще одне НП...

Не пропусти серіал СТБ «За вітриною» 6 серія. Дивись онлайн ефір від 24.04.2019 на сайті Teleportal.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку «За вітриною» 5 серія, щоб подивитися епізод онлайн.