Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Замах на вбивство: Галя серед підозрюваних?
<p style="text-align:justify">Кожен герой чогось чекав у серіалі «За вітриною» 9 серія від 29.04.2019. Галя відчувала себе окриленою та по-справжньому щасливою, тому що дізналася, Андрій кохає її! Безглузда та нереальна мрія дівчини з провінції збулася. Вона з натхненням чекала повернення коханого з хорошими новинами – підтвердженням, що вони можуть бути разом, відкрито і назавжди.</p> <p style="text-align:justify">Ольга Тобілевич і Андрій чекали новин від лікарів. У минулій серії Вікторія втратила свідомість прямо перед церквою. Уже вдруге їй не вдалося вийти заміж... Однак тепер все серйозніше – на кону життя дівчини. Її серце зупинилося, і настала клінічна смерть! Чи виживе Віка? Дивись у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy">«За вітриною»</a> 9 серія.</p> <p style="text-align:justify">Ліза теж чекала новин. Жінку цікавило, чи пройшов її план гладко, а отрута подіяла досить швидко, щоб перешкодити Вєтрову та Віці одружитися. Зате тепер вона точно зможе втішити засмучену Жанну, яка думає, що втратила все: і роботу, і Андрія.</p> <p style="text-align:justify">Лікарі з'ясовують, що Вікторію отруїли. Ольга Сергіївна до крайнощів розлючена й вимагає розслідування. Універмаг опечатали та всіх допитують. Головна героїня серіалу «За вітриною» опиняється серед підозрюваних, адже саме вона розливала чай і різала торт! Якщо поліцейські дізнаються, що у них з Андрієм почався таємний роман – Галя може потрапити до в'язниці. Зовсім недоречно на її адресу надходять квіти з безіменним флакончиком... Наївна Галя вважає посилку подарунком від Вєтрова, а пляшечку – за парфуми. Невже її заздрісні родичі зможуть підставити дівчину? І чи повірить їй Андрій, коли дізнається, що вона головна підозрювана в спробі вбивства?</p> <p style="text-align:justify">На жаль, чоловік може повірити зараз в усе... Він розбитий і зводить себе переживаннями. Власник «Vetrov Plaza» упевнений, що проклятий: усі його жінки помирають. Катя, колишня дружина, потонула на його очах, Віка знаходиться при смерті. Що ж чекає Галю? Дізнаємося в 9 серії «За вітриною» від 29.04.2019 на сайті Teleportal.</p> <p style="text-align:justify">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/za-vitrinoy/2019/vypusk-8">«За вітриною» 8 серія</a>, щоб подивитися епізод онлайн.</p>

Замах на вбивство: Галя серед підозрюваних?

Всі серії | Сезон 1

Замах на вбивство: Галя серед підозрюваних?

Кожен герой чогось чекав у серіалі «За вітриною» 9 серія від 29.04.2019. Галя відчувала себе окриленою та по-справжньому щасливою, тому що дізналася, Андрій кохає її! Безглузда та нереальна мрія дівчини з провінції збулася. Вона з натхненням чекала повернення коханого з хорошими новинами – підтвердженням, що вони можуть бути разом, відкрито і назавжди.

Ольга Тобілевич і Андрій чекали новин від лікарів. У минулій серії Вікторія втратила свідомість прямо перед церквою. Уже вдруге їй не вдалося вийти заміж... Однак тепер все серйозніше – на кону життя дівчини. Її серце зупинилося, і настала клінічна смерть! Чи виживе Віка? Дивись у серіалі «За вітриною» 9 серія.

Ліза теж чекала новин. Жінку цікавило, чи пройшов її план гладко, а отрута подіяла досить швидко, щоб перешкодити Вєтрову та Віці одружитися. Зате тепер вона точно зможе втішити засмучену Жанну, яка думає, що втратила все: і роботу, і Андрія.

Лікарі з'ясовують, що Вікторію отруїли. Ольга Сергіївна до крайнощів розлючена й вимагає розслідування. Універмаг опечатали та всіх допитують. Головна героїня серіалу «За вітриною» опиняється серед підозрюваних, адже саме вона розливала чай і різала торт! Якщо поліцейські дізнаються, що у них з Андрієм почався таємний роман – Галя може потрапити до в'язниці. Зовсім недоречно на її адресу надходять квіти з безіменним флакончиком... Наївна Галя вважає посилку подарунком від Вєтрова, а пляшечку – за парфуми. Невже її заздрісні родичі зможуть підставити дівчину? І чи повірить їй Андрій, коли дізнається, що вона головна підозрювана в спробі вбивства?

На жаль, чоловік може повірити зараз в усе... Він розбитий і зводить себе переживаннями. Власник «Vetrov Plaza» упевнений, що проклятий: усі його жінки помирають. Катя, колишня дружина, потонула на його очах, Віка знаходиться при смерті. Що ж чекає Галю? Дізнаємося в 9 серії «За вітриною» від 29.04.2019 на сайті Teleportal.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням на сторінку «За вітриною» 8 серія, щоб подивитися епізод онлайн.