Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Анна дізнається про своє безпліддя
<p>Анна дізналася, що вона ніколи не зможе стати матір`ю. Їй ніколи було оплакувати свою нелегку долю: жінку практично відразу ж викликали на місце злочину.</p> <p><strong>Головна героїня серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny">Загадка для Анни</a> 1 серія від 18.05.2019 в один день пережила безліч потрясінь</strong></p> <p>Варто було їй тільки дізнатися про своє безпліддя, як прямо у неї на очах розбився автомобіль. Жінка кинулася до автівки, сподіваючись врятувати хоч кого-небудь з потерпілих. На задньому сидінні автомобіля сиділа 7-місячна дитина. Дівчинка єдина з усіх пасажирів залишилася навіть без подряпин. Водій помер, а жінка - імовірно мати - потрапила в реанімацію.</p> <p>Аня сильно занепокоїлася подальшою долею дитини. Поки мама дівчинки перебувала в реанімації, Анна приходила провідувати дитину. Поступово вона почала прив'язуватися до немовляти... Дивіться в серіалі Загадка для Анни 1 серія, як в жінці прокинувся материнський інстинкт.</p> <p><strong>Звістка про безпліддя стал</strong><strong>а сильним ударом для чоловіка Анни</strong></p> <p>Анна і Павло Кірєєви працюють в поліції, так що життя подружжя мало схоже на свято: обидва практично ніколи не бувають вдома і живуть у постійному стресі. Паша завжди мріяв про сина, але у Анни чомусь не виходило завагітніти.</p> <p>Мама Павла почала налаштовувати чоловіка проти дружини: навіщо йому жінка, яка не може подарувати спадкоємця?</p> <p>Після шокуючих новин на початку серіалу Загадка для Анни 1 серія шлюб Кірєєвих опинився в серйозній небезпеці. Паша не хоче брати дитину з дитячого будинку, адже туди, як відомо, потрапляють діти злочинців, наркоманів і повій. Навіщо приводити в сім'ю погані гени?</p> <p><strong>Незважаючи на шок, Анна вирушила на місце злочину</strong></p> <p>Особисте життя - особистим життям, а розслідування за розкладом. Аня намагається розкрити вбивство відомої бізнес-леді, яку позаочі називали «Хутряною королевою». Несподівано слідча виявила зв'язок між убитою жінкою і дитиною, яка була в автівці під час аварії.</p> <p>Як пов'язана убита з дитиною? Хто батьки дівчинки? Кірєєва береться за цю справу в серіалі Загадка для Анни 1 серія від 18.05.2019 - дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua!</p>

Анна дізнається про своє безпліддя

Анна дізнається про своє безпліддя

Анна дізналася, що вона ніколи не зможе стати матір`ю. Їй ніколи було оплакувати свою нелегку долю: жінку практично відразу ж викликали на місце злочину.

Головна героїня серіалу Загадка для Анни 1 серія від 18.05.2019 в один день пережила безліч потрясінь

Варто було їй тільки дізнатися про своє безпліддя, як прямо у неї на очах розбився автомобіль. Жінка кинулася до автівки, сподіваючись врятувати хоч кого-небудь з потерпілих. На задньому сидінні автомобіля сиділа 7-місячна дитина. Дівчинка єдина з усіх пасажирів залишилася навіть без подряпин. Водій помер, а жінка - імовірно мати - потрапила в реанімацію.

Аня сильно занепокоїлася подальшою долею дитини. Поки мама дівчинки перебувала в реанімації, Анна приходила провідувати дитину. Поступово вона почала прив'язуватися до немовляти... Дивіться в серіалі Загадка для Анни 1 серія, як в жінці прокинувся материнський інстинкт.

Звістка про безпліддя стала сильним ударом для чоловіка Анни

Анна і Павло Кірєєви працюють в поліції, так що життя подружжя мало схоже на свято: обидва практично ніколи не бувають вдома і живуть у постійному стресі. Паша завжди мріяв про сина, але у Анни чомусь не виходило завагітніти.

Мама Павла почала налаштовувати чоловіка проти дружини: навіщо йому жінка, яка не може подарувати спадкоємця?

Після шокуючих новин на початку серіалу Загадка для Анни 1 серія шлюб Кірєєвих опинився в серйозній небезпеці. Паша не хоче брати дитину з дитячого будинку, адже туди, як відомо, потрапляють діти злочинців, наркоманів і повій. Навіщо приводити в сім'ю погані гени?

Незважаючи на шок, Анна вирушила на місце злочину

Особисте життя - особистим життям, а розслідування за розкладом. Аня намагається розкрити вбивство відомої бізнес-леді, яку позаочі називали «Хутряною королевою». Несподівано слідча виявила зв'язок між убитою жінкою і дитиною, яка була в автівці під час аварії.

Як пов'язана убита з дитиною? Хто батьки дівчинки? Кірєєва береться за цю справу в серіалі Загадка для Анни 1 серія від 18.05.2019 - дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua!