Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Анна хоче розлучитись із Павлом
<p style="text-align:justify">Кірєєва наважилася розповісти Павлу свою таємницю. На першому курсі вона закохалася по самі вуха у свого одногрупника. Потім виявилося — дівчина завагітніла. Анна не знала, що робити з дитиною і зробила аборт. Тепер вона не може мати дітей. Павло приголомшений цією історією. Що буде далі із подружжям детектива «Загадка для Анни»? Усі намагання бути разом зійдуть нанівець чи Кірєєв зрозуміє свою дружину? Подробиці за мить.</p> <p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny">«Загадка для Анни» </a>10 серія від 19.05.19 сім’я Кірєєвих руйнується на очах. Павло приїздить до будинку Вадима, щоб якось врятувати ситуацію. Кірєєв добивається того, аби Терещенко нарешті дав спокій Анні. Але розмова переростає в бійку. Як усе повернеться далі, ви дізнається в новій серії.</p> <p style="text-align:justify">Головна героїня продовжує невпинно шукати розгадку дивного отруєння трьох однокласників. Виявилося, убивство було ретельно сплановане, адже злочинець правильно підібрав келихи для отруєння. Посуд був непрозорий, тому важко побачити сліди ціанистого калію. Замовляла іменні фужери Олена Сушко — однокласниця загиблих. Чи зможуть детективи знайти її? Відповідь дивіться в 10 серії «Загадка для Анни».</p> <p style="text-align:justify">Шкільне життя приховує багато таємниць. Олена ще з 11 класу була закохана у Віталія Лозового, який вижив після отруєння. Проте взаємності зі сторони хлопця не було. На випускному сталося непоправне — Віталій зґвалтував дівчину. Кримінальної справи не завели, і хлопець відкупився. Сушко забрала документи зі школи й більше ніколи не бачилася з кривдником. Здається, у серіалі «Загадка для Анни» 10 серія все склалося: Олена намагалася помститися Віталію, тому вирішила зжити його зі світу. Але чи це правда?</p> <p style="text-align:justify">Розслідування набирає обертів. Допит Сушко дав нову підказку для розгадки. Виявилося, після зґвалтування дівчина завагітніла й народила сина Євгена. Саме він забрав келихи зі складу та відвіз у ресторан. Це була помста? Хто ще мав зуб на трьох друзів? Не гайте жодної хвилини — дивіться онлайн 10 серію детектива «Загадка для Анни» від 19.05.19.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію — дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny/2019/vypusk-9">«Загадка для Анни» 9 серія</a>.</p>

Анна хоче розлучитись із Павлом

Всі серії | Сезон 1

Анна хоче розлучитись із Павлом

Кірєєва наважилася розповісти Павлу свою таємницю. На першому курсі вона закохалася по самі вуха у свого одногрупника. Потім виявилося — дівчина завагітніла. Анна не знала, що робити з дитиною і зробила аборт. Тепер вона не може мати дітей. Павло приголомшений цією історією. Що буде далі із подружжям детектива «Загадка для Анни»? Усі намагання бути разом зійдуть нанівець чи Кірєєв зрозуміє свою дружину? Подробиці за мить.

У серіалі «Загадка для Анни» 10 серія від 19.05.19 сім’я Кірєєвих руйнується на очах. Павло приїздить до будинку Вадима, щоб якось врятувати ситуацію. Кірєєв добивається того, аби Терещенко нарешті дав спокій Анні. Але розмова переростає в бійку. Як усе повернеться далі, ви дізнається в новій серії.

Головна героїня продовжує невпинно шукати розгадку дивного отруєння трьох однокласників. Виявилося, убивство було ретельно сплановане, адже злочинець правильно підібрав келихи для отруєння. Посуд був непрозорий, тому важко побачити сліди ціанистого калію. Замовляла іменні фужери Олена Сушко — однокласниця загиблих. Чи зможуть детективи знайти її? Відповідь дивіться в 10 серії «Загадка для Анни».

Шкільне життя приховує багато таємниць. Олена ще з 11 класу була закохана у Віталія Лозового, який вижив після отруєння. Проте взаємності зі сторони хлопця не було. На випускному сталося непоправне — Віталій зґвалтував дівчину. Кримінальної справи не завели, і хлопець відкупився. Сушко забрала документи зі школи й більше ніколи не бачилася з кривдником. Здається, у серіалі «Загадка для Анни» 10 серія все склалося: Олена намагалася помститися Віталію, тому вирішила зжити його зі світу. Але чи це правда?

Розслідування набирає обертів. Допит Сушко дав нову підказку для розгадки. Виявилося, після зґвалтування дівчина завагітніла й народила сина Євгена. Саме він забрав келихи зі складу та відвіз у ресторан. Це була помста? Хто ще мав зуб на трьох друзів? Не гайте жодної хвилини — дивіться онлайн 10 серію детектива «Загадка для Анни» від 19.05.19.

Якщо ви пропустили попередню серію — дивіться за посиланням «Загадка для Анни» 9 серія.