Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Убита няня і викрадена дитина: дві сторони однієї справи
<p>Ситуація з дівчинкою з джипа стає все більш і більш заплутаною. Хто її батьки, і ким дитина доводиться убитій Світлані Рощиній? Як насправді звуть дитину? І як пов'язана ця справа із вбивством дівчини, яке розслідує Вадим?</p> <p><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny">Загадка для Анни</a> 2 серія від 18.05.2019</strong><strong> Анна прокинулася в незнайомому місці. Компанію їй склав чоловік, який спокійно їв стейк.</strong></p> <p>Викрадач представився Тимуром Чхаїдзе - це його Анна шукала у зв'язку з убивством «Хутряної королеви». Чоловік дізнався про те, що слідча хоче з ним зустрітися, і вирішив це питання по-своєму. Що розповів Анні її нахабний викрадач? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал Загадка для Анни 2 серія. Тимуру дуже сподобалася вродлива і безстрашна блондинка. Ось тільки чи добре це - сподобатися місцевому кримінальному авторитету, якого боїться пів-міста?</p> <p>Тим часом, в поліцію звернулися нібито батьки дівчинки з джипа. Подружжя сказали, що побачили свою дочку по телевізору. Вона пропала чотири дні тому, і тепер вони приїхали, щоб забрати свою дорогоцінну Сонечку. Анна не готова віддавати дитину так легко - по-перше, вона прив'язалася до дівчинки, а по-друге... що це за батьки, які чотири дні не повідомляють про зникнення дочки? І що дитина робила в машині «Хутряної королеви»? Дивіться продовження детективної історії в серіалі Загадка для Анни 2 серія.</p> <p>Новий слідчий Вадим продовжує працювати над справою вбитої дівчини. Виявилася цікава деталь: покійна Маша Козелець була... нянею Соні, яка пропала в один день з малятком! Чому батьки забули повідомити про зникнення няні? І як ця сім'я пов'язана із «Хутряною королевою»? Справа стає все більш заплутаною.</p> <p>Тепер Анні та Вадиму доводиться працювати разом. Кірєєвій не дуже подобається пошарпаний нахабний слідчий, а чоловік не дуже-то радий працювати разом з дружиною свого начальника ... Як спрацюється ця парочка? Дивіться в серіалі Загадка для Анни 2 серія від 18.05.2019 на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny/2019/vypusk-1">Загадка для Анни 1 серія</a></p>

Убита няня і викрадена дитина: дві сторони однієї справи

Всі серії | Сезон 1

Убита няня і викрадена дитина: дві сторони однієї справи

Ситуація з дівчинкою з джипа стає все більш і більш заплутаною. Хто її батьки, і ким дитина доводиться убитій Світлані Рощиній? Як насправді звуть дитину? І як пов'язана ця справа із вбивством дівчини, яке розслідує Вадим?

У серіалі Загадка для Анни 2 серія від 18.05.2019 Анна прокинулася в незнайомому місці. Компанію їй склав чоловік, який спокійно їв стейк.

Викрадач представився Тимуром Чхаїдзе - це його Анна шукала у зв'язку з убивством «Хутряної королеви». Чоловік дізнався про те, що слідча хоче з ним зустрітися, і вирішив це питання по-своєму. Що розповів Анні її нахабний викрадач? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал Загадка для Анни 2 серія. Тимуру дуже сподобалася вродлива і безстрашна блондинка. Ось тільки чи добре це - сподобатися місцевому кримінальному авторитету, якого боїться пів-міста?

Тим часом, в поліцію звернулися нібито батьки дівчинки з джипа. Подружжя сказали, що побачили свою дочку по телевізору. Вона пропала чотири дні тому, і тепер вони приїхали, щоб забрати свою дорогоцінну Сонечку. Анна не готова віддавати дитину так легко - по-перше, вона прив'язалася до дівчинки, а по-друге... що це за батьки, які чотири дні не повідомляють про зникнення дочки? І що дитина робила в машині «Хутряної королеви»? Дивіться продовження детективної історії в серіалі Загадка для Анни 2 серія.

Новий слідчий Вадим продовжує працювати над справою вбитої дівчини. Виявилася цікава деталь: покійна Маша Козелець була... нянею Соні, яка пропала в один день з малятком! Чому батьки забули повідомити про зникнення няні? І як ця сім'я пов'язана із «Хутряною королевою»? Справа стає все більш заплутаною.

Тепер Анні та Вадиму доводиться працювати разом. Кірєєвій не дуже подобається пошарпаний нахабний слідчий, а чоловік не дуже-то радий працювати разом з дружиною свого начальника ... Як спрацюється ця парочка? Дивіться в серіалі Загадка для Анни 2 серія від 18.05.2019 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Загадка для Анни 1 серія