Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Анна шукає родичів Хутряної королеви
<p>Маленька Соня повернулася назад до батьків, але її історія ще не закінчилася. Анна знайшла дочку убитої Світлани Рощиної, яку та віддала в далекому дитинстві. Виявилося, що історія сімейства жертви ще більш заплутана, ніж думала слідча.</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny">Загадка для Анни</a> 3 серія від 18.05.2019 головна героїня і новий слідчий Вадим Терещенко об'єднали свої зусилля.</p> <p>Анна знайшла Олю - дочку Світлани Рощиною, яку удочерили ще дитиною. Жінка давно знала про те, що її батьки - прийомні. І вона багато в чому повторила долю своєї матері - дивіться подробиці в серіалі Загадка для Анни 3 серія.</p> <p>У Анни та Вадима з'явилася нова зачіпка - дочка Олі Сюзанна. Виявляється, «Хутряна Королева» була впевнена у тому, що маленька Соня - це її правнучка, дочка Сюзанни. Але чи так це? І ким тоді припадають малятку Стеблови, які забрали дитину? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться детектив Загадка для Анни 3 серія.</p> <p>Вадим знайшов величезну суму грошей у кімнаті у загиблої студентки Маші Козелець. Можливо, Маша була якимось чином пов'язана із Сюзанною та Світланою? У серіалі Загадка для Анни 3 серія слідчі вирішили розібратися з цією версією.</p> <p>Анна і Вадим поїхали в дитбудинок, де росла дочка Олі Сюзанна. Вони дізналися безліч цікавих подробиць про внучку жертви - дізнайтеся подробиці в 3 серії детектива Загадка для Анни.</p> <p>Слідчі непогано спрацювалися, а ось в особистому житті Киреєвої ситуація ускладнилася. Вона посварилася з чоловіком, і той поїхав ночувати до матері. Тоді Анна зробила несподівану річ - запросила до себе додому Вадима, який уже кілька днів поспіль не може знайти собі квартиру. Слідчий з радістю прийняв цю пропозицію і відчував себе у Кірєєвих, як вдома. Чи буде продовження у цієї несподіваної ночівлі? Чи помирилася Анна з чоловіком? Дивіться в серіалі Загадка для Анни 3 серія від 18.05.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny/2019/vypusk-2">Загадка для Анни 2 серія</a></p>

Анна шукає родичів Хутряної королеви

Анна шукає родичів Хутряної королеви

Маленька Соня повернулася назад до батьків, але її історія ще не закінчилася. Анна знайшла дочку убитої Світлани Рощиної, яку та віддала в далекому дитинстві. Виявилося, що історія сімейства жертви ще більш заплутана, ніж думала слідча.

У серіалі Загадка для Анни 3 серія від 18.05.2019 головна героїня і новий слідчий Вадим Терещенко об'єднали свої зусилля.

Анна знайшла Олю - дочку Світлани Рощиною, яку удочерили ще дитиною. Жінка давно знала про те, що її батьки - прийомні. І вона багато в чому повторила долю своєї матері - дивіться подробиці в серіалі Загадка для Анни 3 серія.

У Анни та Вадима з'явилася нова зачіпка - дочка Олі Сюзанна. Виявляється, «Хутряна Королева» була впевнена у тому, що маленька Соня - це її правнучка, дочка Сюзанни. Але чи так це? І ким тоді припадають малятку Стеблови, які забрали дитину? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться детектив Загадка для Анни 3 серія.

Вадим знайшов величезну суму грошей у кімнаті у загиблої студентки Маші Козелець. Можливо, Маша була якимось чином пов'язана із Сюзанною та Світланою? У серіалі Загадка для Анни 3 серія слідчі вирішили розібратися з цією версією.

Анна і Вадим поїхали в дитбудинок, де росла дочка Олі Сюзанна. Вони дізналися безліч цікавих подробиць про внучку жертви - дізнайтеся подробиці в 3 серії детектива Загадка для Анни.

Слідчі непогано спрацювалися, а ось в особистому житті Киреєвої ситуація ускладнилася. Вона посварилася з чоловіком, і той поїхав ночувати до матері. Тоді Анна зробила несподівану річ - запросила до себе додому Вадима, який уже кілька днів поспіль не може знайти собі квартиру. Слідчий з радістю прийняв цю пропозицію і відчував себе у Кірєєвих, як вдома. Чи буде продовження у цієї несподіваної ночівлі? Чи помирилася Анна з чоловіком? Дивіться в серіалі Загадка для Анни 3 серія від 18.05.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Загадка для Анни 2 серія