Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Анна шукає родичів Хутряної королеви
<p>Маленька Соня повернулася назад до батьків, але її історія ще не закінчилася. Анна знайшла дочку убитої Світлани Рощиної, яку та віддала в далекому дитинстві. Виявилося, що історія сімейства жертви ще більш заплутана, ніж думала слідча.</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny">Загадка для Анни</a> 3 серія від 18.05.2019 головна героїня і новий слідчий Вадим Терещенко об'єднали свої зусилля.</p> <p>Анна знайшла Олю - дочку Світлани Рощиною, яку удочерили ще дитиною. Жінка давно знала про те, що її батьки - прийомні. І вона багато в чому повторила долю своєї матері - дивіться подробиці в серіалі Загадка для Анни 3 серія.</p> <p>У Анни та Вадима з'явилася нова зачіпка - дочка Олі Сюзанна. Виявляється, «Хутряна Королева» була впевнена у тому, що маленька Соня - це її правнучка, дочка Сюзанни. Але чи так це? І ким тоді припадають малятку Стеблови, які забрали дитину? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться детектив Загадка для Анни 3 серія.</p> <p>Вадим знайшов величезну суму грошей у кімнаті у загиблої студентки Маші Козелець. Можливо, Маша була якимось чином пов'язана із Сюзанною та Світланою? У серіалі Загадка для Анни 3 серія слідчі вирішили розібратися з цією версією.</p> <p>Анна і Вадим поїхали в дитбудинок, де росла дочка Олі Сюзанна. Вони дізналися безліч цікавих подробиць про внучку жертви - дізнайтеся подробиці в 3 серії детектива Загадка для Анни.</p> <p>Слідчі непогано спрацювалися, а ось в особистому житті Киреєвої ситуація ускладнилася. Вона посварилася з чоловіком, і той поїхав ночувати до матері. Тоді Анна зробила несподівану річ - запросила до себе додому Вадима, який уже кілька днів поспіль не може знайти собі квартиру. Слідчий з радістю прийняв цю пропозицію і відчував себе у Кірєєвих, як вдома. Чи буде продовження у цієї несподіваної ночівлі? Чи помирилася Анна з чоловіком? Дивіться в серіалі Загадка для Анни 3 серія від 18.05.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny/2019/vypusk-2">Загадка для Анни 2 серія</a></p>

Анна шукає родичів Хутряної королеви

Всі серії | Сезон 1

Анна шукає родичів Хутряної королеви

Маленька Соня повернулася назад до батьків, але її історія ще не закінчилася. Анна знайшла дочку убитої Світлани Рощиної, яку та віддала в далекому дитинстві. Виявилося, що історія сімейства жертви ще більш заплутана, ніж думала слідча.

У серіалі Загадка для Анни 3 серія від 18.05.2019 головна героїня і новий слідчий Вадим Терещенко об'єднали свої зусилля.

Анна знайшла Олю - дочку Світлани Рощиною, яку удочерили ще дитиною. Жінка давно знала про те, що її батьки - прийомні. І вона багато в чому повторила долю своєї матері - дивіться подробиці в серіалі Загадка для Анни 3 серія.

У Анни та Вадима з'явилася нова зачіпка - дочка Олі Сюзанна. Виявляється, «Хутряна Королева» була впевнена у тому, що маленька Соня - це її правнучка, дочка Сюзанни. Але чи так це? І ким тоді припадають малятку Стеблови, які забрали дитину? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться детектив Загадка для Анни 3 серія.

Вадим знайшов величезну суму грошей у кімнаті у загиблої студентки Маші Козелець. Можливо, Маша була якимось чином пов'язана із Сюзанною та Світланою? У серіалі Загадка для Анни 3 серія слідчі вирішили розібратися з цією версією.

Анна і Вадим поїхали в дитбудинок, де росла дочка Олі Сюзанна. Вони дізналися безліч цікавих подробиць про внучку жертви - дізнайтеся подробиці в 3 серії детектива Загадка для Анни.

Слідчі непогано спрацювалися, а ось в особистому житті Киреєвої ситуація ускладнилася. Вона посварилася з чоловіком, і той поїхав ночувати до матері. Тоді Анна зробила несподівану річ - запросила до себе додому Вадима, який уже кілька днів поспіль не може знайти собі квартиру. Слідчий з радістю прийняв цю пропозицію і відчував себе у Кірєєвих, як вдома. Чи буде продовження у цієї несподіваної ночівлі? Чи помирилася Анна з чоловіком? Дивіться в серіалі Загадка для Анни 3 серія від 18.05.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Загадка для Анни 2 серія