Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Анна починає нове життя
<p>Анна вирішила звільнитися і почати життя з чистого аркуша. Залишилося тільки розкрити останню справа...</p> <p><strong>Головна героїня серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny">Загадка для Анни</a> 4 серія від 18.05.2019</strong><strong> вирішила кардинально змінити своє життя.</strong></p> <p>По-перше, вона вирішила піти від чоловіка. Останнім часом стосунки в родині Кірєєвих стали досить напруженими. Паша почав ревнувати дружину, постійно намагається її контролювати. Його мама перейшла до більш активних дій - вона вже намагається знайомити сина з іншими жінками. Сама Анна вважає, що не має права утримувати чоловіка, якщо вона не має можливості народити йому дитину. Вона впевнена в тому, що рано чи пізно розчарувався чоловік піде від неї сам... Але що думає сам Паша? Дізнайтеся в серіалі Загадка для Анни 4 серія.</p> <p>По-друге, Анна вирішила звільнитися. А підштовхнула її до таких кардинальних заходів низка несприятливих подій ... Дізнайтеся подробиці в серіалі Загадка для Анни 4 серія.</p> <p>Анна спробувала знайти сутенера Сюзанни, внучки вбитої Світлани Рощиної. Вадим уже постраждав через цих пошуків - його побили.</p> <p>Тоді Кірєєва звернулася до свого несподіваного шанувальника - Тимура Чхаїдзе. Той погодився допомогти жінці, але за однієї умови - слідчий має буде йому послугу.</p> <p>Дізнавшись, де знаходиться сутенер, Анна самостійно вирушила на затримання. Дізнавшись про самодіяльність жінки, і Павло, і Вадим кинулися їй на допомогу. Терещенко заради цього довелося втекти з лікарні! У детективі Загадка для Анни 4 серія події розвиваються як ніколи стрімко.</p> <p>Подруга Анни Інна знемагає від ревнощів. Їй дуже подобається Вадим, але слідчий не піддається на залицяння буфетниці. Інна впевнена: проблема в Ганні. Вона вважає, що Терещенко небайдужий до своєї колеги. Чи так це, дізнайтеся в серіалі Загадка для Анни 4 серія.</p> <p>Чи звільнилася Анна? Чи пішла від чоловіка? І до чого ведуть її дивні стосунки з Вадимом і Тимуром Чхаїдзе? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться детектив Загадка для Анни 4 серія від 18.05.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny/2019/vypusk-2">Загадка для Анни 3 серія</a></p>

Анна починає нове життя

Всі серії | Сезон 1

Анна починає нове життя

Анна вирішила звільнитися і почати життя з чистого аркуша. Залишилося тільки розкрити останню справа...

Головна героїня серіалу Загадка для Анни 4 серія від 18.05.2019 вирішила кардинально змінити своє життя.

По-перше, вона вирішила піти від чоловіка. Останнім часом стосунки в родині Кірєєвих стали досить напруженими. Паша почав ревнувати дружину, постійно намагається її контролювати. Його мама перейшла до більш активних дій - вона вже намагається знайомити сина з іншими жінками. Сама Анна вважає, що не має права утримувати чоловіка, якщо вона не має можливості народити йому дитину. Вона впевнена в тому, що рано чи пізно розчарувався чоловік піде від неї сам... Але що думає сам Паша? Дізнайтеся в серіалі Загадка для Анни 4 серія.

По-друге, Анна вирішила звільнитися. А підштовхнула її до таких кардинальних заходів низка несприятливих подій ... Дізнайтеся подробиці в серіалі Загадка для Анни 4 серія.

Анна спробувала знайти сутенера Сюзанни, внучки вбитої Світлани Рощиної. Вадим уже постраждав через цих пошуків - його побили.

Тоді Кірєєва звернулася до свого несподіваного шанувальника - Тимура Чхаїдзе. Той погодився допомогти жінці, але за однієї умови - слідчий має буде йому послугу.

Дізнавшись, де знаходиться сутенер, Анна самостійно вирушила на затримання. Дізнавшись про самодіяльність жінки, і Павло, і Вадим кинулися їй на допомогу. Терещенко заради цього довелося втекти з лікарні! У детективі Загадка для Анни 4 серія події розвиваються як ніколи стрімко.

Подруга Анни Інна знемагає від ревнощів. Їй дуже подобається Вадим, але слідчий не піддається на залицяння буфетниці. Інна впевнена: проблема в Ганні. Вона вважає, що Терещенко небайдужий до своєї колеги. Чи так це, дізнайтеся в серіалі Загадка для Анни 4 серія.

Чи звільнилася Анна? Чи пішла від чоловіка? І до чого ведуть її дивні стосунки з Вадимом і Тимуром Чхаїдзе? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться детектив Загадка для Анни 4 серія від 18.05.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Загадка для Анни 3 серія