Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сердечні справи та заплутане вбивство: що буде головним?
<p style="text-align:justify">Анна вирішує звести свою подругу Інну з Вадимом. Але втягнула в цю авантюру головну героїню серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny">«Загадка для Анни»</a> в 5 серії від  19.05.19 Інна. Їхню розмову перериває несподіваний дзвінок.</p> <p style="text-align:justify">Телефоном Анну викликають на місце злочину — сталось вбивство в одному із жилих будинків. Але розслідувати цю справу героїні допомагатиме Терещенко. Коли слідчі прибули до квартири загиблої, то зрозуміли — усе не так «чисто», як здається на перший погляд. Що змусило детективів сумніватися? Дивіться далі в серіалі «Загадка для Анни» 5 серія.</p> <p style="text-align:justify">Анну не покидає думка про домовленість з Інною. Але тут вдала нагода: до Анни несподівано рветься Стольченко, друг чоловіка вбитої. Під приводом залишитися наодинці зі свідком, героїня відправляє Вадима в їдальню до Інни, аби він пообідав, ну й поспілкуватися із закоханою. Як відреагує Терещенко на цю авантюру? Дізнайтесь за мить у серіалі «Загадка для Анни».</p> <p style="text-align:justify">Анна Кірєєва хоче поспілкуватися з дивним типом, який відчайдушно намагається пробитися до детектива. Про що він хоче повідомити слідчого серіалу «Загадка для Анни»? Чи зіграє значну роль розповідь старого друга підозрюваного? Які деталі випливуть під час розмови?</p> <p style="text-align:justify">У якийсь момент головну героїню детектива «Загадка для Анни» беруть сумніви: чи на правильному шляху вони? Довгі обговорення кримінальної справи і раптом… Пудра з її рук падає, і Кірєєва стрімголов прямує до квартири вбитої разом із Вадимом. Там вони знайшли безліч доказів. Як це змінить хід розслідування? Подробиці в 5 серії детектива «Загадка для Анни».</p> <p style="text-align:justify">Занадто багато питань залишається без відповіді. Щоб вирішити головоломку, вона приймає рішення розділитися зі своїм колегою Вадимом і дослідити останній день із життя зниклого подружжя. Як повернулося розслідування непростого вбивства? Яка новина перевернула справу з ніг на голову? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться онлайн детектив «Загадка для Анни» 5 серія від 19.05.19  на сайті Teleportal.ua</p> <p style="text-align:justify"><br /> Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny/2019/vypusk-4">«Загадка для Анни» 4 серія.</a></p>

Сердечні справи та заплутане вбивство: що буде головним?

Всі серії | Сезон 1

Сердечні справи та заплутане вбивство: що буде головним?

Анна вирішує звести свою подругу Інну з Вадимом. Але втягнула в цю авантюру головну героїню серіалу «Загадка для Анни» в 5 серії від  19.05.19 Інна. Їхню розмову перериває несподіваний дзвінок.

Телефоном Анну викликають на місце злочину — сталось вбивство в одному із жилих будинків. Але розслідувати цю справу героїні допомагатиме Терещенко. Коли слідчі прибули до квартири загиблої, то зрозуміли — усе не так «чисто», як здається на перший погляд. Що змусило детективів сумніватися? Дивіться далі в серіалі «Загадка для Анни» 5 серія.

Анну не покидає думка про домовленість з Інною. Але тут вдала нагода: до Анни несподівано рветься Стольченко, друг чоловіка вбитої. Під приводом залишитися наодинці зі свідком, героїня відправляє Вадима в їдальню до Інни, аби він пообідав, ну й поспілкуватися із закоханою. Як відреагує Терещенко на цю авантюру? Дізнайтесь за мить у серіалі «Загадка для Анни».

Анна Кірєєва хоче поспілкуватися з дивним типом, який відчайдушно намагається пробитися до детектива. Про що він хоче повідомити слідчого серіалу «Загадка для Анни»? Чи зіграє значну роль розповідь старого друга підозрюваного? Які деталі випливуть під час розмови?

У якийсь момент головну героїню детектива «Загадка для Анни» беруть сумніви: чи на правильному шляху вони? Довгі обговорення кримінальної справи і раптом… Пудра з її рук падає, і Кірєєва стрімголов прямує до квартири вбитої разом із Вадимом. Там вони знайшли безліч доказів. Як це змінить хід розслідування? Подробиці в 5 серії детектива «Загадка для Анни».

Занадто багато питань залишається без відповіді. Щоб вирішити головоломку, вона приймає рішення розділитися зі своїм колегою Вадимом і дослідити останній день із життя зниклого подружжя. Як повернулося розслідування непростого вбивства? Яка новина перевернула справу з ніг на голову? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться онлайн детектив «Загадка для Анни» 5 серія від 19.05.19  на сайті Teleportal.ua


Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Загадка для Анни» 4 серія.