Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Анна шукає справжнього вбивцю подружжя
<p style="text-align:justify">Анна ніяк не може допомогти своїй подрузі налагодити особисте життя. Тому Інна взяла справу у свої руки. До серця свого коханого Вадима вона вирішує йти… через шлунок! Тому і спекла смачнющий медовий тортик.</p> <p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny">«Загадка для Анни»</a> 6 серія від 19.05.19 крім проблем із сердечними справами, ситуація із розслідуванням також стає все більш заплутаною. Хто насправді мав серйозний мотив на вбивство подружжя Босенків? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться серіал «Загадка для Анни» 6 серія.</p> <p style="text-align:justify">Анна Кірєєва та Вадим Терещенко прямують до рідного будинку Миколи — чоловіка вбитої. Там слідчі спілкуються із сусідкою. Вона була доброю подругою бабусі покійного. Під час розмови з’ясовуються дуже цікаві деталі. Виявляється, що в Миколи був двоюрідний брат Іван Кутасов. Анна наштовхує Вадима на нову версію злочину — вбивцею може бути саме він. Чому брат Миколи стає підозрюваним № 1? Який мотив злочину?</p> <p style="text-align:justify">Інтуїція підказує головній героїні серіалу «Загадка для Анни»: потрібно перевірити будинок Галини, бабусі братів. Можливо, там є те, що приведе до розгадки злочину. Добре, що в сусідки були ключі, а то потрібно було б ламати двері. Не встигли слідчі роздивитися весь дім, як раптом… на Анну прямо в кімнаті нападає невідомий. Хто це був? Та що він шукав у закинутій хаті? Подробиці в 6 серії детектива «Загадка для Анни».</p> <p style="text-align:justify">Слідство обростає новими деталями. Анна та Вадим продовжують опитувати мешканців села. Це дало свої плоди: виявилося, що Івана, насправді, вбито на заробітках у Білорусі, тіло опізнано друзями, відбитки пальців збігаються. Хто ж приїхав в Україну з його паспортом? Яка у нього мета? Дізнайтеся за мить.</p> <p style="text-align:justify">Тим часом Інна не може дочекатися принца свого серця. Як не старається, але вберегти ласий торт їй не вдається. З розпачу з’їдає останній шматок медовика. У цей момент до їдальні заходить Вадим. Що буде далі — дивіться у продовжені детективної історії.</p> <p style="text-align:justify">Розслідування потрохи починає прояснюватися: у бабусі братів була велика спадщина — усі гроші, які їй надсилали внуки. Після смерті Галини, Іван і Микола хотіли розділити спадок між собою. Але щось їм завадило. Що саме, Кірєєва та Терещенко повинні дізнатись у 6 серії детектива «Загадка для Анни».</p> <p style="text-align:justify">Не пропустіть розв’язку заплутаного вбивства сім’ї Босенків — дивіться онлайн серіал «Загадка для Анни» 6 серія від 19.05.19 на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію — дивіться за посиланням<a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny/2019/vypusk-5"> «Загадка для Анни» 5 серія.</a></p>

Анна шукає справжнього вбивцю подружжя

Всі серії | Сезон 1

Анна шукає справжнього вбивцю подружжя

Анна ніяк не може допомогти своїй подрузі налагодити особисте життя. Тому Інна взяла справу у свої руки. До серця свого коханого Вадима вона вирішує йти… через шлунок! Тому і спекла смачнющий медовий тортик.

У серіалі «Загадка для Анни» 6 серія від 19.05.19 крім проблем із сердечними справами, ситуація із розслідуванням також стає все більш заплутаною. Хто насправді мав серйозний мотив на вбивство подружжя Босенків? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться серіал «Загадка для Анни» 6 серія.

Анна Кірєєва та Вадим Терещенко прямують до рідного будинку Миколи — чоловіка вбитої. Там слідчі спілкуються із сусідкою. Вона була доброю подругою бабусі покійного. Під час розмови з’ясовуються дуже цікаві деталі. Виявляється, що в Миколи був двоюрідний брат Іван Кутасов. Анна наштовхує Вадима на нову версію злочину — вбивцею може бути саме він. Чому брат Миколи стає підозрюваним № 1? Який мотив злочину?

Інтуїція підказує головній героїні серіалу «Загадка для Анни»: потрібно перевірити будинок Галини, бабусі братів. Можливо, там є те, що приведе до розгадки злочину. Добре, що в сусідки були ключі, а то потрібно було б ламати двері. Не встигли слідчі роздивитися весь дім, як раптом… на Анну прямо в кімнаті нападає невідомий. Хто це був? Та що він шукав у закинутій хаті? Подробиці в 6 серії детектива «Загадка для Анни».

Слідство обростає новими деталями. Анна та Вадим продовжують опитувати мешканців села. Це дало свої плоди: виявилося, що Івана, насправді, вбито на заробітках у Білорусі, тіло опізнано друзями, відбитки пальців збігаються. Хто ж приїхав в Україну з його паспортом? Яка у нього мета? Дізнайтеся за мить.

Тим часом Інна не може дочекатися принца свого серця. Як не старається, але вберегти ласий торт їй не вдається. З розпачу з’їдає останній шматок медовика. У цей момент до їдальні заходить Вадим. Що буде далі — дивіться у продовжені детективної історії.

Розслідування потрохи починає прояснюватися: у бабусі братів була велика спадщина — усі гроші, які їй надсилали внуки. Після смерті Галини, Іван і Микола хотіли розділити спадок між собою. Але щось їм завадило. Що саме, Кірєєва та Терещенко повинні дізнатись у 6 серії детектива «Загадка для Анни».

Не пропустіть розв’язку заплутаного вбивства сім’ї Босенків — дивіться онлайн серіал «Загадка для Анни» 6 серія від 19.05.19 на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію — дивіться за посиланням «Загадка для Анни» 5 серія.