Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Примирення сім’ї Кірєєвих і таємниче вбивство хірурга
<p style="text-align:justify">Нарешті все стало на свої місця: Анна та Павло Кірєєви знову разом. Вони готові планувати майбутнє своєї сім’ї далі. Розмова зайшла про спільну дитину. Але їх перервав телефонний дзвінок — відбулося ще одне вбивство.</p> <p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny">«Загадка для Анни»</a> 7 серія від 19.05.19 сталося жорстоке кровопролиття — лікаря Євгена Стрельникова знайшли мертвим у власній квартирі. Іронія долі ось у чому: він працював хірургом і вбили його ножем. Знайшла потерпілого його кохана дружина, яка тільки-но повернулась із відпочинку. Чому чоловік Тані не поїхав із нею у відпустку? Які невідкладні справи мав загиблий? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться онлайн серіал «Загадка для Анни» 7 серія.</p> <p style="text-align:justify">На щастя, у будинку живе балакуча сусідка, яка щодня стежить за всіма жителями. Вона розповіла цікаві деталі: виявляється, що в Жені була коханка, яка частенько навідувалася до покійника. Можливо, усе так просто? Дружина вбила свого чоловіка через ревнощі? Подробиці далі.</p> <p style="text-align:justify">Головна героїня серіалу «Загадка для Анни» в 7 серії будь-якими способами намагається менше спілкуватися з Терещенком. Вона «натравлює» Інну на Вадима. Адже подруга досі не опускає рук і хоче завоювати його серце. Чи встоїть чоловік перед чарами закоханої жінки? Не гайте часу — перегляньте нову серію детективного серіалу «Загадка для Анни».</p> <p style="text-align:justify">Детективи починають діяти окремо: Анна їде до лікарні, а Вадим — до коханки вбитого. Номер пасії покійника Терещенко знайшов у його мобільному. Надіслав їй смс-ку погрозливого характеру з проханням про зустріч. Довго не думаючи, подруга Євгена з’явилася в зазначеному місці. Що відбулось із нею? Винна вона чи ні? Дізнайтеся в 7 серії детективного серіалу «Загадка для Анни».</p> <p style="text-align:justify">Анна зустрілася із головним лікарем, який працював з покійником. Той запевнив детектива, що Стрельников не міг жити на одну зарплату — медпрацівники отримують лише дріб’язок. Та й із начальником Євген не був у хороших стосунках. Залишається допитати найкращого друга вбитого Івана Загорулька. Товариш розповів «слизьку» схему легкого заробітку. Як це вплине на розслідування? Про це — далі в серіалі.</p> <p style="text-align:justify">Анні вдалось організувати зустріч із таємним пацієнтом Стрельникова. Він виявився кримінальним авторитетом на прізвисько Нео. Із цієї розмови виплило дуже багато цікавих подробиць, про які ви дізнаєтеся зовсім скоро в 7 серії від 19.05.19 детектива «Загадка для Анни» на сайті Teleportal.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію — дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny/2019/vypusk-6">«Загадка для Анни» 6 серія</a>.</p>

Примирення сім’ї Кірєєвих і таємниче вбивство хірурга

Всі серії | Сезон 1

Примирення сім’ї Кірєєвих і таємниче вбивство хірурга

Нарешті все стало на свої місця: Анна та Павло Кірєєви знову разом. Вони готові планувати майбутнє своєї сім’ї далі. Розмова зайшла про спільну дитину. Але їх перервав телефонний дзвінок — відбулося ще одне вбивство.

У серіалі «Загадка для Анни» 7 серія від 19.05.19 сталося жорстоке кровопролиття — лікаря Євгена Стрельникова знайшли мертвим у власній квартирі. Іронія долі ось у чому: він працював хірургом і вбили його ножем. Знайшла потерпілого його кохана дружина, яка тільки-но повернулась із відпочинку. Чому чоловік Тані не поїхав із нею у відпустку? Які невідкладні справи мав загиблий? Дізнайтеся прямо зараз — дивіться онлайн серіал «Загадка для Анни» 7 серія.

На щастя, у будинку живе балакуча сусідка, яка щодня стежить за всіма жителями. Вона розповіла цікаві деталі: виявляється, що в Жені була коханка, яка частенько навідувалася до покійника. Можливо, усе так просто? Дружина вбила свого чоловіка через ревнощі? Подробиці далі.

Головна героїня серіалу «Загадка для Анни» в 7 серії будь-якими способами намагається менше спілкуватися з Терещенком. Вона «натравлює» Інну на Вадима. Адже подруга досі не опускає рук і хоче завоювати його серце. Чи встоїть чоловік перед чарами закоханої жінки? Не гайте часу — перегляньте нову серію детективного серіалу «Загадка для Анни».

Детективи починають діяти окремо: Анна їде до лікарні, а Вадим — до коханки вбитого. Номер пасії покійника Терещенко знайшов у його мобільному. Надіслав їй смс-ку погрозливого характеру з проханням про зустріч. Довго не думаючи, подруга Євгена з’явилася в зазначеному місці. Що відбулось із нею? Винна вона чи ні? Дізнайтеся в 7 серії детективного серіалу «Загадка для Анни».

Анна зустрілася із головним лікарем, який працював з покійником. Той запевнив детектива, що Стрельников не міг жити на одну зарплату — медпрацівники отримують лише дріб’язок. Та й із начальником Євген не був у хороших стосунках. Залишається допитати найкращого друга вбитого Івана Загорулька. Товариш розповів «слизьку» схему легкого заробітку. Як це вплине на розслідування? Про це — далі в серіалі.

Анні вдалось організувати зустріч із таємним пацієнтом Стрельникова. Він виявився кримінальним авторитетом на прізвисько Нео. Із цієї розмови виплило дуже багато цікавих подробиць, про які ви дізнаєтеся зовсім скоро в 7 серії від 19.05.19 детектива «Загадка для Анни» на сайті Teleportal.

Якщо ви пропустили попередню серію — дивіться за посиланням «Загадка для Анни» 6 серія.