Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Подвійне вбивство та «любовний трикутник»
<p style="text-align:justify">Анна продовжує вперто уникати спілкування з Терещенком. Чи допоможе цей крок знайти вбивцю Євгена Стрельникова? Слідство перетворюється на важку головоломку, та розв’язка вже близько.</p> <p style="text-align:justify">У детективному серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny">«Загадка для Анни»</a> 8 серія від 19.05.19 відбулося ще одне вбивство — у квартирі знайшли мертву акушерку. Згодом стало зрозуміло, що характер і почерк вбивці схожий. Детективи прийшли висновку, що покійні пов’язані між собою «слизькими махінаціями». Чим таким займалися медпрацівники, що їх позбавили життя? Дізнайтеся за декілька хвилин — дивіться онлайн серіал «Загадка для Анни» 8 серія.</p> <p style="text-align:justify">Кірєєва виявила одну деталь: убита акушерка приймала пологи у власному будинку. Але, щоб усе відбувалося безпечно, поблизу повинна чергувати «швидка допомога». Головна героїня детективу «Загадка для Анни» впевнена, що саме цей автомобіль допоможе наблизитися до розгадки заплутаного злочину. Подробиці дивіться у 8 серії.</p> <p style="text-align:justify">У житті Анни з новою силою спалахує «любовний трикутник». Павло продовжує підозрювати Анну в таємному зв’язку з Вадимом. Кірєєва вже втомилася пояснювати, що між ними нічого не може бути. Загострює цю проблему неочікуваний гість у квартирі слідчої — Терещенко зайшов до неї, аби випрати забруднений светр. На «гарячому» парочку і зловив Кірєєв. Здається, шлюб Анни та Павла тріщить по швах. Чи зможе подружжя зберегти сім’ю? Дізнайтеся більше в новій серії детектива «Загадка для Анни».</p> <p style="text-align:justify">Знайдений автомобіль «швидкої» прояснив ситуацію із подвійним вбивством: лікарі підпільно робили аборти за межами лікарні. Це приносило набагато більше грошей, ніж пологи. Насторожило тільки ось що: одна з пацієнток померла під час видалення апендициту. Фельдшери впевнені, що такими «дрібними» операціями їм не було сенсу займатися, бо на них нічого не заробиш. Слідчі зрозуміли — ось де потрібно шукати ключ до розгадки. Не втрачайте часу — перегляньте 8 серію детектива «Загадка для Анни» на сайті Teleportal.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію — дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny/2019/vypusk-7">«Загадка для Анни» 7 серія</a>.</p>

Подвійне вбивство та «любовний трикутник»

Всі серії | Сезон 1

Подвійне вбивство та «любовний трикутник»

Анна продовжує вперто уникати спілкування з Терещенком. Чи допоможе цей крок знайти вбивцю Євгена Стрельникова? Слідство перетворюється на важку головоломку, та розв’язка вже близько.

У детективному серіалі «Загадка для Анни» 8 серія від 19.05.19 відбулося ще одне вбивство — у квартирі знайшли мертву акушерку. Згодом стало зрозуміло, що характер і почерк вбивці схожий. Детективи прийшли висновку, що покійні пов’язані між собою «слизькими махінаціями». Чим таким займалися медпрацівники, що їх позбавили життя? Дізнайтеся за декілька хвилин — дивіться онлайн серіал «Загадка для Анни» 8 серія.

Кірєєва виявила одну деталь: убита акушерка приймала пологи у власному будинку. Але, щоб усе відбувалося безпечно, поблизу повинна чергувати «швидка допомога». Головна героїня детективу «Загадка для Анни» впевнена, що саме цей автомобіль допоможе наблизитися до розгадки заплутаного злочину. Подробиці дивіться у 8 серії.

У житті Анни з новою силою спалахує «любовний трикутник». Павло продовжує підозрювати Анну в таємному зв’язку з Вадимом. Кірєєва вже втомилася пояснювати, що між ними нічого не може бути. Загострює цю проблему неочікуваний гість у квартирі слідчої — Терещенко зайшов до неї, аби випрати забруднений светр. На «гарячому» парочку і зловив Кірєєв. Здається, шлюб Анни та Павла тріщить по швах. Чи зможе подружжя зберегти сім’ю? Дізнайтеся більше в новій серії детектива «Загадка для Анни».

Знайдений автомобіль «швидкої» прояснив ситуацію із подвійним вбивством: лікарі підпільно робили аборти за межами лікарні. Це приносило набагато більше грошей, ніж пологи. Насторожило тільки ось що: одна з пацієнток померла під час видалення апендициту. Фельдшери впевнені, що такими «дрібними» операціями їм не було сенсу займатися, бо на них нічого не заробиш. Слідчі зрозуміли — ось де потрібно шукати ключ до розгадки. Не втрачайте часу — перегляньте 8 серію детектива «Загадка для Анни» на сайті Teleportal.

Якщо ви пропустили попередню серію — дивіться за посиланням «Загадка для Анни» 7 серія.