Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Секрети Анни та загадкове отруєння
<p style="text-align:justify">Павло Кірєєв виправляється та на очах стає люблячим і турботливим чоловіком. Він вирішив зробити щось приємне своїй дружині: привіз купу смаколиків з улюбленого ресторанчика Анни. На жаль, їхню ідилію перервав телефонний дзвінок.</p> <p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny">«Загадка для Анни»</a> 9 серія від 19.05.19 відбулося підозріле вбивство — на зустрічі однокласників троє людей одночасно отруїлися. Що призвело до цього? Слідчі детективного серіалу «Загадка для Анни» розділяються для того, аби швидше знайти ключ до розгадки дивного злочину. Кірєєва їде до лікарні, де перебуває в реанімації один із постраждалих, якому дивом вдалося вижити, а Терещенко поспішає допитати всіх свідків. Подробиці далі.</p> <p style="text-align:justify">Головна героїня серіалу «Загадка для Анни» у 9 серії розповідає свою таємницю Інні. Виявилося, коли Анні було 18 років, вона завагітніла, але зробила аборт. Після цього вчинку Кірєєва не може мати дітей. Чи дізнається про це Павло? Дивіться за декілька хвилин.</p> <p style="text-align:justify">Судмедексперт повідомив Кірєєву та Терещенка, що отруїли трьох друзів ціанистим калієм, який, можливо, був у їжі. Виникає кілька запитань: як ця хімічна сполука опинилася у вечері потерпілих, якщо всі присутні їли однакові страви? Нарешті одна зачіпка: келихи, з яких пили гості на зустрічі однокласників, були іменними. Тільки на трьох знайшли сліди отрути — якраз вони належали постраждалим. Збіг обставин чи добре сплановане вбивство? Як між собою пов’язані жертви злочину? Відповіді дізнайтеся в новій серії детективного серіалу «Загадка для Анни».</p> <p style="text-align:justify">Терещенко, ніби грім серед ясного неба, вирішив зізнатися Анні у своїх почуттях. Кірєєва сприймає його освідчення в коханні, як жарт, проте чоловік налаштований вкрай серйозно. Він говорить, що кожну хвилину свого життя про неї думає і нічого зробити із цим не в силі. Чи відповість Анна взаємністю? Кого вона вибере: Павла чи Вадима? Не гайте ні хвилини — дивіться онлайн 9 серію «Загадка для Анни» на сайті Teleportal.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію — дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zagadka-dlya-anny/2019/vypusk-8">«Загадка для Анни» 8 серія</a>.</p>

Секрети Анни та загадкове отруєння

Всі серії | Сезон 1

Секрети Анни та загадкове отруєння

Павло Кірєєв виправляється та на очах стає люблячим і турботливим чоловіком. Він вирішив зробити щось приємне своїй дружині: привіз купу смаколиків з улюбленого ресторанчика Анни. На жаль, їхню ідилію перервав телефонний дзвінок.

У серіалі «Загадка для Анни» 9 серія від 19.05.19 відбулося підозріле вбивство — на зустрічі однокласників троє людей одночасно отруїлися. Що призвело до цього? Слідчі детективного серіалу «Загадка для Анни» розділяються для того, аби швидше знайти ключ до розгадки дивного злочину. Кірєєва їде до лікарні, де перебуває в реанімації один із постраждалих, якому дивом вдалося вижити, а Терещенко поспішає допитати всіх свідків. Подробиці далі.

Головна героїня серіалу «Загадка для Анни» у 9 серії розповідає свою таємницю Інні. Виявилося, коли Анні було 18 років, вона завагітніла, але зробила аборт. Після цього вчинку Кірєєва не може мати дітей. Чи дізнається про це Павло? Дивіться за декілька хвилин.

Судмедексперт повідомив Кірєєву та Терещенка, що отруїли трьох друзів ціанистим калієм, який, можливо, був у їжі. Виникає кілька запитань: як ця хімічна сполука опинилася у вечері потерпілих, якщо всі присутні їли однакові страви? Нарешті одна зачіпка: келихи, з яких пили гості на зустрічі однокласників, були іменними. Тільки на трьох знайшли сліди отрути — якраз вони належали постраждалим. Збіг обставин чи добре сплановане вбивство? Як між собою пов’язані жертви злочину? Відповіді дізнайтеся в новій серії детективного серіалу «Загадка для Анни».

Терещенко, ніби грім серед ясного неба, вирішив зізнатися Анні у своїх почуттях. Кірєєва сприймає його освідчення в коханні, як жарт, проте чоловік налаштований вкрай серйозно. Він говорить, що кожну хвилину свого життя про неї думає і нічого зробити із цим не в силі. Чи відповість Анна взаємністю? Кого вона вибере: Павла чи Вадима? Не гайте ні хвилини — дивіться онлайн 9 серію «Загадка для Анни» на сайті Teleportal.

Якщо ви пропустили попередню серію — дивіться за посиланням «Загадка для Анни» 8 серія.