Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Одружити не можна помилувати

Сезон 1

Паша Соловйов закоренілий холостяк і навіть не замислюється про шлюб. Дівчата для героя – приємна розвага, яку потрібно вміти відпускати. І лише порядна Олена змогла кинути йому виклик. Вона єдина розірвала стосунки з Пашею першою!

Одружити не можна помилувати

Паша Соловйов закоренілий холостяк і навіть не замислюється про шлюб. Дівчата для героя – приємна розвага, яку потрібно вміти відпускати. І лише порядна Олена змогла кинути йому виклик. Вона єдина розірвала стосунки з Пашею першою!

Мама головного дамського догодника в серіалі «Одружити не можна помилувати» Лідія Василівна в положенні крайнього лиха та відчаю. Вона втомилася ходити на хрестини чужих онуків і слухати розмови, як з ними гратимуть і виховуватимуть. До того ж подруги не упускають можливості сказати ущипливо і посміятися над нею та її сином – тридцятирічним холостяком. Поки Паша не пропускає жодної симпатичної спідниці, його мама серйозно переконана, що чоловік досі один, тому що не вміє знайомитися з дівчатами. Тому Лідія Василівна в українському серіалі «Одружити не можна помилувати» бере все у свої руки та має намір знайти сину наречену в найкоротший термін!

Паша не знає, куди йому ховатися, від потоку маминих кандидатур: від секретарок до собачатниць. Вона готова влаштувати справжній кастинг! Герой викручується, як може, щоб припинити вторгнення в особисте життя і втекти від відповідальності. Він продовжує сповідувати філософію безшлюбності і стосунків без зобов'язань. Соловйов єдина людина на світі, яка не те що не засмучується при розставанні, він веселиться від душі та відчуває неймовірний підйом!

Серед шлюбного неподобства героя «Одружити не можна помилувати» остаточно вибиває з рівноваги нова співробітниця – Олена Титова. Її найняли спонтанно, щоб автосалон Соловйова зміг закрити дуже важливу угоду з корейцями. Виявилося, Паша з нею знайомий уже давно. Лена – перша і єдина дівчина в житті, яка покинула його сама шість років тому. За цей вчинок герой досі тримає на неї образу, адже вона зачепила найдорожче – чоловіче самолюбство. Недовго думаючи, Паша вирішує взяти реванш і спокусити Титову, щоб помститися їй за зрадницьку втеча.

Дивись онлайн разом із Teleportal.ua серіал СТБ «Одружити не можна помилувати» і стеж за розвитком подій. Чи зможе Лідія Василівна підібрати для сина ідеальну дружину? І чи піддасться Лена на флірт дамського догодника Паші? Дізнайся, чому героїня втекла від Соловйова, якщо дійсно його любила. А чи здатний він на кохання?..

Поки Лідія Василівна вирішувала, який вирок виносити синові: одружити не можна помилувати, вона і сама опинилася в центрі любовного трикутника! Як справжня дівчинка, Лідія довго не могла обрати, з ким же їй залишитися: з батьком Паші, якого не бачила тридцять років, або чарівним Зурабом, кавказцем, готовим перевернути гори для своєї жінки?

Не пропусти блискучу українську комедію та справжні шекспірівські пристрасті!


Режисер: Володимир Мельниченко

У головних ролях: Сергій Колос, Катерина Варченко, Людмила Ардельян і Віктор Сарайкін

Виробництво: FILM.UA Group

Прем'єра на телеканалі СТБ: 28 грудня 2017 року

Дивись онлайн «Одружити не можна помилувати» на сайті Teleportal.ua!