Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Герой-коханець і мама, яка хоче внуків
<p style="text-align: justify;">Герой серіалу «Одружити не можна помилувати» живе казковим життям. У Паши Соловйова успішний бізнес – власний автосалон, якраз накльовується дуже вигідна угода з корейцями, гроші так і течуть в руки і відбою від дівчат немає! І найголовніше – чоловікові досі вдається успішно уникати весілля. Ловелас і дамський догодник, він уміє зачарувати будь-яку представницю прекрасної статі, проводить із нею кілька тижнів, поки дівчина не починає розмови про щось більш серйозне, ніж побачення, і кидає. Щоб уникнути сліз та істерик, Паша завжди залишає своїм дамам сувеніри: гроші, недорогі автомобілі, прикраси й інші «компліменти». І, треба сказати, ця схема працює.</p><p style="text-align: justify;">Але в 1 серії «Одружити не можна помилувати» в улюбленому автосалоні Пашу Соловйова чекав сюрприз – нова працівниця, а разом із тим стара знайома. Олена Титова не просто розумна й красива дівчина – вона єдина, хто перша кинула його, а не навпаки. Цей кричущий факт ось уже 6 років не дає нашому головному герою спокою. І змушує думати, що він перший і останній раз був закоханий саме в Олену.</p><p style="text-align: justify;">Сама ж Титова вважає зустріч із колишнім у серіалі «Одружити не можна помилувати» 1 серія прикрою випадковістю й готова звільниться того ж дня! Невже героїні вдасться покинути Соловйова і вдруге?</p><p style="text-align: justify;">Недоречний для Паші і приїзд мами. Лідія Василівна втомилася відзначати народження чужих онуків і терпіти знущання подруг на рахунок свого сина – одвічного холостяка. Жінка твердо вирішила все взяти до своїх рук. У серіалі СТБ «Одружити не можна помилувати» дивіться, як ефектно вона з'явилася на поріг до Паші, щоб знайти йому дружину. Пошуки почалися з офісу, але гарненька секретарка виявилася заміжньою. У хід пішли й собачатниці, що вигулюють своїх дорогих улюбленців біля будинку. Але, схоже, вони теж не вразили сина... Що ще робитиме Лідія Василівна?</p><p style="text-align: justify;">Дивіться онлайн серіал «Одружити не можна помилувати» 1 серію від 26.12.2019 на сайті Teleportal.ua.</p><p style="text-align: justify;">Більше інформації про легку українську комедію <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhenit-nelzya-pomilovat">«Одружити не можна помилувати»</a>, яка обов'язково прикрасить ваші вихідні, дивіться за посиланням.</p>

Герой-коханець і мама, яка хоче внуків

Герой-коханець і мама, яка хоче внуків

Герой серіалу «Одружити не можна помилувати» живе казковим життям. У Паши Соловйова успішний бізнес – власний автосалон, якраз накльовується дуже вигідна угода з корейцями, гроші так і течуть в руки і відбою від дівчат немає! І найголовніше – чоловікові досі вдається успішно уникати весілля. Ловелас і дамський догодник, він уміє зачарувати будь-яку представницю прекрасної статі, проводить із нею кілька тижнів, поки дівчина не починає розмови про щось більш серйозне, ніж побачення, і кидає. Щоб уникнути сліз та істерик, Паша завжди залишає своїм дамам сувеніри: гроші, недорогі автомобілі, прикраси й інші «компліменти». І, треба сказати, ця схема працює.

Але в 1 серії «Одружити не можна помилувати» в улюбленому автосалоні Пашу Соловйова чекав сюрприз – нова працівниця, а разом із тим стара знайома. Олена Титова не просто розумна й красива дівчина – вона єдина, хто перша кинула його, а не навпаки. Цей кричущий факт ось уже 6 років не дає нашому головному герою спокою. І змушує думати, що він перший і останній раз був закоханий саме в Олену.

Сама ж Титова вважає зустріч із колишнім у серіалі «Одружити не можна помилувати» 1 серія прикрою випадковістю й готова звільниться того ж дня! Невже героїні вдасться покинути Соловйова і вдруге?

Недоречний для Паші і приїзд мами. Лідія Василівна втомилася відзначати народження чужих онуків і терпіти знущання подруг на рахунок свого сина – одвічного холостяка. Жінка твердо вирішила все взяти до своїх рук. У серіалі СТБ «Одружити не можна помилувати» дивіться, як ефектно вона з'явилася на поріг до Паші, щоб знайти йому дружину. Пошуки почалися з офісу, але гарненька секретарка виявилася заміжньою. У хід пішли й собачатниці, що вигулюють своїх дорогих улюбленців біля будинку. Але, схоже, вони теж не вразили сина... Що ще робитиме Лідія Василівна?

Дивіться онлайн серіал «Одружити не можна помилувати» 1 серію від 26.12.2019 на сайті Teleportal.ua.

Більше інформації про легку українську комедію «Одружити не можна помилувати», яка обов'язково прикрасить ваші вихідні, дивіться за посиланням.