Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кастинг наречених та уроки корейського
<p style="text-align: justify;">Щоб зупинити мамин кастинг наречених, Паша разом із другом і партнером по бізнесу Вадимом придумують аферу: сказати, що в героя «Одружити не можна помилувати» уже є дівчина!</p><p style="text-align: justify;">Але хто ж погодитися зіграти таку роль? Друзі у 2 серії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhenit-nelzya-pomilovat">«Одружити не можна помилувати»</a> зупинилися на Ірі – дружині Вадима, бо «вона красива, розумна і губи не фарбує». Дівчина не була в захваті від цієї ідеї: на вечір теоретичного знайомства з новою «мамою» у неї призначений сеанс масажу. Пропускати процедуру Іра категорично не хотіла й попросила у чоловіка – генератора дурних ідей, дорогу ціну за свою послугу. На що саме погодився Вадим заради допомоги Паші – дивіться уже за мить у 2 серії.</p><p style="text-align: justify;">А поки друг вирішував його проблеми, Соловйов шукав нові. Він зрозумів, що просто зобов'язаний спокусити Олену Титову – свою стару любов. Як вона могла кинути його кілька років тому! Йому потрібна ця перемога, щоб відчути себе помщенним. Головний ловелас серіалу СТБ «Одружити не можна помилувати» у 2 серії підкотив до екс-подружки з несподіваного боку – попросив навчити його корейської мови. Звичайно, він не освоїть усе швидко, але чоловікові допоможе, якщо Лена завжди буде на зв'язку та візьме участь у його СМС-навчанні. Чи погодилася вона? Невідомо.</p><p style="text-align: justify;">А ось хто точно буде навчати Пашу в серіалі «Одружити не можна помилувати» 2 серія, так це його мама Лідія Василівна. Досі вона вважає, що її син скромна людина, і нічого не відає про його пригоди. Тому жінка вирішила просвітити Соловйова, як правильно робити пропозицію руки та серця.</p><p style="text-align: justify;">У Паші від невгамовної матері вже голова обертом! На допомогу чоловікові приходить творче мислення: при кожному зручному випадку він придумує відмовки й утікає на роботу. В один із таких днів бос раптово знайомиться з 5-річним сином Олени – Петриком. Піддавшись пориву, Паша дає слово навчити його водити...</p><p style="text-align: justify;">Чи стримає герой свою обіцянку? І чим увінчається кастинг наречених? Дивіться онлайн серіал «Одружити не можна помилувати» 2 серія від 26.12.2019 разом із Teleportal.ua.</p><p style="text-align: justify;">Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhenit-nelzya-pomilovat/2018/vypusk-1">«Одружити не можна помилувати» 1 серія</a>.</p>

Кастинг наречених та уроки корейського

Кастинг наречених та уроки корейського

Щоб зупинити мамин кастинг наречених, Паша разом із другом і партнером по бізнесу Вадимом придумують аферу: сказати, що в героя «Одружити не можна помилувати» уже є дівчина!

Але хто ж погодитися зіграти таку роль? Друзі у 2 серії «Одружити не можна помилувати» зупинилися на Ірі – дружині Вадима, бо «вона красива, розумна і губи не фарбує». Дівчина не була в захваті від цієї ідеї: на вечір теоретичного знайомства з новою «мамою» у неї призначений сеанс масажу. Пропускати процедуру Іра категорично не хотіла й попросила у чоловіка – генератора дурних ідей, дорогу ціну за свою послугу. На що саме погодився Вадим заради допомоги Паші – дивіться уже за мить у 2 серії.

А поки друг вирішував його проблеми, Соловйов шукав нові. Він зрозумів, що просто зобов'язаний спокусити Олену Титову – свою стару любов. Як вона могла кинути його кілька років тому! Йому потрібна ця перемога, щоб відчути себе помщенним. Головний ловелас серіалу СТБ «Одружити не можна помилувати» у 2 серії підкотив до екс-подружки з несподіваного боку – попросив навчити його корейської мови. Звичайно, він не освоїть усе швидко, але чоловікові допоможе, якщо Лена завжди буде на зв'язку та візьме участь у його СМС-навчанні. Чи погодилася вона? Невідомо.

А ось хто точно буде навчати Пашу в серіалі «Одружити не можна помилувати» 2 серія, так це його мама Лідія Василівна. Досі вона вважає, що її син скромна людина, і нічого не відає про його пригоди. Тому жінка вирішила просвітити Соловйова, як правильно робити пропозицію руки та серця.

У Паші від невгамовної матері вже голова обертом! На допомогу чоловікові приходить творче мислення: при кожному зручному випадку він придумує відмовки й утікає на роботу. В один із таких днів бос раптово знайомиться з 5-річним сином Олени – Петриком. Піддавшись пориву, Паша дає слово навчити його водити...

Чи стримає герой свою обіцянку? І чим увінчається кастинг наречених? Дивіться онлайн серіал «Одружити не можна помилувати» 2 серія від 26.12.2019 разом із Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Одружити не можна помилувати» 1 серія.