Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дві пропозиції руки та серця
<p style="text-align: justify;">Особисте життя сина в серіалі «Одружити не можна помилувати» Лідії Василівні ніяк не вдається влаштувати, зате її життя якраз забило ключем. Несподівано жінка отримує цілих дві пропозиції вийти заміж! Що вона робитиме? І як на це відреагує Павло? Дивіться онлайн уже за мить!</p><p style="text-align: justify;">У 3 серії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhenit-nelzya-pomilovat">«Одружити не можна помилувати»</a> мамі головного героя відкрилася страшна правда: її син зовсім не лопух по жіночій частині, а навпаки справжній «ходок»! Від консьєржки, яка втратила терпіння, Лідія Василівна дізнається, що Паша змінює по п'ять дівчат на місяць. Такі форс-мажорні обставини змушують жінку звернутися до «батьківської руки». Виявляється, тато Соловйова зовсім не альпініст, який загинув в експедиції, а досі неодружений пересічний працівник ЖЕКу. Усі ці роки Петро і сам не знав, що в нього є син. Появу Лідії в серіалі «Одружити не можна помилувати» 3 серія він сприйняв, як любов, що знову розгорілася.</p><p style="text-align: justify;">Не сидів на місці і Зураб Геннадійович. Чоловік налаштований серйозно і готовий зробити Лідії Василівні пропозицію!</p><p style="text-align: justify;">А Паша продовжує залицятися до Олени. Які тільки хитрощі він не спробував у 3 серії «Одружити не можна помилувати»: запрошував її на діловий обід, дарував квитки в театр і навіть намагався купити її хорошою премією за звання кращого співробітника! Чи зміг він пробити лід, яким відгородилася від нього колишня любов Олена Титова? І чи вдалося йому дізнатися правду про батька її сина Петі?</p><p style="text-align: justify;">Несподівано герої потрапляють у халепу по дорозі від заводу до міста. Що станеться поза зоною дії мережі? І чи зможуть вони поговорити? Дізнайтеся всі відповіді!</p><p style="text-align: justify;">Дивіться онлайн серіал «Одружити не можна помилувати» 3 серія від 26.12.2019 разом із Teleportal.ua.</p><p style="text-align: justify;">Пропустили попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhenit-nelzya-pomilovat/2018/vypusk-2">«Одружити не можна помилувати» 2 серія</a>.</p>

Дві пропозиції руки та серця

Дві пропозиції руки та серця

Особисте життя сина в серіалі «Одружити не можна помилувати» Лідії Василівні ніяк не вдається влаштувати, зате її життя якраз забило ключем. Несподівано жінка отримує цілих дві пропозиції вийти заміж! Що вона робитиме? І як на це відреагує Павло? Дивіться онлайн уже за мить!

У 3 серії «Одружити не можна помилувати» мамі головного героя відкрилася страшна правда: її син зовсім не лопух по жіночій частині, а навпаки справжній «ходок»! Від консьєржки, яка втратила терпіння, Лідія Василівна дізнається, що Паша змінює по п'ять дівчат на місяць. Такі форс-мажорні обставини змушують жінку звернутися до «батьківської руки». Виявляється, тато Соловйова зовсім не альпініст, який загинув в експедиції, а досі неодружений пересічний працівник ЖЕКу. Усі ці роки Петро і сам не знав, що в нього є син. Появу Лідії в серіалі «Одружити не можна помилувати» 3 серія він сприйняв, як любов, що знову розгорілася.

Не сидів на місці і Зураб Геннадійович. Чоловік налаштований серйозно і готовий зробити Лідії Василівні пропозицію!

А Паша продовжує залицятися до Олени. Які тільки хитрощі він не спробував у 3 серії «Одружити не можна помилувати»: запрошував її на діловий обід, дарував квитки в театр і навіть намагався купити її хорошою премією за звання кращого співробітника! Чи зміг він пробити лід, яким відгородилася від нього колишня любов Олена Титова? І чи вдалося йому дізнатися правду про батька її сина Петі?

Несподівано герої потрапляють у халепу по дорозі від заводу до міста. Що станеться поза зоною дії мережі? І чи зможуть вони поговорити? Дізнайтеся всі відповіді!

Дивіться онлайн серіал «Одружити не можна помилувати» 3 серія від 26.12.2019 разом із Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Одружити не можна помилувати» 2 серія.