Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Операція «Взяти реванш»
<p style="text-align: justify;">Після того, як Паша в минулій серії «Одружити не можна помилувати» прогнав батька, Лідія Василівна не може знайти собі місця. Вона страждає від кохання до Петра, яке раптово прокинулося, і вважає чоловіка нещасним, якого не зрозуміли оточуючі.</p><p style="text-align: justify;">У 4 серії <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhenit-nelzya-pomilovat">«Одружити не можна помилувати»</a> дивись, як мати переконує Пашу вибачитися перед працівником ЖЕКу. Вона сподівається знову почути від нього пропозицію руки та серця. Але під одним дахом герої уживаються недовго – лише один день. Вітер змін змушує влюбливу й емоційну Лідію бігти назад в обійми Зураба. Кому ж вона віддасть своє серце?</p><p style="text-align: justify;">А Паша наполегливо продовжує залицятися до Олени. Здається, це вже не просто бажання відплатити за те, що героїня комедії СТБ «Одружити не можна помилувати» покинула його шість років тому. Соловйов упевнений, що маленький Петька – його син. Він стежить за ним на дитячому майданчику і намагається випитати побільше інформації про Костю: хто він і як часто дарує мамі квіти. У результаті головний ловелас серіалу переконується, що «хлопець» Олени жмот, і він із легкістю зможе його посунути.</p><p style="text-align: justify;">Через спілкування з власним невдалим батьком, Паша починає замислюватися про те, який він сам тато – жодного дня не був із сином. У 4 серії «Одружити не можна помилувати» в ньому прокидається раптовий порив все виправити. Невже наш Дон Жуан всерйоз задумався освідчитися в коханні? І що на це йому відповісти сама Олена? Чи зможе дівчина повірити йому знову, знаючи, як багато дівчат пройшли через його ліжко, і як чоловік ставиться до серйозних стосунків?</p><p style="text-align: justify;">Чи прозвучить у серіалі пропозиція руки та серця від дамського догодника Павла Соловйова? І що трапиться, коли Лєна дізнається про план «взяти реванш»?</p><p style="text-align: justify;">Дивись фінальну 4 серію «Одружити не можна помилувати» на сайті Teleportal.ua.</p><p style="text-align: justify;">Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhenit-nelzya-pomilovat/sezon-1/seriya-3">«Одружити не можна помилувати» 3 серія</a>.</p>

Операція «Взяти реванш»

Операція «Взяти реванш»

Після того, як Паша в минулій серії «Одружити не можна помилувати» прогнав батька, Лідія Василівна не може знайти собі місця. Вона страждає від кохання до Петра, яке раптово прокинулося, і вважає чоловіка нещасним, якого не зрозуміли оточуючі.

У 4 серії «Одружити не можна помилувати» дивись, як мати переконує Пашу вибачитися перед працівником ЖЕКу. Вона сподівається знову почути від нього пропозицію руки та серця. Але під одним дахом герої уживаються недовго – лише один день. Вітер змін змушує влюбливу й емоційну Лідію бігти назад в обійми Зураба. Кому ж вона віддасть своє серце?

А Паша наполегливо продовжує залицятися до Олени. Здається, це вже не просто бажання відплатити за те, що героїня комедії СТБ «Одружити не можна помилувати» покинула його шість років тому. Соловйов упевнений, що маленький Петька – його син. Він стежить за ним на дитячому майданчику і намагається випитати побільше інформації про Костю: хто він і як часто дарує мамі квіти. У результаті головний ловелас серіалу переконується, що «хлопець» Олени жмот, і він із легкістю зможе його посунути.

Через спілкування з власним невдалим батьком, Паша починає замислюватися про те, який він сам тато – жодного дня не був із сином. У 4 серії «Одружити не можна помилувати» в ньому прокидається раптовий порив все виправити. Невже наш Дон Жуан всерйоз задумався освідчитися в коханні? І що на це йому відповісти сама Олена? Чи зможе дівчина повірити йому знову, знаючи, як багато дівчат пройшли через його ліжко, і як чоловік ставиться до серйозних стосунків?

Чи прозвучить у серіалі пропозиція руки та серця від дамського догодника Павла Соловйова? І що трапиться, коли Лєна дізнається про план «взяти реванш»?

Дивись фінальну 4 серію «Одружити не можна помилувати» на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись «Одружити не можна помилувати» 3 серія.