Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Операція «Взяти реванш»
<p style="text-align: justify;">Після того, як Паша в минулій серії «Одружити не можна помилувати» прогнав батька, Лідія Василівна не може знайти собі місця. Вона страждає від кохання до Петра, яке раптово прокинулося, і вважає чоловіка нещасним, якого не зрозуміли оточуючі.</p><p style="text-align: justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhenit-nelzya-pomilovat">«Одружити не можна помилувати»</a> 4 серія від 26.12.2019 дивись, як мати переконує Пашу вибачитися перед працівником ЖЕКу. Вона сподівається знову почути від нього пропозицію руки та серця. Але під одним дахом герої уживаються недовго – лише один день. Вітер змін змушує влюбливу й емоційну Лідію бігти назад в обійми Зураба. Кому ж вона віддасть своє серце?</p><p style="text-align: justify;">А Паша наполегливо продовжує залицятися до Олени. Здається, це вже не просто бажання відплатити за те, що героїня комедії СТБ «Одружити не можна помилувати» покинула його шість років тому. Соловйов упевнений, що маленький Петька – його син. Він стежить за ним на дитячому майданчику і намагається випитати побільше інформації про Костю: хто він і як часто дарує мамі квіти. У результаті головний ловелас серіалу переконується, що «хлопець» Олени жмот, і він із легкістю зможе його посунути.</p><p style="text-align: justify;">Через спілкування з власним невдалим батьком, Паша починає замислюватися про те, який він сам тато – жодного дня не був із сином. У 4 серії «Одружити не можна помилувати» в ньому прокидається раптовий порив все виправити. Невже наш Дон Жуан всерйоз задумався освідчитися в коханні? І що на це йому відповісти сама Олена? Чи зможе дівчина повірити йому знову, знаючи, як багато дівчат пройшли через його ліжко, і як чоловік ставиться до серйозних стосунків?</p><p style="text-align: justify;">Чи прозвучить у серіалі пропозиція руки та серця від дамського догодника Павла Соловйова? І що трапиться, коли Лєна дізнається про план «взяти реванш»?</p><p style="text-align: justify;">Дивіться фінальну 4 серію «Одружити не можна помилувати» на сайті Teleportal.ua.</p><p style="text-align: justify;">Пропустили попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhenit-nelzya-pomilovat/2018/vypusk-3">«Одружити не можна помилувати» 3 серія</a>.</p>

Операція «Взяти реванш»

Операція «Взяти реванш»

Після того, як Паша в минулій серії «Одружити не можна помилувати» прогнав батька, Лідія Василівна не може знайти собі місця. Вона страждає від кохання до Петра, яке раптово прокинулося, і вважає чоловіка нещасним, якого не зрозуміли оточуючі.

У серіалі «Одружити не можна помилувати» 4 серія від 26.12.2019 дивись, як мати переконує Пашу вибачитися перед працівником ЖЕКу. Вона сподівається знову почути від нього пропозицію руки та серця. Але під одним дахом герої уживаються недовго – лише один день. Вітер змін змушує влюбливу й емоційну Лідію бігти назад в обійми Зураба. Кому ж вона віддасть своє серце?

А Паша наполегливо продовжує залицятися до Олени. Здається, це вже не просто бажання відплатити за те, що героїня комедії СТБ «Одружити не можна помилувати» покинула його шість років тому. Соловйов упевнений, що маленький Петька – його син. Він стежить за ним на дитячому майданчику і намагається випитати побільше інформації про Костю: хто він і як часто дарує мамі квіти. У результаті головний ловелас серіалу переконується, що «хлопець» Олени жмот, і він із легкістю зможе його посунути.

Через спілкування з власним невдалим батьком, Паша починає замислюватися про те, який він сам тато – жодного дня не був із сином. У 4 серії «Одружити не можна помилувати» в ньому прокидається раптовий порив все виправити. Невже наш Дон Жуан всерйоз задумався освідчитися в коханні? І що на це йому відповісти сама Олена? Чи зможе дівчина повірити йому знову, знаючи, як багато дівчат пройшли через його ліжко, і як чоловік ставиться до серйозних стосунків?

Чи прозвучить у серіалі пропозиція руки та серця від дамського догодника Павла Соловйова? І що трапиться, коли Лєна дізнається про план «взяти реванш»?

Дивіться фінальну 4 серію «Одружити не можна помилувати» на сайті Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Одружити не можна помилувати» 3 серія.