Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Гра почалася: визнана мертвою Емма повертається до міста
<p><strong>Десять років тому клан мафіозі вбив всю сім'ю головної героїні один за одним. І сьогодні вона повертається на берег Французької Рив'єри, щоб помститися!</strong></p><p>У серіалі Пекуча помста 1 сезон 1 серія, ефір СТБ від 02.11.2018, ми знайомимося з головною героїнею - Еммою Фортюн. У 20-річному віці вона втратила батька, а відразу за ним матір і брата, які загинули в автокатастрофі. ДТП спровокував невідомий автомобіль, він у буквальному сенсі зіштовхнув героїв із дороги. Емма теж була в машині, але встигла вибратися перед тим, як убивця кинув в уламки запальничку.</p><p>Так у серіалі Пекуча помста 1 серія офіційно загинула Емма Фортюн і народилася Олівія. За документами вона - нова людина, з новим життям і зовнішністю, яку відкоригували пластичні хірурги. Десять років вона збирала інформацію та знайшла того, хто задумав убивство її сім'ї і віддав наказ - Етьєна Шевальє. У 1 серії Пекучої помсти на СТБ Олівія повертається до Ніцци, щоб відновити справедливість.</p><p>Дівчина напрошується на роботу в Адвокатське бюро Лафонтена, яке представляє клан Шевальє у всіх судових розглядах. Їй доручають справу особистого водія дона Етьєна. Чоловіка звинувачують у спробі зґвалтування.</p><p>Але за що насправді він поплатився? Яке він має відношення до аварії 10-річної давності? І яким чином Олівії вдалося налаштувати мафію проти водія?</p><p>Героїня серіалу Пекуча помста СТБ 1 серія готова на все заради помсти - навіть вплутатися у війну зі справжньою мафією! Вона втратила сім'ю, і життя на самоті для неї не має ніякої цінності. Її головний ворог Етьєн Шевальє, схоже, був зачарований розумом і красою героїні. Але чи хороша це ідея, грати з вогнем? І чому Емма-Олівія так не хоче говорити про своє минуле кохання Олександра?</p><p><strong>Дивись онлайн серіал Пекуча помста 1 серія ефір від 02.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Більше докладної інформації про серіал читай на сторінці </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhguchaya-mest/2018" target="_blank"><strong>Пекуча помста 1 сезон</strong></a><strong>.</strong></p>

Гра почалася: визнана мертвою Емма повертається до міста

Гра почалася: визнана мертвою Емма повертається до міста

Десять років тому клан мафіозі вбив всю сім'ю головної героїні один за одним. І сьогодні вона повертається на берег Французької Рив'єри, щоб помститися!

У серіалі Пекуча помста 1 сезон 1 серія, ефір СТБ від 02.11.2018, ми знайомимося з головною героїнею - Еммою Фортюн. У 20-річному віці вона втратила батька, а відразу за ним матір і брата, які загинули в автокатастрофі. ДТП спровокував невідомий автомобіль, він у буквальному сенсі зіштовхнув героїв із дороги. Емма теж була в машині, але встигла вибратися перед тим, як убивця кинув в уламки запальничку.

Так у серіалі Пекуча помста 1 серія офіційно загинула Емма Фортюн і народилася Олівія. За документами вона - нова людина, з новим життям і зовнішністю, яку відкоригували пластичні хірурги. Десять років вона збирала інформацію та знайшла того, хто задумав убивство її сім'ї і віддав наказ - Етьєна Шевальє. У 1 серії Пекучої помсти на СТБ Олівія повертається до Ніцци, щоб відновити справедливість.

Дівчина напрошується на роботу в Адвокатське бюро Лафонтена, яке представляє клан Шевальє у всіх судових розглядах. Їй доручають справу особистого водія дона Етьєна. Чоловіка звинувачують у спробі зґвалтування.

Але за що насправді він поплатився? Яке він має відношення до аварії 10-річної давності? І яким чином Олівії вдалося налаштувати мафію проти водія?

Героїня серіалу Пекуча помста СТБ 1 серія готова на все заради помсти - навіть вплутатися у війну зі справжньою мафією! Вона втратила сім'ю, і життя на самоті для неї не має ніякої цінності. Її головний ворог Етьєн Шевальє, схоже, був зачарований розумом і красою героїні. Але чи хороша це ідея, грати з вогнем? І чому Емма-Олівія так не хоче говорити про своє минуле кохання Олександра?

Дивись онлайн серіал Пекуча помста 1 серія ефір від 02.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Більше докладної інформації про серіал читай на сторінці Пекуча помста 1 сезон.