Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Олівію запрошують працювати на сім'ю
<p><strong>Таємне завжди стає явним: лейтенант Легофф викриває Олівію. Виявляється, він пам'ятає аварію і приходив до Емми в лікарню, коли вона лежала з опіками. Що він тепер робитиме з цією правдою?</strong></p><p>Олівія в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhguchaya-mest/2018" target="_blank">Пекуча помста 1 сезон</a> 2 серія, ефір СТБ від 02.11.2018, звинувачує лейтенанта Легоффа в тому, що він із його колишнім начальником жандармерії приховали докази, що підтверджують підпал автомобіля її сім'ї. Колись Легофф пообіцяв героїні, що знайде вбивцю її батька, але не впорався.</p><p><strong>Легофф намагається довести Олівії у 2 серії Пекуча помста, що він на її боці.</strong></p><p>Після довгих розмов вони приходять до взаєморозуміння. І навіть опиняються на побаченні! Лейтенант починає копатися в справі про аварію і виявляє, що зниклий водій Етьєна Шевальє фігурував у справі, як підозрюваний, а суддя Делатр закрив розслідування за відсутністю доказів.</p><p>Тим часом у серіалі Пекуча помста 2 серія поліція знаходить в морі тіло Мілочі з трьома вогнепальними ранами. Зброя, з якої його вбили, уже «світилося» три роки тому під час пограбування ювелірного магазина. На цьому слід і обривається... Легофф допитує матір і брата убитого: чи не чули вони про причасті Мілочі до аварії 10 років тому. Але вони не вірять, що чоловік міг бути вбивцею.</p><p>Етьєн Шевальє запросив Олівію працювати тільки на мафію. Юридично її робочим місцем у серіалі Пекуча помста 02.11.2018 залишиться контора Лафонтена, але займатися вона буде тільки захистом Сім'ї. У знак щедрості дон дарує їй цілий будинок із басейном і красивим видом на місто з гори. Він переконує її, що завжди щедрий із людьми, які йому вірні.</p><p>Але сини Шевальє не збираються довіряти незнайомці так швидко і влаштовують за нею стеження. Чи зможуть вони знайти компромат?</p><p><strong>Дивись онлайн серіал Пекуча помста 1 сезон 2 серія від 02.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhguchaya-mest/2018/vypusk-1" target="_blank"><strong>Пекуча помста 1 сезон 1 серія</strong></a><strong>.</strong></p>

Олівію запрошують працювати на сім'ю

Олівію запрошують працювати на сім'ю

Таємне завжди стає явним: лейтенант Легофф викриває Олівію. Виявляється, він пам'ятає аварію і приходив до Емми в лікарню, коли вона лежала з опіками. Що він тепер робитиме з цією правдою?

Олівія в серіалі Пекуча помста 1 сезон 2 серія, ефір СТБ від 02.11.2018, звинувачує лейтенанта Легоффа в тому, що він із його колишнім начальником жандармерії приховали докази, що підтверджують підпал автомобіля її сім'ї. Колись Легофф пообіцяв героїні, що знайде вбивцю її батька, але не впорався.

Легофф намагається довести Олівії у 2 серії Пекуча помста, що він на її боці.

Після довгих розмов вони приходять до взаєморозуміння. І навіть опиняються на побаченні! Лейтенант починає копатися в справі про аварію і виявляє, що зниклий водій Етьєна Шевальє фігурував у справі, як підозрюваний, а суддя Делатр закрив розслідування за відсутністю доказів.

Тим часом у серіалі Пекуча помста 2 серія поліція знаходить в морі тіло Мілочі з трьома вогнепальними ранами. Зброя, з якої його вбили, уже «світилося» три роки тому під час пограбування ювелірного магазина. На цьому слід і обривається... Легофф допитує матір і брата убитого: чи не чули вони про причасті Мілочі до аварії 10 років тому. Але вони не вірять, що чоловік міг бути вбивцею.

Етьєн Шевальє запросив Олівію працювати тільки на мафію. Юридично її робочим місцем у серіалі Пекуча помста 02.11.2018 залишиться контора Лафонтена, але займатися вона буде тільки захистом Сім'ї. У знак щедрості дон дарує їй цілий будинок із басейном і красивим видом на місто з гори. Він переконує її, що завжди щедрий із людьми, які йому вірні.

Але сини Шевальє не збираються довіряти незнайомці так швидко і влаштовують за нею стеження. Чи зможуть вони знайти компромат?

Дивись онлайн серіал Пекуча помста 1 сезон 2 серія від 02.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись Пекуча помста 1 сезон 1 серія.