Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Легофф опиняється при смерті
<p><strong>Пекуча помста триває. Олівія за допомогою журналістів намагається вивести з гри продажного суддю Делатра. Поки дівчина занурена у справу, хтось залазить у її будинок...</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhguchaya-mest/2018" target="_blank">Пекуча помста 1 сезон</a> 3 серія ефір СТБ від 02.11.2018 Олівія приходить до лейтенанта Легоффа додому та знаходить його повішеним! Дівчина встигає зняти поліцейського, поки він дихає, і викликати швидку допомогти. Молодий чоловік залишається живим, але впадає в кому. За Олівію відразу береться жандармерія: правоохоронці в 3 серії Пекучої помсти вважають, що це вона хотіла його вбити. Героїню серіалу затримують і допитують.</p><p>Але вона не дарма має стільки авторитетних дипломів у сфері юриспруденції. Олівія вибирається з відділку та зустрічається з другом Легоффа. У серіалі Пекуча помста 02.11.2018 вона намагається випитати в хлопця інформацію про розслідування аварії, у якій загинули її мати та брат. Головна героїня передає чоловікові список підкуплених юристом Лафонтеном суддів. У цьому списку значиться і вже відомий нам Делатр - представник Феміди, який закрив справу про аварію 10 років тому.</p><p>Суддя Делатр, здавалося, тікає з Ніцци. Але незабаром дія в серіалі Пекуча помста 3 серія змінюється. Продажний суддя виходить на зв'язок з Олівією і вимагає, щоб вона переконала Етьєна Шевальє допомогти йому. Інакше він розкриє світу подробиці злочинів Сім'ї.</p><p><strong>У глави мафії починається конфлікт із сином Жорісом через Олівію. Здається, Етьєн занадто нею захоплюється і довіряє більше, ніж потрібно.</strong></p><p>Емма-Олівія з'ясовує, що сім'я приховує в себе позашлюбну дочку Делатра - Розу. Дівчинка любить Шевальє, як рідного батька, і ненавидить біологічного за те, що в дитинстві він її бив. У 3 серії Пекучої помсти головна героїня допомагає Розі зустрітися з Делатром. Він думає, дочка на його стороні, і повідомляє їй, що хоче здати Етьєна.</p><p>Як на це відреагувала Роза? Хто заліз у будинок Олівії? І чому вона захотіла звільниться з роботи на мафію?</p><p><strong>Дивись онлайн Пекуча помста 1 сезон 3 серія від 02.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhguchaya-mest/2018/vypusk-2" target="_blank"><strong>Пекуча помста 1 сезон 2 серія</strong></a><strong> онлайн.</strong></p>

Легофф опиняється при смерті

Легофф опиняється при смерті

Пекуча помста триває. Олівія за допомогою журналістів намагається вивести з гри продажного суддю Делатра. Поки дівчина занурена у справу, хтось залазить у її будинок...

У серіалі Пекуча помста 1 сезон 3 серія ефір СТБ від 02.11.2018 Олівія приходить до лейтенанта Легоффа додому та знаходить його повішеним! Дівчина встигає зняти поліцейського, поки він дихає, і викликати швидку допомогти. Молодий чоловік залишається живим, але впадає в кому. За Олівію відразу береться жандармерія: правоохоронці в 3 серії Пекучої помсти вважають, що це вона хотіла його вбити. Героїню серіалу затримують і допитують.

Але вона не дарма має стільки авторитетних дипломів у сфері юриспруденції. Олівія вибирається з відділку та зустрічається з другом Легоффа. У серіалі Пекуча помста 02.11.2018 вона намагається випитати в хлопця інформацію про розслідування аварії, у якій загинули її мати та брат. Головна героїня передає чоловікові список підкуплених юристом Лафонтеном суддів. У цьому списку значиться і вже відомий нам Делатр - представник Феміди, який закрив справу про аварію 10 років тому.

Суддя Делатр, здавалося, тікає з Ніцци. Але незабаром дія в серіалі Пекуча помста 3 серія змінюється. Продажний суддя виходить на зв'язок з Олівією і вимагає, щоб вона переконала Етьєна Шевальє допомогти йому. Інакше він розкриє світу подробиці злочинів Сім'ї.

У глави мафії починається конфлікт із сином Жорісом через Олівію. Здається, Етьєн занадто нею захоплюється і довіряє більше, ніж потрібно.

Емма-Олівія з'ясовує, що сім'я приховує в себе позашлюбну дочку Делатра - Розу. Дівчинка любить Шевальє, як рідного батька, і ненавидить біологічного за те, що в дитинстві він її бив. У 3 серії Пекучої помсти головна героїня допомагає Розі зустрітися з Делатром. Він думає, дочка на його стороні, і повідомляє їй, що хоче здати Етьєна.

Як на це відреагувала Роза? Хто заліз у будинок Олівії? І чому вона захотіла звільниться з роботи на мафію?

Дивись онлайн Пекуча помста 1 сезон 3 серія від 02.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись Пекуча помста 1 сезон 2 серія онлайн.