Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Янгол-охоронець для Етьєна Шевальє
<p>Помста стала справою життя Емми Фортюні. Але як залишатися жорстокою, якщо у справу втручається любов?</p><p>Головна героїня серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhguchaya-mest/2018" target="_blank">Пекуча помста 1 сезон</a> 5 серія ефір СТБ від 02.11.2018 не відступає від своєї мети, але часом їй заважають почуття. Так, Олівія рятує Романа, який потрапив у аварію, від смерті. Незважаючи на всю свою злість, вона залишається хорошою людиною. Вона не могла дозволити йому згоріти. Емма занадто добре пам'ятає, як мучилася її сім'я.</p><p>Шевальє починає вважати її своїм ангелом-хранителем: Олівія не тільки врятувала життя одного його сина, а й повернула додому Олександра.</p><p>У Емми дозрів план: вона хоче, щоб сини Етьєна знищили один одного на його очах. Для цього їй потрібно всього лише зіграти на почуттях Жоріса, який шалено ревнує батька до Олександра. Ще б пак, адже той - його улюбленець! У серіалі Пекуча помста 5 серія возз'єднання сім'ї стало першим кроком до її руйнування.</p><p>Помічниця Шевальє Пенелопа об'єдналася з Олівією, щоб усунути Жоріса від усіх сімейних справ. Укупі з несподіваним поверненням Олександра це стало сильним ударом по самолюбству чоловіка.</p><p>Відносини Олівії і Етьєна сильно ускладнилися. Вона настільки втерлася йому в довіру, що він вирішив представити її своїм партнерам. Це добре для Емми, але... що, якщо тут замішані почуття?</p><p>Після зустрічі з партнерами Етьєн зробив їй пропозицію. Такого повороту подій Емма не очікувала. Все ускладнюється тим, що у неї досі не згасли почуття до Олександра... Чи може вона помститися людині, яку досі любить? Дивіться у серіалі Пекуча помста 1 сезон 5 серія.</p><p>Олівія обманним шляхом втирається у довіру до Жоріса. Той хоче залишитися помічником батька, але з поверненням Олександра його положення в сім'ї похитнулося: Етьєн вирішив відіслати нелюбимого сина...</p><p>Пенелопа веде подвійну гру - вона об'єднується з Олівією проти Жоріса, а сама намагається розвідати все про її минуле. Її агент вирушає до Швейцарії, щоб дізнатися правду про нового адвоката Шевальє. Що йому вдалося дізнатися? Дивіться в серіалі Пекуча помста 1 сезон 5 серія ефір СТБ від 02.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhguchaya-mest/2018/vypusk-4" target="_blank">Пекуча помста 1 сезон 4 серія</a>.</p>

Янгол-охоронець для Етьєна Шевальє

Янгол-охоронець для Етьєна Шевальє

Помста стала справою життя Емми Фортюні. Але як залишатися жорстокою, якщо у справу втручається любов?

Головна героїня серіалу Пекуча помста 1 сезон 5 серія ефір СТБ від 02.11.2018 не відступає від своєї мети, але часом їй заважають почуття. Так, Олівія рятує Романа, який потрапив у аварію, від смерті. Незважаючи на всю свою злість, вона залишається хорошою людиною. Вона не могла дозволити йому згоріти. Емма занадто добре пам'ятає, як мучилася її сім'я.

Шевальє починає вважати її своїм ангелом-хранителем: Олівія не тільки врятувала життя одного його сина, а й повернула додому Олександра.

У Емми дозрів план: вона хоче, щоб сини Етьєна знищили один одного на його очах. Для цього їй потрібно всього лише зіграти на почуттях Жоріса, який шалено ревнує батька до Олександра. Ще б пак, адже той - його улюбленець! У серіалі Пекуча помста 5 серія возз'єднання сім'ї стало першим кроком до її руйнування.

Помічниця Шевальє Пенелопа об'єдналася з Олівією, щоб усунути Жоріса від усіх сімейних справ. Укупі з несподіваним поверненням Олександра це стало сильним ударом по самолюбству чоловіка.

Відносини Олівії і Етьєна сильно ускладнилися. Вона настільки втерлася йому в довіру, що він вирішив представити її своїм партнерам. Це добре для Емми, але... що, якщо тут замішані почуття?

Після зустрічі з партнерами Етьєн зробив їй пропозицію. Такого повороту подій Емма не очікувала. Все ускладнюється тим, що у неї досі не згасли почуття до Олександра... Чи може вона помститися людині, яку досі любить? Дивіться у серіалі Пекуча помста 1 сезон 5 серія.

Олівія обманним шляхом втирається у довіру до Жоріса. Той хоче залишитися помічником батька, але з поверненням Олександра його положення в сім'ї похитнулося: Етьєн вирішив відіслати нелюбимого сина...

Пенелопа веде подвійну гру - вона об'єднується з Олівією проти Жоріса, а сама намагається розвідати все про її минуле. Її агент вирушає до Швейцарії, щоб дізнатися правду про нового адвоката Шевальє. Що йому вдалося дізнатися? Дивіться в серіалі Пекуча помста 1 сезон 5 серія ефір СТБ від 02.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Пекуча помста 1 сезон 4 серія.