Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Великий фінал: жертви та відкриття страшної правди
<p><strong>Олівія в кінці свого шляху: вона тримає на прицілі головного ворога Етьєна Шевальє. Чоловік стікає кров'ю. Чи зробить вона смертельний постріл?</strong></p><p>Дивись у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhguchaya-mest/2018" target="_blank">Пекуча помста 1 сезон</a> 8 серія, ефір СТБ від 02.11.2018, фінал кримінальної мелодрами. Емма-Олівія завдала удару по своєму останньому ворогові. Вона вже розправилася з виконавцем вбивства її сім'ї Мілочі, з купленим суддею Делатром і адвокатом Лафонтеном, які «зам'яли» справу. Залишився тільки той, хто віддав наказ - Етьєн Шевальє.</p><p>У 8 серії Пекуча помста Олівію допитує поліція. Вона звинувачує в замаху на вбивство Етьєна його сина Жоріса, якого батько раніше вигнав із дому та свого життя. Але Поліна Джордан, напарниця лейтенанта Легоффа, вже не вірить Олівії. Жінка почала здогадуватися, хто героїня така, і пильно за нею спостерігати. Поліна простежила зв'язок від першого вбивства Мілочі до самого глави мафії та зрозуміла, що це ідеальний злочин!</p><p>Поліна зізнається Олівії в серіалі Пекуча помста 8 серія, що їй плювати на всіх мертвих покидьків, окрім Легоффа. Дівчина досі впевнена, що його хотіла вбити Олівія в змові зі своїм... братом? Героїня розгублена: вона впевнена, що в тій автокатастрофі не вижив ніхто! Але невже шанс все-таки був?</p><p>Тим часом вже всі в серіалі Пекуча помста 02.11.2018: журналісти, поліція, суди, говорять про злочин 10-річної давності - убивство сім'ї Фортюні. Гріммо розповідає прокурору всі подробиці: чия була ідея погубити сім'ю? Кому з них і за що мстилися? І хто віддавав накази?</p><p>Сім'ю Шевальє роздирають внутрішні конфлікти та війна з іншим кланом мафії. Усі, хто залишився живий, спостерігають, як руйнуються їхні життя та бізнес, все, що вони так довго будували. В останній 8 серії Пекучої помсти, виявляється, не тільки Олівія хотіла відплати. В інших теж були свої інтереси та рахунки з родиною Шевальє.</p><p>Чим закінчиться історія? І яку гірку правду героїня дізнається про свою матір і себе? Не пропусти!</p><p><strong>Дивись онлайн Пекуча помста 1 сезон 8 серія від 02.11.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/stb/zhguchaya-mest/2018/vypusk-7" target="_blank"><strong>Пекуча помста 1 сезон 7 серія</strong></a><strong>.</strong></p>

Великий фінал: жертви та відкриття страшної правди

Великий фінал: жертви та відкриття страшної правди

Олівія в кінці свого шляху: вона тримає на прицілі головного ворога Етьєна Шевальє. Чоловік стікає кров'ю. Чи зробить вона смертельний постріл?

Дивись у серіалі Пекуча помста 1 сезон 8 серія, ефір СТБ від 02.11.2018, фінал кримінальної мелодрами. Емма-Олівія завдала удару по своєму останньому ворогові. Вона вже розправилася з виконавцем вбивства її сім'ї Мілочі, з купленим суддею Делатром і адвокатом Лафонтеном, які «зам'яли» справу. Залишився тільки той, хто віддав наказ - Етьєн Шевальє.

У 8 серії Пекуча помста Олівію допитує поліція. Вона звинувачує в замаху на вбивство Етьєна його сина Жоріса, якого батько раніше вигнав із дому та свого життя. Але Поліна Джордан, напарниця лейтенанта Легоффа, вже не вірить Олівії. Жінка почала здогадуватися, хто героїня така, і пильно за нею спостерігати. Поліна простежила зв'язок від першого вбивства Мілочі до самого глави мафії та зрозуміла, що це ідеальний злочин!

Поліна зізнається Олівії в серіалі Пекуча помста 8 серія, що їй плювати на всіх мертвих покидьків, окрім Легоффа. Дівчина досі впевнена, що його хотіла вбити Олівія в змові зі своїм... братом? Героїня розгублена: вона впевнена, що в тій автокатастрофі не вижив ніхто! Але невже шанс все-таки був?

Тим часом вже всі в серіалі Пекуча помста 02.11.2018: журналісти, поліція, суди, говорять про злочин 10-річної давності - убивство сім'ї Фортюні. Гріммо розповідає прокурору всі подробиці: чия була ідея погубити сім'ю? Кому з них і за що мстилися? І хто віддавав накази?

Сім'ю Шевальє роздирають внутрішні конфлікти та війна з іншим кланом мафії. Усі, хто залишився живий, спостерігають, як руйнуються їхні життя та бізнес, все, що вони так довго будували. В останній 8 серії Пекучої помсти, виявляється, не тільки Олівія хотіла відплати. В інших теж були свої інтереси та рахунки з родиною Шевальє.

Чим закінчиться історія? І яку гірку правду героїня дізнається про свою матір і себе? Не пропусти!

Дивись онлайн Пекуча помста 1 сезон 8 серія від 02.11.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки - переходь за посиланням і дивись Пекуча помста 1 сезон 7 серія.